Le Grand Domaine -> narty/snowboard - FRA/SD
Francja / Saint François Longchamp [13 - 19 lat]
Cena już od 2449 zł 2599 zł
Tam
jedziemy
Nowości

Tu
jedziemy

Mamy 20 lat w doświadczenia w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieżyNowość w naszej ofercie! Będziecie mogli na własnej skórze przekonać się o wyższości ośrodków we Francji nad ośrodkami w Austrii czy Włoszech, głoszonej przez wielbicieli francuskich stoków. ;) Zima w Saint François Longchamp i Valmorel to jest to!

François Longchamp i Valmorel czyli Le Grand Domaine - narciarskie eldorado, modny rejon narciarski z tradycją i jeden z najpiękniejszych resortów narciarskich z ponad 150 km tras zjazdowych wokół słynnego Col de la Madeleine. Szeroko otwarte przestrzenie i rozległe stoki narciarskie obu górskich miejscowości łączy ze sobą 56 nowoczesnych wyciągów. Każdy tu znajdzie trasę dla siebie idealną zarówno na ambitne zjazdy jak i trasy dla mniej zaawansowanych narciarzy/snowboardzistów.

Będziecie szusować w następujących stacjach:

  • Stacja Saint Francois - która leży na wysokości 1450 metrów poniżej przełęczy Col de la Madeleine (2000 m n.p.m.), uważana jest za wyjątkową ze względu na niemalże stałą obecność śniegu i słońca.  Kolejnym atutem tej przytulnej stacji narciarskiej jest bez wątpienia jej centralne położenie w ośrodku Grand Domaine, gwarantujące turystom wyjątkową panoramę na łańcuch górski Belledonne i I'Oisans oraz bajeczny widok na szczyt Mont Blanc. Narciarze i snowboardziści mają do dyspozycji około 60 kilometrów stoków w bezpośrednim rejonie Saint Francois.

  • Valmorel - zwana " La Belle" czyli piękna. Czeka na Was tutaj około 100 kilometrów stoku o delikatnych i średnich zboczach gdzie pojeździcie na wysokości od 1400 do 2550 m n p m. Dużą popularnością wśród profesjonalistów cieszy się także snowpark powyżej Valmorel, posiadający trasę boardercrossingową, rampę halfpipe i wiele innych przeszkód, które dostępne są zarówno dla snowboardzistów jak i narciarzy.

Długości tras:

 

48 km 61 km 44 km

Zarezerwuj
obóz

DZIELI CIĘ TYLKO JEDEN KROK OD WYMARZONEGO WYJAZDU
Impreza
Kiedy wypoczywamy
UWAGI
Ile płacimy
Wolne miejsca
Sprzedaż
FRA/SD1 12.01 - 21.01.2018 2449 zł
2599 zł
powyżej 10 Kupuję

Ubezpieczenie
Ile płacimy
1 * U01-AXA Ubezpieczenie SKI (OC+SS) czytaj więcej
Zawiera ubezpieczenie OC rzeczowe i osobowe do kwoty 10 000 EUR oraz ubezpieczenie sprzętu sportowego (SS) do 700 EUR (zniszczenie, kradzież).
40 PLN
1 * U02-AXA Podwyższenie Ubezpieczenia KL (do 20 000 EUR) czytaj więcej
Podniesienie kwoty ubezpieczenia KL na imprezach zagranicznych do kwoty 20.000 EUR
30 PLN
1 * U03-AXA Ubezpieczenie od chorób przewlekłych CP czytaj więcej
Pokrywa koszty leczenia chorób przewlekłych poza granicami Polski, które nie są zawarte w standardowym ubezpieczeniu AXA Kontynenty do kwoty 10.000 EUR lub 20.000 EUR (w przypadku wykupienia Podwyższonego Ubezpieczenia KL.
120 PLN
1 * U04-AXA Ubezpieczenie Bezpieczny Parasol (KL+SKI) czytaj więcej
Zapewnij sobie podwójne bezpieczeństwo na wyjeździe i to w promocyjnej cenie. Pakiet zawiera: Podwyższenie Kwoty Ubezpieczenia KL oraz Ubezpieczenie SKI.
60 PLN
1 * U05-AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji czytaj więcej
Jest to dodatkowe i dobrowolne ubezpieczenie, gwarantujące zwrot kosztów rezygnacji w przypadku rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych niezależnych od Uczestnika.

W takim przypadku Towarzystwo Ubezpieczeniowe zwraca koszty poniesione w związku z rezygnacją z następujących powodów:
-nieszczęśliwy wypadek
-przedwczesny poród
-nagła poważna
-choroba Uczestnika lub osoby bliskiej
-śmierć uczestnika albo członka najbliższej rodziny
-poważna szkoda w mieniu Uczestnika powstała w wyniku działania ognia
-katastrof żywiołowych lub przestępstwa

Każdy taki przypadek winien być odpowiednio udokumentowany (raport z policji, zaświadczenie od niezależnego lekarza)a AXA zastrzega sobie prawo do zweryfikowania dokumentów oraz do powołania niezależnych od ubezpieczonego biegłych specjalistów.
Wysokość odszkodowania w przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej uzależniona jest od daty zgłoszenia rezygnacji w biurze podróży w stosunku do dnia rozpoczęcia imprezy.
Ubezpieczonemu przysługuje świadczenie w wysokości 80% poniesionych, a nie zrefundowanych kosztów z zastrzeżeniem górnej granicy ceny imprezy na osobę - równowartości 16.000 PLN.
UWAGA! Ubezpieczenie kosztów rezygnacji można zawrzeć nie później niż do 5 dnia od daty zawarcia umowy w imprezie turystycznej (wpłaty całości lub części - zaliczki).

W przypadku gdy do rozpoczęcia imprezy imprezy turystycznej jest mniej niż 30 dni, ubezpieczenie kosztów rezygnacji musi być zawarte tylko w dniu zawarcia umowy uczestnictwa w imprezie.
78 PLN
Gwarancje
Ile płacimy
1 * G01-Gwarancja Zmiany Rezerwacji czytaj więcej
Jeżeli nie jesteś pewien czy zarezerwujesz dobre miejsce i termin wyjazdu to Gwarancja Zmiany Rezerwacji jest stworzona właśnie dla Ciebie.

Dzięki niej do 10 dni przed rozpoczęciem obozu możesz zmienić wszystko! Datę obozu a nawet miejsce wyjazdu. Sam o tym decydujesz bez żadnych dodatkowych kosztów.

Jeżeli rezerwując wyjazd korzystałeś ze zniżki, zachowujesz ją przy każdej zmianie.
Przy wymianie na droższy wyjazd/termin dopłacasz tylko różnicę wynikająca z wyliczenia ceny. Natomiast jeżeli wyjazd/termin jest tańszy, zwracamy różnicę. Gwarancję tą możesz wykupić tylko w momencie podpisywania umowy.
45 PLN
1 * G03-Gwarancja Stałej Ceny czytaj więcej
Gwarancja Stałej Ceny-nie musisz już się martwić zmianami kursu Euro.

Dzięki tej Gwarancji masz pewność, że cena obozu nie ulegnie zmianie i kupisz ją w kwocie, w której zarezerwowałeś obóz.
40 PLN
1 * G04-Gwarancja All Inclusive (Gwarancja Zmiany Rezerwacji+AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji+Gwarancja Stałej Ceny) 105 PLN

Cena
zawiera

Przejazd autokarem, zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę BUT kadry (kierownik, wychowawcy, instruktorzy), program, ubezpieczenie AXA Kontynenty

Cena
nie zawiera

dopłat transportowych (patrz zakładka TRANSPORT), kaucji zwrotnej za apartament, końcowego sprzątania (opłata pobierana, gdy apartament nie zostanie sprzątnięty), ręczników, skipassów, imprez fakultatywnych, posiłków tranzytowych, dodatkowych napoi do obiadokolacji, składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - płatne dodatkowo +10 PLN/os

CENY SKIPASSÓW:

Ski pass 6 - dniowy Le Grand Domaine

koszt skipassu wynosi 150 euro

Kaucja zwrotna za skipass – 5 EUR

Ceny skipassów są niezależne od biura BUT pochodzą z informacji uzyskanych z ośrodków narciarskich.

Informacje
dodatkowe

UWAGA: Wszystkich uczestników obozów zimowych BUT obowiązuje na stoku jazda w kasku ochronnym. Dodatkowo dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki.
Zachęcamy do wypożyczenia sprzętu narciarskiego lub snowboardowego na miejscu.
Cena w zależności od modelu waha się w granicach od ok. 100 - 150 EUR.
Obowiązkowa kaucja zwrotna za apartament – 30 EUR. Proponowane min. kieszonkowe 110 EUR + skipass + impr. fakult. + posiłki tranzytowe ok. 15 EUR. Cena imprezy aktualna przy kursie EUR nie przekraczającym 4,30 PLN.

Na koniec pobytu należy posprzątać apartament wraz z aneksem kuchennym. Istnieje możliwość wypożyczenia ręczników w cenie 7,50 EUR/ręcznik.

Obóz nie jest przeznaczony dla osób, które rozpoczynają naukę jazdy na nartach lub snowboardzie.

Obowiązuje ograniczenie bagażu (patrz Ważne Info)

Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna