Madonna di Campiglio -> SKI SAFARI narty/snowboard - COM/SD
Włochy / Vigo Rendena [13 - 19 lat]
Tam
jedziemy

Tu
jedziemy

Mamy 20 lat w doświadczenia w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieżyNarciarskie i snowboardowe Ski Safari! Niesamowite Alpejskie stoki w jednej z najlepszych miejscówek na obozy młodzieżowe na ferie 2019. Ponad 160 km tras, różne poziomy zaawansowania dla narciarzy i nieziemski snowpark, dla tych co lubią polatać! Wyskocz ze szkolnej ławki na stok! 

Zobacz jak się bawiliśmy w poprzednich sezonach - FILM

 

Madonna di Campiglio - jeden z najbardziej popularnych ośrodków narciarskich w Europie! Jeździsz na nartach lub desce, słyszałeś już o tym miejscu? Nie, to musisz tam pojechać z nami na obóz narciarski albo snowboardowy! Możesz wyruszyć z centrum miasta i wrócić do niego ze stoku nigdy nie zdejmując nart.

Stoki położone są na wysokościach 1550-2600 m n.p.m. Będąc tu w Ferie 2019 wjedziemy kolejką Pinzolo-Campiglio Express, z której widać niezwykłą panoramę Dolomitów Brenta. Robi wrażenie! Obczaimy na obozie słynne trasy m.in.: Groste - o długości prawie 7 km, Spinale Direttissima - najtrudniejsza w Dolomitach, dasz radę zjechać? Jest też trasa Pucharu Świata o nazwie 3-Tre. Chcesz zostać zawodnikiem? Spróbuj swoich sił na obozie zimowym

Lubisz freestyle? 

Polatamy w Ursus Snowpark, który jest jednym z największych i najlepszych tego typu w Europie. Czeka na Ciebie na wysokości 2500 m n.p.m. Dopiero zaczynasz? Snowpark dostosowany jest dla początkujących jak i profesjonalistów. Bierz narty albo deskę i pokaż co potrafisz, lub poćwicz nowe triki!  

Karnet Skiarea Campiglio Dolomiti otworzy Ci bramy do zimowego raju – począwszy od Madonna di Campiglio i Pinzolo, aż po Folgarida - Marilleva! Każdego dnia pakujemy narty, snowboardy i jeździmy na innym stoku.

Raj białego szaleństwa oferujący ponad 160 km świetnie przygotowanych tras, 61 nowoczesnych wyciągów czeka na Ciebie. Pakuj się i jedziemy odpocząć od szkolnych ławek w te ferie!

Długości tras:

 

95 km  36 km 32 km


Ubezpieczenie
Ile płacimy
1 * U01-AXA Ubezpieczenie SKI (OC+SS) czytaj więcej
Zawiera ubezpieczenie OC rzeczowe i osobowe do kwoty 10 000 EUR oraz ubezpieczenie sprzętu sportowego (SS) do 700 EUR (zniszczenie, kradzież).
40 PLN
1 * U02-AXA Podwyższenie Ubezpieczenia KL (do 20 000 EUR) czytaj więcej
Podniesienie kwoty ubezpieczenia KL na imprezach zagranicznych do kwoty 20.000 EUR
30 PLN
1 * U03-AXA Ubezpieczenie od chorób przewlekłych CP czytaj więcej
Pokrywa koszty leczenia chorób przewlekłych poza granicami Polski, które nie są zawarte w standardowym ubezpieczeniu AXA Kontynenty do kwoty 10.000 EUR lub 20.000 EUR (w przypadku wykupienia Podwyższonego Ubezpieczenia KL.
120 PLN
1 * U04-AXA Ubezpieczenie Bezpieczny Parasol (KL+SKI) czytaj więcej
Zapewnij sobie podwójne bezpieczeństwo na wyjeździe i to w promocyjnej cenie. Pakiet zawiera: Podwyższenie Kwoty Ubezpieczenia KL oraz Ubezpieczenie SKI.
60 PLN
1 * U05-AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji czytaj więcej
Jest to dodatkowe i dobrowolne ubezpieczenie, gwarantujące zwrot kosztów rezygnacji w przypadku rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych niezależnych od Uczestnika.

W takim przypadku Towarzystwo Ubezpieczeniowe zwraca koszty poniesione w związku z rezygnacją z następujących powodów:
-nieszczęśliwy wypadek
-przedwczesny poród
-nagła poważna
-choroba Uczestnika lub osoby bliskiej
-śmierć uczestnika albo członka najbliższej rodziny
-poważna szkoda w mieniu Uczestnika powstała w wyniku działania ognia
-katastrof żywiołowych lub przestępstwa

Każdy taki przypadek winien być odpowiednio udokumentowany (raport z policji, zaświadczenie od niezależnego lekarza)a AXA zastrzega sobie prawo do zweryfikowania dokumentów oraz do powołania niezależnych od ubezpieczonego biegłych specjalistów.
Wysokość odszkodowania w przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej uzależniona jest od daty zgłoszenia rezygnacji w biurze podróży w stosunku do dnia rozpoczęcia imprezy.
Ubezpieczonemu przysługuje świadczenie w wysokości 80% poniesionych, a nie zrefundowanych kosztów z zastrzeżeniem górnej granicy ceny imprezy na osobę - równowartości 16.000 PLN.
UWAGA! Ubezpieczenie kosztów rezygnacji można zawrzeć nie później niż do 5 dnia od daty zawarcia umowy w imprezie turystycznej (wpłaty całości lub części - zaliczki).

W przypadku gdy do rozpoczęcia imprezy imprezy turystycznej jest mniej niż 30 dni, ubezpieczenie kosztów rezygnacji musi być zawarte tylko w dniu zawarcia umowy uczestnictwa w imprezie.
55 PLN
Gwarancje
Ile płacimy
1 * G01-Gwarancja Zmiany Rezerwacji czytaj więcej
Jeżeli nie jesteś pewien czy zarezerwujesz dobre miejsce i termin wyjazdu to Gwarancja Zmiany Rezerwacji jest stworzona właśnie dla Ciebie.

Dzięki niej do 10 dni przed rozpoczęciem obozu możesz zmienić wszystko! Datę obozu a nawet miejsce wyjazdu. Sam o tym decydujesz bez żadnych dodatkowych kosztów.

Jeżeli rezerwując wyjazd korzystałeś ze zniżki, zachowujesz ją przy każdej zmianie.
Przy wymianie na droższy wyjazd/termin dopłacasz tylko różnicę wynikająca z wyliczenia ceny. Natomiast jeżeli wyjazd/termin jest tańszy, zwracamy różnicę. Gwarancję tą możesz wykupić tylko w momencie podpisywania umowy.
45 PLN
1 * G03-Gwarancja Stałej Ceny czytaj więcej
Gwarancja Stałej Ceny-nie musisz już się martwić zmianami kursu Euro.

Dzięki tej Gwarancji masz pewność, że cena obozu nie ulegnie zmianie i kupisz ją w kwocie, w której zarezerwowałeś obóz.
40 PLN
1 * G04-Gwarancja All Inclusive (Gwarancja Zmiany Rezerwacji+AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji+Gwarancja Stałej Ceny) 105 PLN

Cena
zawiera

Przejazd autokarem, zakwaterowanie, wyżywienie w hotelu, opiekę BUT kadry (kierownik, wychowawcy, instruktorzy), program, transfery do wyciągów, ubezpieczenie AXA KONTYNENTY

Cena
nie zawiera

Dopłat transportowych (patrz zakładka TRANSPORT), skipassów, imprez fakultatywnych, posiłków tranzytowych, napojów do obiadokolacji, taksy klimatycznej 2 EUR/os/dzień, składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) - płatna obowiązkowo +10 PLN/os.

CENY SKIPASSÓW:

Skipass Skiarea Campiglio Dolomiti 6 dniowy (skipass obejmuję ośrodki Madonna di Campiglio, Pinzolo oraz Folgarida Marilleva)

COM/SD 1
149 EUR dla osób urodzonych po 30.11.1999
COM/SD 2
159 EUR dla osób urodzonych po 30.11.1999
COM/SD 3
179 EUR dla osób urodzonych po 30.11.1999

COM/SD 4
199 EUR dla osób urodzonych po 30.11.1999

COM/SD 5
199 EUR dla osób urodzonych po 30.11.1999

COM/SD 6
199 EUR dla osób urodzonych po 30.11.1999

Kaucja zwrotna za skipass: 5 EUR
Ceny skipassów są niezależne od biura BUT i pochodzą z informacji uzyskanych z ośrodków narciarskich.

Informacje
dodatkowe

UWAGA: Wszystkich uczestników obozów zimowych BUT obowiązuje na stoku jazda w kasku ochronnym. Dodatkowo dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki.
Zachęcamy do wypożyczenia sprzętu narciarskiego lub snowboardowego na miejscu. Cena w zależności od modelu waha się w granicach od ok.100 - 150 EUR.

Dodatkowo płatna taksa klimatyczna na miejscu - 2 EUR/os/dzień .Obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe 110 EUR + skipass + impr. fakult. + posiłki tranzytowe ok. 15 EUR. Cena imprezy aktualna przy kursie EUR nie przekraczającym 4,30 PLN.

Obowiązuje ograniczenie bagażu (patrz ABC w Dokumentach)

Koniecznie trzeba zabrać: ważny paszport lub dowód osobisty, wypełnioną kartę kwalifikacyjną, legitymację szkolną, krem na mróz z filtrem UV

Planowana liczba uczestników na obozie ok. 40 osób.

Sprawdź dokumenty obowiązujące na tym obozie -  DOKUMENTY


CZAT NA ŻYWO