Londyn -> obóz językowy - wylot z Warszawy - LNS/SD
Wielka Brytania / Londyn [13 - 19 lat]
Tam
jedziemy

Tu
jedziemy

Mamy 20 lat w doświadczenia w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieżyZwiedzaj, baw się, zrób zakupy w handlowej części Londynu! Całodzienna wycieczka do Brighton oraz zwiedzanie Sea Life Aquarium, a do tego wiele innych ciekawych atrakcji! Szlifuj angielski w wakacje. Poznaj brytyjskie zwyczaje, kuchnię, modę. Poczuj się jak prawdziwy Londyńczyk! Nie może Cię tu zabraknąć.

Do Londynu samolotem!

Keep calm because English is fun and crazy! Z Nami przekonasz się, że nauka języka angielskiego może być zabawna i przyjemna! Przełam barierę językową dobrze się przy tym bawiąc! Poznasz nowe, interesujące osoby, zobaczysz światowej sławy zabytki, doświadczysz jaka w rzeczywistości jest brytyjska kultura, zrobisz owocne zakupy na słynnych wyprzedażach, a to wszystko po angielsku! Nie ma nic lepszego niż nauka języka w jego naturalnym otoczeniu!

LONDYN - to miasto kontrastów, różnorodności, zabytków, mody oraz zakupów. Stolica Wielkiej Brytanii przyciąga odwiedzających za sprawą słynnych zabytków, muzeów, rozległych parków miejskich pozwalających na relaks, licznych miejsc rozrywki, które są w stanie sprostać każdemu gustowi i kieszeni oraz słynnych sklepów. To miejsce w którym wszyscy szybko się aklimatyzują i dobrze czują! Tutaj będziecie mogli połączyć przyjemne z pożytecznym. Przekonajcie się sami jak smakuje język w oryginalnym otoczeniu!

Zarezerwuj
obóz

DZIELI CIĘ TYLKO JEDEN KROK OD WYMARZONEGO WYJAZDU
Impreza
Kiedy wypoczywamy
UWAGI
Ile płacimy
Wolne miejsca
Sprzedaż

Cena
zawiera

przelot samolotem na trasie Warszawa–Londyn–Warszawa, transfer z/na lotnisko komunikacją miejską, zakwaterowanie i wyżywienie u rodzin, program, opiekę BUT kadry: kierownika, lektorów - wychowawców, ubezpieczenia AXA „Kontynenty”

Cena
nie zawiera

wycieczek fakultatywnych i dodatkowych wyjść niezawartych w programie, obowiązkowej dopłaty na realizację programu w Londynie, składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatne dodatkowo 10 PLN/os.).

Informacje
dodatkowe

Transport samolotem odbywa się na Ogólnych Warunkach Przewozu Linii WIZZAIR (LNS 1,2,4,5) lub BRITISH AIRWAYS (LNS 3). Limit bagażu: 20 kg bagaż+bagaż podręczny. Obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 GBP. Proponowane min. kieszonkowe – ok. 50 GBP+ wycieczki fakultatywne. Dodatkowo wymagana jest opłata programowa niepodlegająca rozliczeniu (obejmuje bilety wstępu do zwiedzanych obiektów+komunikacja miejska) w wysokości:
dla osób urodzonych w roku 2002 i wcześniej -> 110 GBP
dla osób urodzonych w roku 2003 i później ->
100 GBP.

Każdy uczestnik powinien zabrać ze sobą ręcznik. Cena aktualna przy kursie GBP nieprzekraczającym 5,0 PLN.

Sprawdź dokumenty obowiązujące na tym obozie --- DOKUMENTY


CZAT NA ŻYWO