MALTA EC - j.angielski
Malta / Malta [13 - 17 lat]
Cena już od 590 EUR
Tam
jedziemy

Tu
jedziemy

Mamy 20 lat w doświadczenia w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieżyTylko tutaj naukę można połączyć z pięknym ciepłym morzem, starożytnymi zabytkami, modnymi sklepami i dyskotekami. A mieszkańcy zarażają wszystkich przyjezdnych pogodą ducha, otwartością i spontanicznością jakiej nie znajdzie się nigdzie indziej. W tym miejscu przeżyjecie super zabawę z rówieśnikami z całego świata! Malta jest to wyjątkowe połączenie kultury angielskiej, włoskiej i arabskiej, gdzie językiem urzędowym jest nie tylko język maltański, ale przed wszystkim angielski.

DOSTĘPNE TERMINY:

18.06. - 24.08.2018r.

 

TERMIN CENA
Rodzina goszcząca 590 Euro/tydzień  >>  RZEERWUJ
Economy Hotel 630 Euro/tydzień  >>  REZERWUJ
Club Hotel 730 Euro/tydzień  >>  REZERWUJ
Ubezpieczenie Axa Kontynenty 40 PLN/tydzień
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji Axa 3%

 

Przylot/wylot w soboty lub niedzielę.

Cena
zawiera

20 godzin lekcyjnych tygodniowo, materiały edukacyjne, zakwaterowanie, wyżywienie , bogaty program popołudniowy i wieczorny, opiekę w trakcie zajęć organizowanych przez szkołę, transfer z/na lotnisko, transfer na zajęcia organizowane przez szkołę i do szkoły, certyfikat ukończenia szkoły.

Cena
nie zawiera

obowiązkowego ubezpieczenia KL, NNW, przelotu z/na Maltę, imprez fakultatywnych (możliwość wykupienia na miejscu) wycieczka na Sycylię 140 EUR.

Informacje
dodatkowe

Należność płatna w PLN wg kursu sprzedaży dewiz Alior Bank z dnia dokonania pełnej płatności. Istnieje również możliwość wpłaty w EUR! Proponowane kieszonkowe 100 EUR/tydzień.

W EC School nie jest przewidziana opieka polskojęzyczna


Zarezerwuj

DZIELI CIĘ TYLKO JEDEN KROK OD WYMARZONEGO WYJAZDU
* pola wymagane loader