WAKSY Summer Camp - MCH/WA
Polska / Piecki [10 - 16 lat]

Atrakcje
czyli jak wypoczywamy

 Waksy Camp - Odkryj Youtube - campowy blok tematyczny

Kochani, letni kurs – YouTube-a! Gotowi? Kamery w dłoń, za chwilę ruszamy!

5 dni warsztatów z jednymi z najbardziej wpływowych i rozpoznawalnych YouTuberów młodego pokolenia, twórcami kanału WAKSY. Na tym obozie dowiesz się jak stawiać pierwsze kroki w branży, jak robić to mądrze i przede wszystkim – jak robić to skutecznie!
Każdy dzień wypełniony jest zajęciami, oraz specjalnie przygotowanymi atrakcjami dodatkowymi. Ten obóz to dawka wiedzy, umiejętności, a także niesamowite emocje i przygoda!

SPRAWDŹ CO CIĘ CZEKA na WAKSY SUMMER CAMP:

 • zdobędziesz niezwykle cenne umiejętności filmowe i wiedzę z zakresu nowych mediów
 • poznasz najciekawsze historie i anegdoty z tworzenia i prowadzenia kanału WAKSY,
 • nauczysz się konstruktywnego podejścia do własnych pomysłów, filmowej pokory, wspólnie z nami odkurzysz i obalisz wszystkie mity YouTube-a (ile znaczy łapka w górę? Czy wszyscy na YouTubie zarabiają miliony? Każdy może być YouTuberem?)
 • zostaniesz specem YouTube-a i otworzysz sobie furtkę do świata polskiego kina, filmu i przede wszystkim – odbędziesz niesamowitą przygodę, poznając nowych, fantastycznych ludzi w nowych, fantastycznych warunkach!
 • spędzisz mnóstwo czasu z całą ekipą Waksów, nie tylko na zajęciach
 • będziesz świadkiem nagrywania jednego z odcinków ulubionego programu WAKSY. A to gwarantuje niezapomniane przeżycia

To wszystko i jeszcze więcej tylko na TYM WYJEŹDZIE!

podczas obozu będziesz mógł kupić wiele niedostępnych nigdzie WAKSowych gadżetów za symboliczną kwotę!

gratis dla każdego zestaw mini gadżetów WAKSY!

Przewidziane atrakcje dodatkowe:
- sesja zdjęciowa
- Filmowy Maraton z Waksami
- Q&A
- dyskoteka z Waksami
- trening z Trenerem WF-u
- Pop Quiz z wiedzy o Waksach
- dyskoteka z Waksami
- autorska gra terenowa z nagrodami

 

PROGRAM   CAMPU:

PRZEMEK BURKACKI

Na co dzień znasz go jako Przemka z WAKSÓW, który swoim humorem, oraz sposobem bycia z każdym odcinkiem staje coraz bliższy! Możesz  jednak nie wiedzieć, że za tym niewinnym uśmiechem i speszonym spojrzeniem kryje się wykształcony, zawodowy reżyser i producent. Przemek ma na swoim koncie współpracę z największymi domami produkcyjnymi, profesjonalnie zajmujących się polską sceną YouTube-a, był prezenterem amerykańskiej telewizji The Q, swoimi autorskimi etiudami zdobywał renomowane krajowe nagrody, a także łącząc swoje pasje – muzyczną i filmową – reżyserował teledyski, które z pewnością znasz!

 • RAZEM Z PRZEMKIEM:

- dowiesz się czym tak naprawdę jest YouTube, jak poruszać się w jego środowisku, czy można na
nim zarobić i jeśli tak.. to ile?
- poznasz proces powstawania odcinków WAKSÓW
-dowiesz się jak powstają filmy
- weźmiesz udział w warsztatach filmowych, które pozwolą Ci poczuć się jak profesjonalny
twórca
- dowiesz się ile czasu Przemek poświęca na e-sport, a granie w gry nie ma nic wspólnego ze stratą
czasu

PAULINA SOBOŃ

Kto choć raz widział Paulinę, ten na pewno ją pamięta. Ta niezwykle radosna i przyjazna dziewczyna o zniewalającym uśmiechu i niewinnych oczach, to w rzeczywistości równie pogodna, profesjonalna aktorka, wcielająca się w postać Pauliny z WAKSÓW. Paulina to również zawodowa wizażystka, mająca za sobą doświadczenia przeczące jej wiekowi. Na co dzień Instagramerka, która swój kanał od podstaw budowała samodzielnie, osiągając zasięgi budzące zazdrość i podziw.

 • RAZEM Z PAULINĄ

- dowiesz się jak zaistnieć w Social Mediach, nie tracąc autentyczności
- jakie przeszkody napotkasz budując swój profesjonalny wizerunek w Sieci
- poznasz tajniki niezawodnego makijażu

AREK BALCERZYK

Choć zazwyczaj nie widzisz go w odcinkach WAKSÓW, możesz być pewny – gdyby nie Arek, nie miałbyś co oglądać! Arek to współpomysłodawca i współtwórca Waksów, związany z polską sceną YouTube od ponad 8 lat. Zawodowy operator i montażysta, absolwent Warszawskiej Szkoły Filmowej. Jego codzienność to film i telewizja. Arek łączy karierę zawodową ze swoją największą pasją, co pozwala mu być w stu procentach autentycznym. Podążanie za nowościami, doskonalenie swoich umiejętności, nieustannie nabywanie nowych doświadczeń zawodowych – to jego domena.
 

 • RAZEM Z ARKIEM:

- poznasz każdy aspekt i niuans powstawania odcinków WAKSÓW. Spojrzysz na niego oczami producenta, operatora, montażysty i widza jednocześnie
- weźmiesz udział w warsztatach filmowych, dzięki którym nabędziesz umiejętności  i wiedzę pozwalającą stawiać pierwsze kroki w profesjonalnym świecie filmowym

JEREMIASZ CHOMONTOWSKI

Lepiej znany szerszemu gronu jako pozbawiony włosów, ale nie uroku, charakteru i poczucia humoru. Trener z WAKSÓW lub jako Jerry, wschodząca gwiazda polskiej sceny hip hopowej. Jeremiasz to nie tylko niezwykle charyzmatyczna i zapadająca w pamięć osoba. To licencjonowany reżyser i niezwykle doświadczony montażysta, skupiający się na profesjonalnym tworzeniu filmów na YouTube oraz teledysków muzycznych. Pomyśl o czymkolwiek, a Jerry na pewno ma już do tego scenariusz na klip, od którego opadają szczęki! Jeremiasz to wulkan kreatywności, który inspiruje do działania wszystkich dookoła.

 • RAZEM Z JEREMIASZEM

- poznasz podstawy aktorstwa, dzięki którym będziecie mogli wcielić się w dowolną rolę
- dowiesz się o tajnikach wystąpień publicznych: jak mówić, jak pokonać stres
- dowiesz się jak krok po kroku stworzyć teledysk, obok którego nikt nie będzie w stanie przejść obojętnie
- wymyślisz w trakcie warsztatów tysiąc przełomowych pomysłów!

 

CAMPOWY BLOK OGÓLNY

(Blok obejmuje wspólne zajęcia, ogólne dla całego obozu. Atrakcje mają na celu zintegrować uczestników z różnych programów tematycznych, którzy na co dzień realizują zajęcia w różnych podgrupach. Ilość zajęć dla poszczególnych programów realizowana będzie w zależności od czasu, możliwości, warunków atmosferycznych oraz chęci uczestników.)

 

MIXER LETNICH AKTYWNOŚCI

AQUA PAKIET
- relaksacyjne wycieczki po Jeziorze Wągiel
- wycieczka kajakowa

ACTIV PAKIET

dmuchane walki sumo - zabawa w sumo to walka dwóch zawodników na miękkiej macie. Specjalne, bezpieczne wypełnione  gąbką kostiumy japońskich zawodników  sumo -  to jedna z najzabawniejszych konkurencji! Zostań japońskim wojownikiem w kostiumie z gąbki

- mega piłkarzyki - gra w piłkę nożną na specjalnym boisku, gdzie zawodnicy przyczepieni są do siebie za pomocą poprzeczek

- waterball - ciekawa i emocjonująca zabawa polegająca na „chodzeniu” po wodzie w przeźroczystej kuli. W kuli można chodzić, biegać, skakać, rzucać się, a nawet robić „fikołki”

- park linowy - dla lubiących extreme, ciekawa przygoda i duża dawka adrenaliny (potrzebna

