Akademia Stylu - MSC/AS
Polska / Kretowiny [7 - 15 lat]
Cena już od 1469 zł
Tam
jedziemy
Jeziora

Tu
jedziemy

Mamy 20 lat w doświadczenia w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży

Specjalnie dla młodych kobietek nauka kreowania własnego wizerunku. Dowiecie się jak wyglądać pięknie i czuć się zdrowo! Każda z Was otrzyma szkicownik projektantek mody, abyście same mogły tworzyć własne wymarzone stroje. Stworzymy domowe SPA, gdzie nauczycie się samodzielnie robić maseczki. Oczywiście nie zabraknie również relaksu na mazurskiej plaży.

Kretowiny koło Morąga i Ostródy to niewielka miejscowość turystyczna u wrót Warmii i Mazur. Jezioro Narie, lasy, duża plaża z pomostem, a zarazem centrum miasteczka ze sklepikami, grami zręcznościowymi, placem zabaw i imprezami sezonowymi to czeka na Was! A dla bardziej aktywnych proponujemy: sportowe atrakcje wodne: żeglarstwo, windsurfing, nurkowanie. To wszystko sprawi, że Kretowiny będą Waszą WAKACYJNĄ PRZYGODĄ!

Zarezerwuj
obóz

DZIELI CIĘ TYLKO JEDEN KROK OD WYMARZONEGO WYJAZDU
Impreza
Kiedy wypoczywamy
UWAGI
Ile płacimy
Wolne miejsca
Sprzedaż
MSC/AS1 26.06 - 06.07.2017 1369 zł brak miejsc - skontaktuj się z nami >> Kupuję Jeżeli chcesz dokonać rezerwacji na wybrany wyjazd prosimy o kontakt z biurem pod numerem telefonu: 22 827 60 98.
MSC/AS2 07.07 - 17.07.2017 1469 zł brak miejsc - skontaktuj się z nami >> Sprzedane Niestety wszystkie miejsca na tej imprezie zostały już zarezerwowane. Jeśli chcesz się wpisać na listę rezerwową wyślij do nas maila na adres: [email protected] z podaniem następujących danych: symbol imprezy, termin wyjazdu, imię i nazwisko uczestnika, telefon kontaktowy
MSC/AS3 18.07 - 28.07.2017 1469 zł 3 Kupuję
MSC/AS4 29.07 - 08.08.2017 1469 zł brak miejsc - skontaktuj się z nami >> Sprzedane Niestety wszystkie miejsca na tej imprezie zostały już zarezerwowane. Jeśli chcesz się wpisać na listę rezerwową wyślij do nas maila na adres: [email protected] z podaniem następujących danych: symbol imprezy, termin wyjazdu, imię i nazwisko uczestnika, telefon kontaktowy
MSC/AS5 09.08 - 19.08.2017 1469 zł powyżej 10 Kupuję
MSC/AS6 20.08 - 30.08.2017 1369 zł brak miejsc - skontaktuj się z nami >> Sprzedane Niestety wszystkie miejsca na tej imprezie zostały już zarezerwowane. Jeśli chcesz się wpisać na listę rezerwową wyślij do nas maila na adres: [email protected] z podaniem następujących danych: symbol imprezy, termin wyjazdu, imię i nazwisko uczestnika, telefon kontaktowy

Ubezpieczenie
Ile płacimy
1 * U05-Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji AXA czytaj więcej
Jest to dodatkowe i dobrowolne ubezpieczenie, gwarantujące zwrot kosztów rezygnacji w przypadku rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych niezależnych od Uczestnika.

W takim przypadku Towarzystwo Ubezpieczeniowe zwraca koszty poniesione w związku z rezygnacją z następujących powodów:
-nieszczęśliwy wypadek
-przedwczesny poród
-nagła poważna
-choroba Uczestnika lub osoby bliskiej
-śmierć uczestnika albo członka najbliższej rodziny
-poważna szkoda w mieniu Uczestnika powstała w wyniku działania ognia
-katastrof żywiołowych lub przestępstwa

Każdy taki przypadek winien być odpowiednio udokumentowany (raport z policji, zaświadczenie od niezależnego lekarza)a AXA zastrzega sobie prawo do zweryfikowania dokumentów oraz do powołania niezależnych od ubezpieczonego biegłych specjalistów.
Wysokość odszkodowania w przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej uzależniona jest od daty zgłoszenia rezygnacji w biurze podróży w stosunku do dnia rozpoczęcia imprezy.
Ubezpieczonemu przysługuje świadczenie w wysokości 80% poniesionych, a nie zrefundowanych kosztów z zastrzeżeniem górnej granicy ceny imprezy na osobę - równowartości 16.000 PLN.

UWAGA! Ubezpieczenie kosztów rezygnacji można zawrzeć nie później niż do 5 dnia od daty zawarcia umowy w imprezie turystycznej (wpłaty całości lub części - zaliczki).

W przypadku gdy do rozpoczęcia imprezy imprezy turystycznej jest mniej niż 30 dni, ubezpieczenie kosztów rezygnacji musi być zawarte tylko w dniu zawarcia umowy uczestnictwa w imprezie.
44 PLN
Gwarancje
Ile płacimy
1 * G01-Gwarancja Zmiany Rezerwacji czytaj więcej
Jeżeli nie jesteś pewien czy zarezerwujesz dobre miejsce i termin wyjazdu to Gwarancja Zmiany Rezerwacji jest stworzona właśnie dla Ciebie.

Dzięki niej do 10 dni przed rozpoczęciem obozu możesz zmienić wszystko! Datę obozu a nawet miejsce wyjazdu. Sam o tym decydujesz bez żadnych dodatkowych kosztów.

Jeżeli rezerwując wyjazd korzystałeś ze zniżki, zachowujesz ją przy każdej zmianie.
Przy wymianie na droższy wyjazd/termin dopłacasz tylko różnicę wynikająca z wyliczenia ceny. Natomiast jeżeli wyjazd/termin jest tańszy, zwracamy różnicę. Gwarancję tą możesz wykupić tylko w momencie podpisywania umowy.
35 PLN
1 * G05-Gwarancja Pieszczocha czytaj więcej
Chcesz wysłać dziecko na jego pierwsze kolonie ale boisz się co będzie jak mu się nie spodoba i będzie tęsknił? Z tą gwarancją wszystkie troski możesz odłożyć na bok i w radości oczekiwać wyjazdu dziecka.

Dzięki tej gwarancji jeśli z jakiś powodów będziesz musiała zabrać dziecko z kolonii przed końcem jej trwania wartość niewykorzystanych świadczeń możesz wykorzystać podczas następnych kolonii z BUTem.

Jak to wygląda w praktyce:
-przykładowo cena kolonii 11 dniowej to 1100 PLN, a więc dzienna wartość świadczeń to :1100 PLN:11 dni = 100 PLN/dzień. W przypadku gdy np. zabierasz dziecko z kolonii 2-giego dnia jej trwania wartość wykorzystanych świadczeń to 200 PLN natomiast pozostałe 900 PLN można wykorzystać na następnej kolonii organizowanej przez BUT.
50 PLN
1 * G06-Gwarancja All Inclusive (Gwarancja Zmiany Rezerwacji+Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji AXA+Gwarancja Pieszczocha) 100 PLN
Fakultety
Ile płacimy
1 * F01-ABC żeglarstwa czytaj więcej
ABC ŻEGLARSTWA - pierwsze kroki pod żaglami czyli co młody żeglarz wiedzieć powinien. 3 godziny zajęć z instruktorem w teorii i praktyce na żaglówkach. (potrzebna pisemna zgoda rodziców)
49 PLN
1 * F02-ABC nurkowania czytaj więcej
ABC NURKOWANIA - pierwsze kroki pod wodą. Teoria i praktyka czyli podwodna wycieczka z instruktorem (potrzebna pisemna zgoda rodziców).
95 PLN
1 * F03-ABC windsurfingu czytaj więcej
ABC WINDSURFINGU - spełnij marzenia o pływaniu na desce z żaglem! Jezioro Narie to idealne miejsce na Wasz pierwszy raz. Nauczycie się utrzymywać równowagę na desce, podnosić żagiel i utrzymywać na desce. 2 godziny zajęć z instruktorem w szkole windsurfingu, zajęcia w praktyce gwarantują, że doprowadzą Was do nowej pasji. Zapewniamy cały potrzebny sprzęt, własne buty mile widziane (potrzebna pisemna zgoda rodziców).
69 PLN
1 * F04-Kajaki czytaj więcej
KAJAKI - kajakarstwo na jeziorze, bezpiecznie pod opieką ratownika możecie rozpocząć swoją przygodę z tym sportem. Kajaki to sposób na przygodę z wodą i przyrodą Mazur. Czas spływu 1-2 godz., kajaki 2 osobowe (potrzebna pisemna zgoda rodziców).
29 PLN
1 * F05-Strusiolandia czytaj więcej
STRUSIOLANDIA Zobaczycie prawdziwe 2,5 metrowe strusie i mnóstwo innych zwierząt w mini zoo, a do tego przejażdżka zaprzęgiem i na koniu; na koniec ognisko lub jajecznica ze strusiego jaja.
89 PLN
1 * F06-Rejs żaglówką czytaj więcej
REJS ŻAGLÓWKĄ - ok 2-3 godzinny rejs po jeziorze Narie, z pokazaniem jego najpiękniejszych miejsc i przerwami na wyspach. Rejs żaglówką da Wam możliwość pierwszego kontaktu z żaglami.
19 PLN
1 * F07-Aquapark Morąska Perła czytaj więcej
AQUAPARK Morąska Perła - 2 godziny na nowoczesnej pływalni (basen pływacki 25x12,5 m, basen rekreacyjny z ławeczkami napowietrzającymi, masażem podwodnym, gejzerami, armatką wodną dla dzieci. Do Waszej dyspozycji także 2 x jacuzzi oraz nowa zjeżdżalnia o wysokości 4,53 m i długości aż 53 metrów.
59 PLN
1 * F08-Park Rozrywki Nowa Holandia czytaj więcej
PARK ROZRYWKI NOWA HOLANDIA - to fantastyczna i niezapomniana zabawa dla każdego! Nasze atrakcje: Osada wikingów, mini zoo, rejs tramwajem wodnym, największa na świecie ponad 28,5 m zjeżdżalnia - Lew Gigant, przejażdżki kucykiem, Wyspa Iluzji, Wyspa Potworów - Yeti, potwór z Loch Ness, ptaszarnia i Wyspa Nielotów, ścieżka edukacyjna o tematyce eco i wiele, wiele innych atrakcji.
109 PLN
1 * F09-Park Aktywnej Przygody BARTBO czytaj więcej
PARK AKTYWNEJ PRZYGODY BARTBO - dasz radę! specjalnie wybrane atrakcje dla WAS! Park linowy - trasy do wyboru różowa, zielona i żółta + segway pojazd elektryczny- wesoła zabawa dla zwinnych + zorbing czyli sferyczna kula na lądzie lub na wodzie (potrzebna pisemna zgoda rodziców).
135 PLN

Cena
zawiera

transport autokarem, zakwaterowanie i wyżywienie w obiekcie, program, opiekę BUT kadry: kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, pilota na trasie, ubezpieczenie AXA NNW.

Cena
nie zawiera

dopłat transportowych (zakładka transport), imprez fakultatywnych

Informacje
dodatkowe

obowiązkowa kaucja zwrotna - 30 PLN. Proponowane minimalne kieszonkowe - ok. 150 PLN+imprezy fakultatywne.
Uwaga: Potrzebna pisemna zgoda rodziców na korzystanie z niektórych wycieczek fakultatywnych (info przy wycieczkach)

 

Sprawdź dokumenty obowiązujące na tej kolonii - DOKUMENTY