Obóz akrobatyczno-taneczny z YouTuberką - Marią Krasowską - KOL/GG
Polska / Muszyna [7 - 16 lat]
Tam
jedziemy
Góry

Marysia Krasowska

Maria Karsowska


Maria prowadzi najpopularniejszy w Polsce kanał o tematyce gimnastyczno-tanecznej "ZWARIOWANI" gdzie umieszcza filmiki instruktażowe, w których uczy dzieci i młodzież...


Czytaj więcej

Tu
jedziemy

Mamy 20 lat w doświadczenia w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieżyChoć jej pasją są akrobatyka i taniec, zdecydowanie sukcesy odnosi w sieci. O kim mowa? - o Marii Krasowskiej, youtuberce, pisarce i instruktorce tańca, która w 3 turnusie zaprasza do Muszyny na obóz akrobatyczno-taneczny. Poza specjalistycznymi zajęciami, dowiesz się jak zostać YouTuberem i zabłysnąć w social media. Oczywiście nie zabranie też letnich, wakacyjnych przyjemności.

Maria prowadzi najpopularniejszy w Polsce kanał o tematyce gimnastyczno-tanecznej  "ZWARIOWANI" gdzie umieszcza filmiki instruktażowe, w których uczy dzieci i młodzież z całego kraju gimnastyki i tańca na wszystkich poziomach zaawansowania. Ty będziesz mieć możliwość poznania ją osobiście!

 

Muszyna to malownicza miejscowość uzdrowiskowo-wypoczynkowa położona pośród potoków górskich i szczytów Beskidu Sądeckiego, tuż obok słynnej Krynicy Zdrój! Muszyna to również "Państwo Muszyńskie", ruiny zamku, Popradzki Park Krajobrazowy i Ogrody Zmysłów. Chcecie pojechać w góry to zapraszamy do idealnego miejsca na kolonię letnią!

Zarezerwuj
obóz

DZIELI CIĘ TYLKO JEDEN KROK OD WYMARZONEGO WYJAZDU
Impreza
Kiedy wypoczywamy
UWAGI
Ile płacimy
Wolne miejsca
Sprzedaż

Cena
zawiera

zakwaterowanie i wyżywienie w obiekcie, program, opiekę BUT kadry: kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, pilota na trasie, ubezpieczenie AXA NNW.

Cena
nie zawiera

dopłat transportowych (zakładka transport), imprez fakultatywnych.

Informacje
dodatkowe

obowiązkowa kaucja zwrotna - 30 PLN. Proponowane minimalne kieszonkowe - ok. 150 PLN + imprezy fakultatywne.
Uwaga: Potrzebna pisemna zgoda rodziców na korzystanie z aktywnych wycieczek fakultatywnych (info przy wycieczkach).
W turnusie 1 ze względu na długość trwania kolonii może nastąpić zmniejszenie ilości realizowanego programu.

Sprawdź dokumenty obowiązujące na tej kolonii - DOKUMENTY


CZAT NA ŻYWO