- ścianka wspinaczkowa - sprawdź swoje możliwości, przezwycięż słabości, popraw zwinność i siłę podczas zdobywania szczytów

(zajęcia pod opieką instruktora, potrzebna pisemna zgoda rodziców na korzystanie z parku linowego, wieży ze skrzynek, ścianki wspinaczkowej)

 • kąpiele w Jeziorze Wągiel (pod opieką ratownika WOPR)
 • plażowanie, konkursy na rzeźbę z piasku, gry i zabawy na plaży
 • balonowa bitwa wodna
 • karaoke show i dyskoteki w ośrodku
 • Holi - indyjskie święto radości i festiwal koloru - niezapomniana walka na kolorowe proszki
 • zawody sportowe m.in. frisbee i siatkówka, gdzie nagrodą będzie WIELKI ARBUZ!
 • wybór Najsympatyczniejszej Mordeczki Obozu ;) - jeżeli jesteś osobą uśmiechniętą, życzliwą, otwartą to może właśnie TY zdobędziesz ten tytuł?!
 • Piecki Film Festiwal - wieczorny seans filmowy na wielkim ekranie z najlepszymi filmami dla młodzieży
 • gra terenowa z zadaniami "Mazury Cud Natury"
 • nocna gra terenowa z dreszczykiem „Mazurskie Chaty pełne zagadek” - wcielisz się w postać detektywa i za pomocą tajemniczych wskazówek rozwiążesz zagadkę zniknięcia Kierownika obozu. Zabawa pozwala poznać cały teren ośrodka oraz najbliższą okolicę
 • TALENT show – talenty, które nie są doskonalone mogą zostać uśpione i zmarnowane. My spróbujemy pomóc i wydobyć ponadprzeciętne umiejętności. Każdy jest w czymś najlepszy!
 • gry i zabawy sportowe, zajęcia plastyczne
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek
IMPREZY FAKULTATYWNE

SPŁYW KRUTYNIĄ - wybierz się na ok. 3 godzinny spływ jednym z najpiękniejszych odcinków rzeki Krutyni (zapewniamy kajaki 2-os, kamizelki ratownicze, opiekę ratownika).
Cena: 65 PLN

ABC WINDSURFINGU - 2 godziny zajęć z  instruktorem dla początkujących obejmujące zapoznanie ze sprzętem i próby samodzielnego żeglowania. Nauka obejmuje m.in. stawianie pędnika i start na hals w półwietrze na lądzie i w wodzie, zwrot na wiatr uproszczony, doskonalenie zwrotu na wiatr uproszczonego i halsowanie, żeglowanie różnymi kursami, ostrzenie i odpadanie.  Zapewniamy cały potrzebny sprzęt, własne buty mile widziane (potrzebna pisemna zgoda rodziców).
Cena: 75 PLN

PARK WODNY TROPIKANA + MIKOŁAJKI - 1,5 godzinny relaks i wodne szaleństwo w parku wodnym w hotelu Gołębiewskim + zwiedzanie Mikołajek, żeglarskiej stolicy Polski.
Cena: 95 PLNUbezpieczenie
Ile płacimy
1 * U13-AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji czytaj więcej
Jest to dodatkowe i dobrowolne ubezpieczenie, gwarantujące zwrot kosztów rezygnacji w przypadku rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych niezależnych od Uczestnika. W takim przypadku Towarzystwo Ubezpieczeniowe zwraca koszty poniesione poniesione w związku z rezygnacją z następujących powodów: nieszczęśliwy wypadek, przedwczesny poród, nagła poważna choroba Uczestnika lub osoby bliskiej, śmierć uczestnika albo członka najbliższej rodziny, poważna szkoda w mieniu Uczestnika powstała w wyniku działania ognia, katastrof żywiołowych lub przestępstwa. Każdy taki przypadek winien być odpowiednio udokumentowany (raport z policji, zaświadczenie od niezależnego lekarza)a AXA zastrzega sobie prawo do zweryfikowania dokumentów oraz do powołania niezależnych od ubezpieczonego biegłych specjalistów. Wysokość odszkodowania w przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej uzależniona jest od daty zgłoszenia rezygnacji w biurze podróży w stosunku do dnia rozpoczęcia imprezy. Ubezpieczonemu przysługuje świadczenie w wysokości 80% poniesionych, a nie zrefundowanych kosztów z zastrzeżeniem górnej granicy ceny imprezy na osobę - równowartości 16.000 PLN. UWAGA! Ubezpieczenie kosztów rezygnacji można zawrzeć nie później niż do 5 dnia od daty zawarcia umowy w imprezie turystycznej (wpłaty całości lub części - zaliczki). W przypadku gdy do rozpoczęcia imprezy imprezy turystycznej jest mniej niż 30 dni, ubezpieczenie kosztów rezygnacji musi być zawarte tylko w dniu zawarcia umowy uczestnictwa w imprezie.
50 PLN
Gwarancje
Ile płacimy
1 * G01-Gwarancja Zmiany Rezerwacji czytaj więcej
Jeżeli nie jesteś pewien czy zarezerwujesz dobre miejsce i termin wyjazdu to Gwarancja Zmiany Rezerwacji jest stworzona właśnie dla Ciebie.

Dzięki niej do 10 dni przed rozpoczęciem obozu możesz zmienić wszystko! Datę obozu a nawet miejsce wyjazdu. Sam o tym decydujesz bez żadnych dodatkowych kosztów.

Jeżeli rezerwując wyjazd korzystałeś ze zniżki, zachowujesz ją przy każdej zmianie.
Przy wymianie na droższy wyjazd/termin dopłacasz tylko różnicę wynikająca z wyliczenia ceny. Natomiast jeżeli wyjazd/termin jest tańszy, zwracamy różnicę. Gwarancję tą możesz wykupić tylko w momencie podpisywania umowy.
50 PLN
1 * G03-Gwarancja Stałej Ceny czytaj więcej
Gwarancja Stałej Ceny-nie musisz już się martwić zmianami kursu Euro.

Dzięki tej Gwarancji masz pewność, że cena obozu nie ulegnie zmianie i kupisz ją w kwocie, w której zarezerwowałeś obóz.
40 PLN
1 * G04-Gwarancja All Inclusive (Gwarancja Zmiany Rezerwacji+AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji+Gwarancja Stałej Ceny) 120 PLN
Fakultety
Ile płacimy
1 * F03-Spływ Krutynią czytaj więcej
wybierz się na ok. 3 godzinny spływ jednym z najpiękniejszych odcinków rzeki Krutyni (zapewniamy kajaki 2-os, kamizelki ratownicze, opiekę ratownika).
65 PLN
1 * F04-ABC Windsurfingu czytaj więcej
ABC WINDSURFINGU - spełnij marzenia o pływaniu na desce z żaglem! Jezioro Narie to idealne miejsce na Wasz pierwszy raz. Nauczycie się utrzymywać równowagę na desce, podnosić żagiel i utrzymywać na desce. 2 godziny zajęć z instruktorem w szkole windsurfingu, zajęcia w praktyce gwarantują że doprowadzą Was do nowej pasji. Zapewniamy cały potrzebny sprzęt, własne buty mile widziane (potrzebna pisemna zgoda rodziców).
75 PLN
1 * F06-Park wodny Tropikana czytaj więcej
1,5 godzinny relaks i wodne szaleństwo w parku wodnym w hotelu Gołębiewskim + zwiedzanie Mikołajek, żeglarskiej stolicy Polski
95 PLN

Cena
zawiera

zakwaterowanie i wyżywienie w obiekcie, program, opiekę BUT kadry: kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, pilota na trasie, ubezpieczenie AXA NNW.

Cena
nie zawiera

dopłat transportowych (zakładka transport), imprez fakultatywnych

Informacje
dodatkowe

obowiązkowa kaucja zwrotna - 30 PLN. Proponowane minimalne kieszonkowe - ok. 120 PLN+imprezy fakultatywne.
Uwaga: Potrzebna pisemna zgoda rodziców na korzystanie z aktywnych imprez fakultatywnych

Ważne! Telefony komórkowe, aparaty fotograficzne, czy inny sprzęt elektroniczny uczestnik zabiera na kolonię na wyłączną, własną odpowiedzialność. Telefonów nie zabieramy na zajęcia programowe.

Planowana liczba uczestników na kolonii ok. 40 osób.

Sprawdź dokumenty obowiązujące na tej kolonii - DOKUMENTY