Kaprun - obóz narciarsko-snowboardowy - KIT/SD
Austria / Kaprun [13 - 19 lat]
Cena już od 2199 zł
Tam
jedziemy
Nowości
Lodowiec

Tu
jedziemy

Mamy 20 lat w doświadczenia w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieżyNOWOŚĆ w naszej ofercie!  TOP wśród miejscówek w Alpach. przepiękne widoki, szerokie trasy a do tego lodowiec - czego chcieć  więcej od udanego wyjazdu zimowego?

  • Kaprun - miejscowość położona u stóp lodowca Kitzsteinhorn (3203 m.n.p.m), który wraz z miejscowością Zell Am See w dolinie jeziora Zeller See, tworzy jeden duży kompleks narciarski pod nazwą Europa Sportregion. Narciarze o każdym poziomie zaawansowania znajdą tutaj coś dla siebie. Ten jeden z najbardziej popularnych wśród polskiej młodzieży region w Alpach gwarantuje idealne warunki do zimowych szaleństw - ponad 135 km tras, w tym 50 km tras niebieskich, 65 km tras czerwonych oraz aż 20 km tras trudnych. Wielbiciele freestylu poczują się jak w niebie dzięki chociażby znajdującym się w każdym ośrodku fun parku.  To tutaj również jest jedna z 2 w Austrii tras FIS-Bordercross,

Będziecie jeździć po następujących regionach:

  • Lodowiec Kitzsteinhorn: to więcej niż zwykły lodowiec. To szczególny lodowiec. Pierwszy lodowcowy ośrodek narciarski w Austrii i dodatkowo alpejskie przeżycia przez 365 dni w roku. Otoczony najwyższymi szczytami w Austrii stanowi początek największej, górskiej przygody. Tutaj znajdziecie tereny narciarskie położone na wysokości do 3029 m n.p.m!! Oznakowane trasy narciarskie mierzą łącznie 41 km. Łatwe nartostrady mają 12 km, średnie - 26 km, trudne - 3 km. Ośrodek posiada 23 wyciągi - 12 wyciągów orczykowych, 5 krzesełkowe, 2 linowe – małe i duże wagony, 1 kolejkę szynowa. Najdłuższa trasa prowadzi ze szczytu Langwiedbodwn, ma długośc 5 km, i różnicę poziomów 1000 m. Najtrudniejszy stok to Maurer o długości 0.9 km przy różnicy poziomów 312 m. A do tego znajdziecie tutaj: zróżnicowane trasy dla freeriderów, trzy snowarki i największa w Austrii superpipe dla freestylerów – sportowa różnorodność na Kitzsteinhorn nie ma równych sobie.
  • Maiskogel: Wyciągi znajdują się w miejscowości Kaprun. Oznakowane trasy narciarskie mierzą łącznie 20 km: trudne 1 km , średnie 5 km, łatwe 14 km. Na narciarzy czeka 5 wyciągów – 1 magic carpet dla dzieci, 1 orczykowy, 2 krzesełkowe, 1 linowy – gondole. Tresy położone są na wysokości od 800 do 1675 m n.p.m. . Najdłuższy odcinek wynosi 7 km długości przy różnicy poziomów 875m.
  • Schmittenhöhe: Wyciągi znajdują się bezpośrednio w Zell am See i Shuttdorf. Schmittenhöhe dysponuje łącznie 77 km tras (łatwe 25 km, średnie 27 km, trudne 25 km) oraz 26 wyciągami (9 orczyków, 10 krzesełek, 5 linowych – gondole małe, 2 linowe - duże wagony). Do nowości należą 6-osobowe wyciągi krzesełkowe na każdą pogodę z podgrzewanymi siedzeniami. Trasy rozciągają się na wysokości od 757 do 2000 m n.p.m. (70% stoków powyżej 1000 m n.p.m.). Najdłuższy trasa, Schutt ma 6 km, a różnica poziomów wynosi 1215 m, średni stopień trudności. Najtrudniejszą trasą jest Trass, która ma 4 km długości, z deniwelacją 737 m. Trasa zawodów Pucharu Świata.

    KAMERKI ONLINE -> SPRAWDŹ WARUNKI

     

Długości tras:

 

50 km65 km 20 km

Zarezerwuj
obóz

DZIELI CIĘ TYLKO JEDEN KROK OD WYMARZONEGO WYJAZDU
Impreza
Kiedy wypoczywamy
UWAGI
Ile płacimy
Wolne miejsca
Sprzedaż
KIT/SD2 19.01 - 28.01.2018 2199 zł powyżej 10 Kupuję

Ubezpieczenie
Ile płacimy
1 * U01-AXA Ubezpieczenie SKI (OC+SS) czytaj więcej
Zawiera ubezpieczenie OC rzeczowe i osobowe do kwoty 10 000 EUR oraz ubezpieczenie sprzętu sportowego (SS) do 700 EUR (zniszczenie, kradzież).
40 PLN
1 * U02-AXA Podwyższenie Ubezpieczenia KL (do 20 000 EUR) czytaj więcej
Podniesienie kwoty ubezpieczenia KL na imprezach zagranicznych do kwoty 20.000 EUR
30 PLN
1 * U03-AXA Ubezpieczenie od chorób przewlekłych CP czytaj więcej
Pokrywa koszty leczenia chorób przewlekłych poza granicami Polski, które nie są zawarte w standardowym ubezpieczeniu AXA Kontynenty do kwoty 10.000 EUR lub 20.000 EUR (w przypadku wykupienia Podwyższonego Ubezpieczenia KL.
120 PLN
1 * U04-AXA Ubezpieczenie Bezpieczny Parasol (KL+SKI) czytaj więcej
Zapewnij sobie podwójne bezpieczeństwo na wyjeździe i to w promocyjnej cenie. Pakiet zawiera: Podwyższenie Kwoty Ubezpieczenia KL oraz Ubezpieczenie SKI.
60 PLN
1 * U05-AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji czytaj więcej
Jest to dodatkowe i dobrowolne ubezpieczenie, gwarantujące zwrot kosztów rezygnacji w przypadku rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych niezależnych od Uczestnika.

W takim przypadku Towarzystwo Ubezpieczeniowe zwraca koszty poniesione w związku z rezygnacją z następujących powodów:
-nieszczęśliwy wypadek
-przedwczesny poród
-nagła poważna
-choroba Uczestnika lub osoby bliskiej
-śmierć uczestnika albo członka najbliższej rodziny
-poważna szkoda w mieniu Uczestnika powstała w wyniku działania ognia
-katastrof żywiołowych lub przestępstwa

Każdy taki przypadek winien być odpowiednio udokumentowany (raport z policji, zaświadczenie od niezależnego lekarza)a AXA zastrzega sobie prawo do zweryfikowania dokumentów oraz do powołania niezależnych od ubezpieczonego biegłych specjalistów.
Wysokość odszkodowania w przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej uzależniona jest od daty zgłoszenia rezygnacji w biurze podróży w stosunku do dnia rozpoczęcia imprezy.
Ubezpieczonemu przysługuje świadczenie w wysokości 80% poniesionych, a nie zrefundowanych kosztów z zastrzeżeniem górnej granicy ceny imprezy na osobę - równowartości 16.000 PLN.
UWAGA! Ubezpieczenie kosztów rezygnacji można zawrzeć nie później niż do 5 dnia od daty zawarcia umowy w imprezie turystycznej (wpłaty całości lub części - zaliczki).

W przypadku gdy do rozpoczęcia imprezy imprezy turystycznej jest mniej niż 30 dni, ubezpieczenie kosztów rezygnacji musi być zawarte tylko w dniu zawarcia umowy uczestnictwa w imprezie.
66 PLN
Gwarancje
Ile płacimy
1 * G01-Gwarancja Zmiany Rezerwacji czytaj więcej
Jeżeli nie jesteś pewien czy zarezerwujesz dobre miejsce i termin wyjazdu to Gwarancja Zmiany Rezerwacji jest stworzona właśnie dla Ciebie.

Dzięki niej do 10 dni przed rozpoczęciem obozu możesz zmienić wszystko! Datę obozu a nawet miejsce wyjazdu. Sam o tym decydujesz bez żadnych dodatkowych kosztów.

Jeżeli rezerwując wyjazd korzystałeś ze zniżki, zachowujesz ją przy każdej zmianie.
Przy wymianie na droższy wyjazd/termin dopłacasz tylko różnicę wynikająca z wyliczenia ceny. Natomiast jeżeli wyjazd/termin jest tańszy, zwracamy różnicę. Gwarancję tą możesz wykupić tylko w momencie podpisywania umowy.
45 PLN
1 * G03-Gwarancja Stałej Ceny czytaj więcej
Gwarancja Stałej Ceny-nie musisz już się martwić zmianami kursu Euro.

Dzięki tej Gwarancji masz pewność, że cena obozu nie ulegnie zmianie i kupisz ją w kwocie, w której zarezerwowałeś obóz.
40 PLN
1 * G04-Gwarancja All Inclusive (Gwarancja Zmiany Rezerwacji+AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji+Gwarancja Stałej Ceny) 105 PLN

Cena
zawiera

Przejazd autokarem, zakwaterowanie, wyżywienie w hotelu, opiekę BUT kadry (kierownik, wychowawcy, instruktorzy), program, transfery do wyciągów, ubezpieczenie AXA Kontynenty

Cena
nie zawiera

dopłat transportowych (patrz zakładka TRANSPORT), skipassów, imprez fakultatywnych, posiłków tranzytowych, dodatkowych napoi do obiadokolacji, składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - płatne dodatkowo +10 PLN/os, taksy klimatycznej

Skipass Kaprun-Zell Am See 6 dniowy (młodzieżowy karnet grupowy)

108 EUR urodzeni w latach 1999 i póżniej

Kaucja zwrotna za skipass – 2 EUR

Ceny skipassów są niezależne od biura BUT i pochodzą z informacji uzyskanych z ośrodków narciarskich.

Informacje
dodatkowe

UWAGA: Wszystkich uczestników obozów zimowych BUT obowiązuje na stoku jazda w kasku ochronnym. Dodatkowo dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki.
Zachęcamy do wypożyczenia sprzętu narciarskiego lub snowboardowego na miejscu.
Cena w zależności od modelu waha się w granicach od ok.100 - 150 EUR.
Obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. Obowiązkowo płatna taksa klimatyczna +15 EUR/osProponowane min. kieszonkowe 110 EUR + skipass + impr. fakult. + posiłki tranzytowe ok. 15 EUR. Cena imprezy aktualna przy kursie EUR nie przekraczającym 4,30 PLN.

Obóz nie jest przeznaczony dla osób, które rozpoczynają naukę jazdy na nartach lub snowboardzie.

Obowiązuje ograniczenie bagażu (patrz Ważne Info)

Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna