Waksy Camp - Odkryj Youtube - WLO/WA
Polska / Ustka [10 - 16 lat]

Atrakcje
czyli jak wypoczywamy

 Waksy Camp - Odkryj Youtube


Kochani, kurs – YouTube!         Gotowi? Kamery w dłoń, za chwilę ruszamy!

9 dni warsztatów z jednymi z najbardziej wpływowych i rozpoznawalnych YouTuberów młodego pokolenia, gwiazdami kanałów WAKSY i WAKSY 2 pozwolą Ci dowiedzieć się jak stawiać pierwsze kroki w branży, jak robić to mądrze i przede wszystkim – jak robić to skutecznie!
Każdy dzień, wypełniony zajęciami oraz specjalnie przygotowanymi atrakcjami dodatkowymi, to dawka wiedzy, umiejętności, a także niesamowite emocje i przygoda!
 

Dzięki WAKSY CAMP – ODKRYJ YOUTUBE:

 • zdobędziecie niezwykle cenne umiejętności i wiedzę.
 • poznacie najciekawsze historie i anegdoty z tworzenia kanału WAKSY,
 • nauczycie się konstruktywnego podejścia do własnych pomysłów, filmowej pokory, wspólnie z nami odkurzycie i obalicie wszystkie mity YouTube’a (ile znaczy łapka w górę? Czy wszyscy na YouTubie zarabiają miliony? Każdy może być YouTuberem?)
 • zostaniecie przewodnikami YouTube i otworzycie sobie furtkę do świata polskiego kina i filmu i przede wszystkim – odbędziecie niesamowitą przygodę, poznając nowych, fantastycznych ludzi w nowych, fantastycznych warunkach!

Bluza ze sklepu waksy.pl  dla każdego uczestnika!

Koncert Jerrego dla uczestników podczas obozowej dyskoteki

LIVE Q&A - nagrywane na kanał WAKSY na You Tube - wszyscy uczestnicy
wystąpią w filmie!

PROGRAM   CAMPU:

PRZEMEK BURKACKI

Na co dzień znacie go jako Przemka z WAKSÓW, który swoim humorem oraz sposobem bycia z każdym odcinkiem staje się Wam coraz bliższy! Możecie jednak nie wiedzieć, że za tym niewinnym uśmiechem i speszonym spojrzeniem kryje się wykształcony, zawodowy reżyser i producent. Przemek ma na swoim koncie współpracę z największymi domami produkcyjnymi, profesjonalnie zajmujących się polską sceną YouTube, był prezenterem amerykańskiej telewizji The Q, swoimi autorskimi etiudami zdobywał renomowane krajowe nagrody, a także łącząc swoje pasje – muzyczną i filmową – reżyserował teledyski, które z pewnością znacie!

 • RAZEM Z PRZEMKIEM:

- dowiecie się czym tak naprawdę jest YouTube, jak poruszać się w jego środowisku, czy można na
nim zarobić i jeśli tak.. to ile?
- poznacie proces powstawania odcinków WAKSÓW
-dowiecie jak powstają filmy
- weźmiecie udział w warsztatach filmowych, które pozwolą Wam poczuć się jak profesjonalni
twórcy
- dowiecie się ile czasu Przemek poświęca na e-sport, a granie w gry nie ma nic wspólnego ze stratą
czasu

PAULINA SOBOŃ

Kto choć raz widział Paulinę, ten na pewno ją pamięta. Ta niezwykle radosna i przyjazna dziewczyna o zniewalającym uśmiechu i niewinnych oczach to w rzeczywistości równie pogodna, profesjonalna aktorka, wcielająca się w postać Pauliny z WAKSÓW. Paulina to również zawodowa wizażystka, mająca za sobą doświadczenia przeczące jej wiekowi. Na co dzień Instagramerka, która swój kanał od podstaw budowała samodzielnie, osiągając zasięgi budzące zazdrość i podziw.

 • RAZEM Z PAULINĄ

- dowiecie się jak zaistnieć w Social Media, nie tracąc autentyczności
- jakie przeszkody napotkacie budując swój profesjonalny wizerunek w Sieci
- poznacie tajniki niezawodnego makijażu

AREK BALCERZYK

Choć zazwyczaj nie widzicie go w odcinkach WAKSÓW, możecie być pewni – gdyby nie Arek, nie mielibyście co oglądać! Arek to współpomysłodawca i współtwórca Waksów, związany z polską sceną YouTube od ponad 8 lat. Zawodowy operator i montażysta, absolwent Warszawskiej Szkoły Filmowej. Jego codzienność to film i telewizja. Arek łączy karierę zawodową ze swoją największą pasją, co pozwala mu być w stu procentach autentycznym. Podążanie za nowościami, doskonalenie swoich umiejętności, nieustannie nabywanie nowych doświadczeń zawodowych – to jego domena.
Jeśli chcecie więc o coś spytać, wiecie już, że Arek będzie znał odpowiedź!

 • RAZEM Z ARKIEM:

- poznacie każdy aspekt i niuans powstawania odcinków WAKSÓW. Spojrzycie na niego oczami producenta, operatora, montażysty i widza jednocześnie
- weźmiecie udział w warsztatach filmowych, dzięki którym nabędziecie umiejętności wiedzą, pozwalającą stawiać pierwsze kroki w profesjonalnym świecie filmowym

JEREMIASZ CHOMONTOWSKI

Lepiej znany szerszemu gronu jako pozbawiony włosów, ale nie uroku, charakteru i poczucia humoru. Trener z Waksów lub jako Jerry, wschodząca gwiazda polskiej sceny hip hopowej. Jeremiasz to nie tylko niezwykle charyzmatyczna i zapadająca w pamięć osoba. To licencjonowany reżyser i niezwykle doświadczony montażysta, skupiający się na profesjonalnym tworzeniu filmów na YouTube oraz teledysków muzycznych. Pomyślcie o czymkolwiek, a Jerry na pewno ma już do tego scenariusz na klip, od którego opadają szczęki! Jeremiasz to wulkan kreatywności, który inspiruje do działania wszystkich dookoła.

 • RAZEM Z JEREMIASZEM

- poznacie podstawy aktorstwa, dzięki którym będziecie mogli wcielić się w dowolną rolę
- dowiecie się o tajnikach wystąpień publicznych: jak mówić, jak pokonać stres
- dowiecie się jak krok po kroku stworzyć teledysk, obok którego nikt nie będzie w stanie przejść obojętnie
- wymyślicie w trakcie warsztatów tysiąc przełomowych pomysłów!

 

CAMPOWY BLOK OGÓLNY

(Blok obejmuje wspólne zajęcia, ogólne dla całego obozu. Atrakcje mają na celu zintegrować uczestników z różnych programów tematycznych, którzy na co dzień realizują zajęcia w różnych podgrupach. Ilość zajęć dla poszczególnych programów realizowana będzie w zależności od czasu, możliwości, warunków atmosferycznych oraz chęci uczestników.)

piesza wycieczka do „Bunkrów Bluchera” - tajemniczej Twierdzy z czasów II wojny światowej, zobaczycie, m.in.:

 • podziemną galerię z ciekawą ekspozycją prezentującą mundury, broń, wyposażenie bunkrów (telefony, odbiorniki radiowe, naczynia, kuchnia polowa i latryny)
 • filmy 3D ze specjalnymi efektami dźwiękowymi pozwalające przeżyć np. imitację nalotu bombowego
 • hiperrealistyczne manekiny żołnierzy w pełnym umundurowaniu!


MIXER LETNICH AKTYWNOŚCI

 • kąpiele morskie pod opieką ratownika
 • plażowanie, wędrówki brzegiem morza o różnych porach dnia, konkursy na rzeźbę z piasku, gry i zabawy na plaży
 • Campowe Kino pod Gwiazdami - wieczorny seans filmowy na wielkim ekranie z najlepszymi hitami dla dzieci
 • Ustka Tour - kto powiedział, że zwiedzanie jest nudne? Z nami poznasz zarówno główne atrakcje miasta jak i jego historię w formie questu. Rozwiązując zagadki podczas spaceru, zainspirujemy Cię do dalszych poszukiwań. Zobaczymy m.in.  port, molo, "Ustecką Syrenkę"
 • Zawody sportowe m.in. frisbee i siatkówka, gdzie nagrodą będzie WIELKI ARBUZ!
 • Karaoke show i dyskoteki w ośrodku
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek
 • zajęcia artystyczne - cuda i cudeńka z masy solnej, biżuteria z makaronu, prace przestrzenne z efektem 3D
 • „morski orienteering" – nauka czytania mapy i posługiwania się kompasem, wyznaczanie kierunków świata, orientacja w terenie bez pomocy „narzędzi” a na koniec gra terenowa utrwalająca zdobyte umiejętności
   
IMPREZY FAKULTATYWNE

PARK LINOWY - smak ekstremalnej przygody w Parku Linowym na Wydmie. Przyjdźcie i sprawdźcie swoje siły, powspinajcie się... nad morzem! Park linowy Na wydmie położony jest w lesie, 50 metrów od morza (zajęcia pod opieką instruktora).
Cena: 45 PLN

AQUAPARK USTKA - Zapraszamy do aquaparku w hotelu Grand Lubicz***** oddalonego zaledwie 500 m od naszego Ośrodka! Czeka na Ciebie 1 godzina szalonej zabawy w basenie sportowym 4-torowym oraz w basenie rekreacyjnym ze zjeżdżalnią, sztuczną rzeką oraz podwodnymi leżankami wodno-powietrznymi.
Cena: 30 PLN

PAINTBALL - gra zespołowa na profesjonalnym polu paintballowym, pakiet podstawowy, marker 100 kulek, zapewniamy kombinezon ochronny, maskę.
Cena: 75 PLN

NOWOŚCI

TROPICAL ISLANDS - przeżyj niezwykłą przygodę w największej w Europie tropikalnej krainie. Jedyne takie miejsce oferujące słońce, plażę i niesamowitą zabawę korzystając z licznych zjeżdżalni, wodospadów, grot skalnych, morskich prądów, rwących rzek i wielu innych fascynujących atrakcji. Temperatura wody ma tutaj ok. 28-30 stopni, a wilgotność powietrza na wyspie wynosi 40-60%. Tutaj lato panuje przez cały rok! W cenie wycieczki bilet wstępu oraz ciepły posiłek na terenie Tropical Islands.
Cena: 390 PLN

HEIDE PARK - super przygoda w NAJWIĘKSZYM parku rozrywki w północnych Niemczech. Na ogromnej przestrzeni 850.00 m2 znajduje się blisko 50 różnego rodzaju urządzeń i atrakcji. Najciekawsze atrakcje: Collossos - najwyższa i najszybsza kolejka górska parku (wpisana do księgi rekordów Guinnessa, kolejka Krate z kątem nachylenia spadu 90 %, kolejka Demon czy Desert Race - rozpędzająca się do 100 km w 2,4 sek! W cenie wycieczki bilet wstępu oraz ciepły posiłek na terenie Heide Parku.
Cena: 500 PLNUbezpieczenie
Ile płacimy
1 * U13-AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji czytaj więcej
Jest to dodatkowe i dobrowolne ubezpieczenie, gwarantujące zwrot kosztów rezygnacji w przypadku rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych niezależnych od Uczestnika. W takim przypadku Towarzystwo Ubezpieczeniowe zwraca koszty poniesione poniesione w związku z rezygnacją z następujących powodów: nieszczęśliwy wypadek, przedwczesny poród, nagła poważna choroba Uczestnika lub osoby bliskiej, śmierć uczestnika albo członka najbliższej rodziny, poważna szkoda w mieniu Uczestnika powstała w wyniku działania ognia, katastrof żywiołowych lub przestępstwa. Każdy taki przypadek winien być odpowiednio udokumentowany (raport z policji, zaświadczenie od niezależnego lekarza)a AXA zastrzega sobie prawo do zweryfikowania dokumentów oraz do powołania niezależnych od ubezpieczonego biegłych specjalistów. Wysokość odszkodowania w przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej uzależniona jest od daty zgłoszenia rezygnacji w biurze podróży w stosunku do dnia rozpoczęcia imprezy. Ubezpieczonemu przysługuje świadczenie w wysokości 80% poniesionych, a nie zrefundowanych kosztów z zastrzeżeniem górnej granicy ceny imprezy na osobę - równowartości 16.000 PLN. UWAGA! Ubezpieczenie kosztów rezygnacji można zawrzeć nie później niż do 5 dnia od daty zawarcia umowy w imprezie turystycznej (wpłaty całości lub części - zaliczki). W przypadku gdy do rozpoczęcia imprezy imprezy turystycznej jest mniej niż 30 dni, ubezpieczenie kosztów rezygnacji musi być zawarte tylko w dniu zawarcia umowy uczestnictwa w imprezie.
50 PLN
Gwarancje
Ile płacimy
1 * G01-Gwarancja Zmiany Rezerwacji czytaj więcej
Jeżeli nie jesteś pewien czy zarezerwujesz dobre miejsce i termin wyjazdu to Gwarancja Zmiany Rezerwacji jest stworzona właśnie dla Ciebie.

Dzięki niej do 10 dni przed rozpoczęciem obozu możesz zmienić wszystko! Datę obozu a nawet miejsce wyjazdu. Sam o tym decydujesz bez żadnych dodatkowych kosztów.

Jeżeli rezerwując wyjazd korzystałeś ze zniżki, zachowujesz ją przy każdej zmianie.
Przy wymianie na droższy wyjazd/termin dopłacasz tylko różnicę wynikająca z wyliczenia ceny. Natomiast jeżeli wyjazd/termin jest tańszy, zwracamy różnicę. Gwarancję tą możesz wykupić tylko w momencie podpisywania umowy.
40 PLN
1 * G03-Gwarancja Stałej Ceny czytaj więcej
Gwarancja Stałej Ceny-nie musisz już się martwić zmianami kursu Euro.

Dzięki tej Gwarancji masz pewność, że cena obozu nie ulegnie zmianie i kupisz ją w kwocie, w której zarezerwowałeś obóz.
30 PLN
1 * G04-Gwarancja All Inclusive (Gwarancja Zmiany Rezerwacji+AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji+Gwarancja Stałej Ceny) 90 PLN
Fakultety
Ile płacimy
1 * F01-Tropical Islands czytaj więcej
przeżyj niezwykłą przygodę w największej w Europie tropikalnej krainie. Jedyne takie miejsce oferujące słońce, plażę i niesamowitą zabawę korzystając z licznych zjeżdżalni, wodospadów, grot skalnych, morskich prądów, rwących rzek i wielu innych fascynujących atrakcji. Temperatura wody ma tutaj ok. 28-30 stopni, a wilgotność powietrza na wyspie wynosi 40-60%. Tutaj lato panuje przez cały rok! (wstęp dodatkowo płatny, ok. 35 Euro/os) (pobyt na miejscu ok. 6 godzin)
390 PLN
1 * F02-Heide Park czytaj więcej
super przygoda w NAJWIĘKSZYM parku rozrywki w północnych Niemczech. Na ogromnej przestrzeni 850.00 m2 znajduje się blisko 50 różnego rodzaju urządzeń i atrakcji. Najciekawsze atrakcje: Collossos - najwyższa i najszybsza kolejka górska parku (wpisana do księgi rekordów Guinnessa, kolejka Krate z kątem nachylenia spadu 90 %, kolejka Demon czy Desert Race - rozpędzająca się do 100 km w 2,4 sek! W cenie wycieczki bilet wstępu oraz ciepły posiłek na terenie Heide Parku.
500 PLN
1 * F03-Paintball czytaj więcej
PAINTBALL (pakiet startowy + 100 kulek). Specjalne scenariusze dopasowane do wieku i umiejętności uczestników (np. obrona twierdzy, walka o flagę, ochrona prezydenta i inne) Zajęcia odbywają się na polu paintballowym przygotowanym specjalnie do rozgrywek dzieci i młodzieży. Jedno speedball-owe znajduje się na terenie DW Kolejarz, a drugie w niedalekiej odległości. Profesjonalny sprzęt strzelający (tzw. marker) jest również wyregulowany dla najmłodszych. Zajęcia prowadzi doświadczona kadra dbająca o przestrzeganie przez uczestników zasad bezpieczeństwa, co sprawia, że gra jest w 100 % bezpieczna.
75 PLN
1 * F04-Park linowy czytaj więcej
smak ekstremalnej przygody w Parku Linowym na Wydmie. Przyjdźcie i sprawdźcie swoje siły, powspinajcie się... nad morzem! Park linowy Na wydmie położony jest w lesie, 50 metrów od morza (zajęcia pod opieką instruktora).
45 PLN
1 * F05-Aquapark czytaj więcej
Zapraszamy do aquaparku w hotelu Grand Lubicz***** oddalonego zaledwie 500 m od naszego Ośrodka! Czeka na Ciebie 1 godzina szalonej zabawy w basenie sportowym 4-torowym oraz w basenie rekreacyjnym ze zjeżdżalnią, sztuczną rzeką oraz podwodnymi leżankami wodno-powietrznymi.
30 PLN

Cena
zawiera

zakwaterowanie i wyżywienie w obiekcie, program z prowadzącymi Waksy, opiekę BUT kadry: kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, pilota na trasie, ubezpieczenie AXA NNW.

Cena
nie zawiera

dopłat transportowych (zakładka transport), imprez fakultatywnych, wstępów na dyskoteki.

Informacje
dodatkowe

obowiązkowa kaucja zwrotna - 30 PLN. Proponowane minimalne kieszonkowe - ok. 150 PLN+imprezy fakultatywne.
Uwaga: Potrzebna pisemna zgoda rodziców na korzystanie z parku linowego oraz na grę w paintball (wyc. fakultatywne).

Konieczny ważny paszport lub dowód osobisty (dot. zagranicznych wycieczek fakultatywnych).

Planowana liczba uczestników na kolonii ok. 50 osób.

Sprawdź dokumenty obowiązujące na tym obozie - DOKUMENTY

 

 


CZAT NA ŻYWO