MALTA EC - j.angielski
Malta / Malta [13 - 17 lat]
Cena już od 590 EUR
Tam
jedziemy

Tu
jedziemy

Mamy 20 lat w doświadczenia w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieżyObóz języka angielskiego w jednym z najbardziej urokliwych krajów Europy? Czemu nie! Zapraszamy Cię na Maltę, gdzie wykąpiesz się ciepłym morzu, zobaczysz starożytne zabytki i odwiedzisz najlepsze sklepy i dyskoteki. Malta to niezwykłe połączenie kultury angielskiej, włoskiej i arabskiej powstałe na niewielkiej wyspie. Obóz językowy na Malcie łączy skuteczną naukę z niezapomnianą zabawą. Poznasz rówieśników z całego świata i spędzisz z nimi miłe popołudnia oraz wieczory w ramach naszego bogatego programu pełnego fascynujących rozrywek. Malta to jedno z najbardziej przyjaznych państw na świecie. Zobacz jak otwarci i pogodni są mieszkający tu ludzie!

Obóz językowy na Malcie dla młodzieży

Jednym z języków urzędowych na Malcie jest angielski i każdy maltańczyk potrafi się nim dobrze posługiwać. To oznacza, że obóz lingwistyczny w tym kraju pozwoli Ci przetestować swoje umiejętności na co dzień! W zdobywaniu nowej wiedzy pomoże też 20 godzin lekcyjnych w każdym tygodniu wakacji. Mówienie po angielsku wejdzie Ci w krew!

DOSTĘPNE TERMINY:

18.06. - 24.08.2018r.

 

TERMIN CENA
Rodzina goszcząca 590 Euro/tydzień  >>  RZEERWUJ
Economy Hotel 630 Euro/tydzień  >>  REZERWUJ
Club Hotel 730 Euro/tydzień  >>  REZERWUJ
Ubezpieczenie Axa Kontynenty 40 PLN/tydzień
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji Axa 3%

 

Przylot/wylot w soboty lub niedzielę.

Cena
zawiera

20 godzin lekcyjnych tygodniowo, materiały edukacyjne, zakwaterowanie, wyżywienie , bogaty program popołudniowy i wieczorny, opiekę w trakcie zajęć organizowanych przez szkołę, transfer z/na lotnisko, transfer na zajęcia organizowane przez szkołę i do szkoły, certyfikat ukończenia szkoły.

Cena
nie zawiera

obowiązkowego ubezpieczenia KL, NNW, przelotu z/na Maltę, imprez fakultatywnych (możliwość wykupienia na miejscu) wycieczka na Sycylię 140 EUR.

Informacje
dodatkowe

Należność płatna w PLN wg kursu sprzedaży dewiz Alior Bank z dnia dokonania pełnej płatności. Istnieje również możliwość wpłaty w EUR! Proponowane kieszonkowe 100 EUR/tydzień.

W EC School nie jest przewidziana opieka polskojęzyczna


Zarezerwuj

DZIELI CIĘ TYLKO JEDEN KROK OD WYMARZONEGO WYJAZDU
* pola wymagane loader

CZAT NA ŻYWO