Livigno -> narty/snowboard - LOR/SD
Włochy / Livigno [13 - 19 lat]
Cena już od 2599 zł
Tam
jedziemy

Tu
jedziemy

Mamy 20 lat w doświadczenia w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieżyNajbardziej rozrywkowe i kultowe miejsce spośród naszej oferty. Tutaj znajdziecie idealną kombinację fantastycznych warunków do uprawiania sportów zimowych z bogatą ofertą apres ski. Dyskoteki, puby, kawiarnie i masa sklepów - to właśnie jest gwarne Livigno czekające na Was po zamknięciu stoków.

Livigno - ta nazwa nie wymaga reklamy! Tereny narciarskie rozpościerają się na wysokościach od 1850 do prawie 3000 m n.p.m. i są tak urozmaicone, że niezależnie od stopnia zaawansowania każdy amator śniegu odnajdzie tu swoje Eldorado. Lokalny mikroklimat i wysokie położenie doliny dają gwarancję, że śniegu Wam na pewno nie zabraknie. A po zamknięciu stoków... dopiero się zaczyna dzień ;) Czekają na Was dyskoteki Livigno i inne atrakcje tego gwarnego miasta. Udanemu wypoczynkowi sprzyja również wyjątkowo słoneczny klimat (ponad 300 słonecznych dni w ciągu roku) i strefa bezcłowych zakupów :)

Carosello i Mottolino to dwie największe stacje narciarskie na tym obszarze. Rejon ten oferuje w sumie 115 tras (położonych na wysokościach 1800- 2900 m n.p.m.), które obsługuje ponad 30 nowoczesnych wyciągów i kolejek linowych. Znajdziecie tu szerokie trasy idealne do szybkiej jazdy, jak i wiele nartostrad idealnie przystosowanych do doskonalenia umiejętności. Przeważają trasy dla średnio zaawansowanych, których jest tutaj około 70 km.

KAMERY ON LINE -> sprawdź warunki!
 

GŁÓWNE ATRAKCJE:

  • SNOWPARKI przy Mottolino i Carosello (w których rozgrywane są międzynarodowe zawody freestylowe) podzielone są na kilka stref o różnych poziomach trudności i oferują liczne skocznie, poręcze, halfpipe oraz skocznię z dmuchaną poduszką u podstawy, która umożliwia miękkie lądowanie podczas nauki efektownych tricków.
  • trasa boardercrossowa „Boarder Banzai” (ośrodek Carosello) stworzona z myślą o tych, którzy chcą odczuć mieszankę adrenaliny i dobrej zabawy! Na tej mocno zakręconej i wyposażonej w liczne przeszkody trasie może rywalizować ze sobą jednocześnie od 2 do 4 zawodników.
  • Indrustry Jibbing Line jest to kolejna nowość nadchodzącego sezonu, którą znajduje się w snowparku Mottolino, znajdziecie tutaj m.in. myśliwski samolot, który służy jako struktura do jibbingu.
  • WoodPark - a tam specjalny tor do jibbingu z 10 ekologicznymi przeszkodami wykonanymi z drewna.

 

APRES SKI

Możliwość jazdy po zmroku oferuje jeden ze stoków w Livigno. Czynny w czwartki od godz. 20:30 do godz. 22:30. Cena karnetu - ok. 9 EUR/os. 

CLUBBING czyli imprezowanie i jeszcze raz imprezowanie - wejście do klubów ok. 10 EUR/os

tanie kupowanie czyli SHOPPING w Livigno - strefie wolnocłowej

Długości tras:

 

30 km 70 km 15 km

Zarezerwuj
obóz

DZIELI CIĘ TYLKO JEDEN KROK OD WYMARZONEGO WYJAZDU
Impreza
Kiedy wypoczywamy
UWAGI
Ile płacimy
Wolne miejsca
Sprzedaż
LOR/SD1 12.01 - 21.01.2018 2599 zł poniżej 10 Kupuję

Ubezpieczenie
Ile płacimy
1 * U01-AXA Ubezpieczenie SKI (OC+SS) czytaj więcej
Zawiera ubezpieczenie OC rzeczowe i osobowe do kwoty 10 000 EUR oraz ubezpieczenie sprzętu sportowego (SS) do 700 EUR (zniszczenie, kradzież).
40 PLN
1 * U02-AXA Podwyższenie Ubezpieczenia KL (do 20 000 EUR) czytaj więcej
Podniesienie kwoty ubezpieczenia KL na imprezach zagranicznych do kwoty 20.000 EUR
30 PLN
1 * U03-AXA Ubezpieczenie od chorób przewlekłych CP czytaj więcej
Pokrywa koszty leczenia chorób przewlekłych poza granicami Polski, które nie są zawarte w standardowym ubezpieczeniu AXA Kontynenty do kwoty 10.000 EUR lub 20.000 EUR (w przypadku wykupienia Podwyższonego Ubezpieczenia KL.
120 PLN
1 * U04-AXA Ubezpieczenie Bezpieczny Parasol (KL+SKI) czytaj więcej
Zapewnij sobie podwójne bezpieczeństwo na wyjeździe i to w promocyjnej cenie. Pakiet zawiera: Podwyższenie Kwoty Ubezpieczenia KL oraz Ubezpieczenie SKI.
60 PLN
1 * U05-AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji czytaj więcej
Jest to dodatkowe i dobrowolne ubezpieczenie, gwarantujące zwrot kosztów rezygnacji w przypadku rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych niezależnych od Uczestnika.

W takim przypadku Towarzystwo Ubezpieczeniowe zwraca koszty poniesione w związku z rezygnacją z następujących powodów:
-nieszczęśliwy wypadek
-przedwczesny poród
-nagła poważna
-choroba Uczestnika lub osoby bliskiej
-śmierć uczestnika albo członka najbliższej rodziny
-poważna szkoda w mieniu Uczestnika powstała w wyniku działania ognia
-katastrof żywiołowych lub przestępstwa

Każdy taki przypadek winien być odpowiednio udokumentowany (raport z policji, zaświadczenie od niezależnego lekarza)a AXA zastrzega sobie prawo do zweryfikowania dokumentów oraz do powołania niezależnych od ubezpieczonego biegłych specjalistów.
Wysokość odszkodowania w przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej uzależniona jest od daty zgłoszenia rezygnacji w biurze podróży w stosunku do dnia rozpoczęcia imprezy.
Ubezpieczonemu przysługuje świadczenie w wysokości 80% poniesionych, a nie zrefundowanych kosztów z zastrzeżeniem górnej granicy ceny imprezy na osobę - równowartości 16.000 PLN.
UWAGA! Ubezpieczenie kosztów rezygnacji można zawrzeć nie później niż do 5 dnia od daty zawarcia umowy w imprezie turystycznej (wpłaty całości lub części - zaliczki).

W przypadku gdy do rozpoczęcia imprezy imprezy turystycznej jest mniej niż 30 dni, ubezpieczenie kosztów rezygnacji musi być zawarte tylko w dniu zawarcia umowy uczestnictwa w imprezie.
78 PLN
Gwarancje
Ile płacimy
1 * G01-Gwarancja Zmiany Rezerwacji czytaj więcej
Jeżeli nie jesteś pewien czy zarezerwujesz dobre miejsce i termin wyjazdu to Gwarancja Zmiany Rezerwacji jest stworzona właśnie dla Ciebie.

Dzięki niej do 10 dni przed rozpoczęciem obozu możesz zmienić wszystko! Datę obozu a nawet miejsce wyjazdu. Sam o tym decydujesz bez żadnych dodatkowych kosztów.

Jeżeli rezerwując wyjazd korzystałeś ze zniżki, zachowujesz ją przy każdej zmianie.
Przy wymianie na droższy wyjazd/termin dopłacasz tylko różnicę wynikająca z wyliczenia ceny. Natomiast jeżeli wyjazd/termin jest tańszy, zwracamy różnicę. Gwarancję tą możesz wykupić tylko w momencie podpisywania umowy.
45 PLN
1 * G03-Gwarancja Stałej Ceny czytaj więcej
Gwarancja Stałej Ceny-nie musisz już się martwić zmianami kursu Euro.

Dzięki tej Gwarancji masz pewność, że cena obozu nie ulegnie zmianie i kupisz ją w kwocie, w której zarezerwowałeś obóz.
40 PLN
1 * G04-Gwarancja All Inclusive (Gwarancja Zmiany Rezerwacji+AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji+Gwarancja Stałej Ceny) 105 PLN

Cena
zawiera

Przejazd autokarem, zakwaterowanie, wyżywienie w hotelu, opiekę BUT kadry (kierownik, wychowawcy, instruktorzy), program, transfery do wyciągów, ubezpieczenie AXA Kontynenty

Cena
nie zawiera

dopłat transportowych (patrz zakładka TRANSPORT), skipassów, imprez fakultatywnych, posiłków tranzytowych, dodatkowych napoi do obiadokolacji, składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - płatne dodatkowo +10 PLN/os

CENY SKIPASSÓW:

Skipass 6 - dniowy (młodzieżowy karnet grupowy)
109 EUR dla osób urodzonych po 1.01.2000 r.
197 EUR dla osób urodzonych do 31.12.1999 r.

Kaucja zwrotna za skipass – 5 EUR

Ceny skipassów są niezależne od biura BUT pochodzą z informacji uzyskanych z ośrodków narciarskich.

Informacje
dodatkowe

UWAGA: Wszystkich uczestników obozów zimowych BUT obowiązuje na stoku jazda w kasku ochronnym. Dodatkowo dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki.
Zachęcamy do wypożyczenia sprzętu narciarskiego lub snowboardowego na miejscu.
Cena w zależności od modelu waha się w granicach od ok. 100 - 150 EUR.
Obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe 110 EUR + skipass + impr. fakult. + posiłki tranzytowe ok. 15 EUR. Cena imprezy aktualna przy kursie EUR nie przekraczającym 4,30 PLN.

Obóz nie jest przeznaczony dla osób, które rozpoczynają naukę jazdy na nartach lub snowboardzie.

Obowiązuje ograniczenie bagażu (patrz Ważne Info)

Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna