Chopok -> narty/snowboard - SMR/SD
Słowacja / Liptovský Hrádok [13 - 19 lat]
Cena już od 1399 zł
Tam
jedziemy
WI-FI

Tu
jedziemy

Mamy 20 lat w doświadczenia w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieżyNie trzeba jechać w Alpy by móc szusować na fantastycznych stokach. Chopok ze skipassem już od 66 EUR/os czeka! Tutaj macie możliwość szusowania po prawie 50 km świetnie przygotowanych tras, sprawdzić swoje siły w Burton Snowpark, a po stoku korzystać z atrakcji  miejscowości dzięki hotelowi położonemu w centrum.

Chopok - Jasna – ten ośrodek narciarski położony w Parku Narodowym Niżne Tatry oraz w dość bliskiej odległości od polskiej granicy jest największym na Słowacji i najnowocześniejszym w środkowej części Europy kompleksem narciarskim. Chopok (2024 m n.p.m) posiada korzystne ukształtowanie terenu i dobrze rozbudowaną infrastrukturę narciarską. Ośrodek oferuje prawie 50 km naśnieżanych, bardzo dobrze przygotowanych, szerokich tras, 30 nowoczesnych wyciągów i kolejek przez co może konkurować z mniejszymi tego typu alpejskimi kurortami.
Jeśli chcecie poszaleć to możecie wybrać się do Burton Snowpark na Otupnym (jednym z największych tego typu obiektów w Słowacji) lub zjechać jedną z kilku stref freerideowych.
Na odpoczynek proponujemy wybrać się na taras znajdującej się pod szczytem restauracji skąd możecie podziwiać przepiękną panoramę okolicy.

Apres ski:

Tatralandia - to największy tego typu obiekt na terenie Słowacji, Polski i Czech. Tutaj możecie się zrelaksować i skorzystać z dużej ilości wypasionych atrakcji. Zimą kompleks ten oferuje m.in. 10 różnego rodzaju basenów z wodą o niezwykłych właściwościach, 6 rur i zjeżdżalni, hydromasaże, gejzery, sztuczne fale. Szczególnie przyjemny relaks zapewni Wam część Tropical Paradise, gdzie przez cały rok panuje tropikalny klimat. Leżaki pod palmami, basen do nurkowania z prawdziwymi koralowcami i kolorowymi rybkami to tylko część niespodzianek, które na Was czekają:)
Cena (3 godz. w Aquapark "Tatralandia") - ok. 9 EUR dla osób poniżej 18 r.ż oraz 13 EUR osób powyżej 18 r.ż

Niewątpliwie dodatkową atrakcją jest również możliwość jazdy po zmroku na dwóch oświetlonych trasach:

  • Biela Púť (990m) oraz Priehyba-Záhradky (1590m). Stoki czynne nocą 7 dni w tygodniu w godzinach od 18:00 do 21:00 (tylko przy dobrych warunkach śniegowych). Na oświetlonym stoku Jasná – Biela Púť oprócz szusowania na nartach bądź desce możecie również nocą poszaleć na sankach:)
    Karnet na jazdy nocne - dodatkowo płatny 15 EUR/os.
  • Liczne, dobrze zaopatrzone wypożyczalnie oprócz sprzętu narciarskiego lub snowboardowego jako bonus oferują funtools - podnoszące adrenalinę narzędzia gwarantujące dobrą zabawę:) W ośrodku Biela Púť możecie opanować jazdę na snowbiku (rowerze mającym zamiast kół-mininarty), skifoksie (sanko-nartach) oraz snowscoocie (snowboardzie z kierownicą).

Długości tras:

 

18 km 22 km 9 km

Zarezerwuj
obóz

DZIELI CIĘ TYLKO JEDEN KROK OD WYMARZONEGO WYJAZDU
Impreza
Kiedy wypoczywamy
UWAGI
Ile płacimy
Wolne miejsca
Sprzedaż
SMR/SD1 13.01 - 20.01.2018 1449 zł powyżej 10 Kupuję
SMR/SD2 20.01 - 27.01.2018 1399 zł powyżej 10 Kupuję
SMR/SD3 27.01 - 03.02.2018 1399 zł powyżej 10 Kupuję
SMR/SD4 03.02 - 10.02.2018 1399 zł brak miejsc - skontaktuj się z nami >> Sprzedane Niestety wszystkie miejsca na tej imprezie zostały już zarezerwowane. Jeśli chcesz się wpisać na listę rezerwową wyślij do nas maila na adres: [email protected] z podaniem następujących danych: symbol imprezy, termin wyjazdu, imię i nazwisko uczestnika, telefon kontaktowy
SMR/SD5 10.02 - 17.02.2018 1399 zł powyżej 10 Kupuję

Ubezpieczenie
Ile płacimy
1 * U01-AXA Ubezpieczenie SKI (OC+SS) czytaj więcej
Zawiera ubezpieczenie OC rzeczowe i osobowe do kwoty 10 000 EUR oraz ubezpieczenie sprzętu sportowego (SS) do 700 EUR (zniszczenie, kradzież).
40 PLN
1 * U02-AXA Podwyższenie Ubezpieczenia KL (do 20 000 EUR) czytaj więcej
Podniesienie kwoty ubezpieczenia KL na imprezach zagranicznych do kwoty 20.000 EUR
30 PLN
1 * U03-AXA Ubezpieczenie od chorób przewlekłych CP czytaj więcej
Pokrywa koszty leczenia chorób przewlekłych poza granicami Polski, które nie są zawarte w standardowym ubezpieczeniu AXA Kontynenty do kwoty 10.000 EUR lub 20.000 EUR (w przypadku wykupienia Podwyższonego Ubezpieczenia KL.
120 PLN
1 * U04-AXA Ubezpieczenie Bezpieczny Parasol (KL+SKI) czytaj więcej
Zapewnij sobie podwójne bezpieczeństwo na wyjeździe i to w promocyjnej cenie. Pakiet zawiera: Podwyższenie Kwoty Ubezpieczenia KL oraz Ubezpieczenie SKI.
60 PLN
1 * U05-AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji czytaj więcej
Jest to dodatkowe i dobrowolne ubezpieczenie, gwarantujące zwrot kosztów rezygnacji w przypadku rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych niezależnych od Uczestnika.

W takim przypadku Towarzystwo Ubezpieczeniowe zwraca koszty poniesione w związku z rezygnacją z następujących powodów:
-nieszczęśliwy wypadek
-przedwczesny poród
-nagła poważna
-choroba Uczestnika lub osoby bliskiej
-śmierć uczestnika albo członka najbliższej rodziny
-poważna szkoda w mieniu Uczestnika powstała w wyniku działania ognia
-katastrof żywiołowych lub przestępstwa

Każdy taki przypadek winien być odpowiednio udokumentowany (raport z policji, zaświadczenie od niezależnego lekarza)a AXA zastrzega sobie prawo do zweryfikowania dokumentów oraz do powołania niezależnych od ubezpieczonego biegłych specjalistów.
Wysokość odszkodowania w przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej uzależniona jest od daty zgłoszenia rezygnacji w biurze podróży w stosunku do dnia rozpoczęcia imprezy.
Ubezpieczonemu przysługuje świadczenie w wysokości 80% poniesionych, a nie zrefundowanych kosztów z zastrzeżeniem górnej granicy ceny imprezy na osobę - równowartości 16.000 PLN.
UWAGA! Ubezpieczenie kosztów rezygnacji można zawrzeć nie później niż do 5 dnia od daty zawarcia umowy w imprezie turystycznej (wpłaty całości lub części - zaliczki).

W przypadku gdy do rozpoczęcia imprezy imprezy turystycznej jest mniej niż 30 dni, ubezpieczenie kosztów rezygnacji musi być zawarte tylko w dniu zawarcia umowy uczestnictwa w imprezie.
43 PLN
Gwarancje
Ile płacimy
1 * G01-Gwarancja Zmiany Rezerwacji czytaj więcej
Jeżeli nie jesteś pewien czy zarezerwujesz dobre miejsce i termin wyjazdu to Gwarancja Zmiany Rezerwacji jest stworzona właśnie dla Ciebie.

Dzięki niej do 10 dni przed rozpoczęciem obozu możesz zmienić wszystko! Datę obozu a nawet miejsce wyjazdu. Sam o tym decydujesz bez żadnych dodatkowych kosztów.

Jeżeli rezerwując wyjazd korzystałeś ze zniżki, zachowujesz ją przy każdej zmianie.
Przy wymianie na droższy wyjazd/termin dopłacasz tylko różnicę wynikająca z wyliczenia ceny. Natomiast jeżeli wyjazd/termin jest tańszy, zwracamy różnicę. Gwarancję tą możesz wykupić tylko w momencie podpisywania umowy.
35 PLN
1 * G03-Gwarancja Stałej Ceny czytaj więcej
Gwarancja Stałej Ceny-nie musisz już się martwić zmianami kursu Euro.

Dzięki tej Gwarancji masz pewność, że cena obozu nie ulegnie zmianie i kupisz ją w kwocie, w której zarezerwowałeś obóz.
30 PLN
1 * G04-Gwarancja All Inclusive (Gwarancja Zmiany Rezerwacji+AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji+Gwarancja Stałej Ceny) 85 PLN

Cena
zawiera

Przejazd autokarem, zakwaterowanie, wyżywienie w hotelu, opiekę BUT kadry (kierownik, wychowawcy, instruktorzy), program, transfery do wyciągów, ubezpieczenie AXA KONTYNENTY

Cena
nie zawiera

dopłat transportowych (patrz zakładka TRANSPORT), skipassów, imprez fakultatywnych, posiłków tranzytowych, dodatkowych napoi do obiadokolacji, taksa klimatyczna dla osób powyżej 18 lat - 3,5 EUR/os.

CENY SKIPASSÓW:

Skipass 6 dni Jasna Północ - Południe

SMR 1- 4
54 EUR dla uczestników przed ukończeniem 18 roku życia
84 EUR dla uczestników po ukończeniu 18 roku życia

SMR 5
66 EUR dla uczestników przed ukończeniem 18 roku życia
96 EUR dla uczestników po ukończeniu 18 roku życia

Kaucja zwrotna za skipass – 2 EUR
Ceny skipassów pochodzą z informacji uzyskanych z ośrodków narciarskich.
Aktualne informacje na stronie www.jasna.sk/pl

Informacje
dodatkowe

UWAGA: Wszystkich uczestników obozów zimowych BUT obowiązuje na stoku jazda w kasku ochronnym. Dodatkowo dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki.
Zachęcamy do wypożyczenia sprzętu narciarskiego lub snowboardowego na miejscu. Cena w zależności od modelu waha się w granicach od ok. 100 - 150 EUR.
Obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. Dodatkowo płatna taksa klimatyczna - 3,5 EUR/os. Proponowane min. kieszonkowe 110 EUR + skipass + impr. fakult. + posiłki tranzytowe ok. 15 EUR. Cena imprezy aktualna przy kursie EUR nie przekraczającym 4,30 PLN.

Obóz nie jest przeznaczony dla osób, które rozpoczynają naukę jazdy na nartach lub snowboardzie.

Obowiązuje ograniczenie bagażu (patrz Ważne Info)

Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna