kochamykolonie.pl


Obrazek

 

Obozy młodzieżowe z Harrym Potterem

 

Obrazek

 

O Harrym Potterze

 

 

Harry James Potter – To fikcyjna postać z serii książek fantastycznych. Harry jest synem Jamesa i Lily Potterów. Pomysł na tak fantastyczną książkę powstał w głowie autorki, J.K. Rowling w pierwsze połowie lat 90. XX Wieku

 

 

 

 

Magiczna przygoda czeka...

 

Na obozie młodzieżowym z Harrym Potterem do Londynu, odwiedzimy sławne na cały świat studio filmowe Warner Bros. Studio.

 

Poznasz sekrety powstawania filmów z Harrym, zobaczysz fantastyczne plany filmowe, rekwizyty i kostiumy użyte w filmach!

 

Tylko 15 miejsc na obóz młodzieżowy!

 

Jeżeli Jesteś fanem Harrego Poterra, to masz okazję na MAGICZNĄ PRZYGODĘ!

 

 

Obrazek
Obrazek

 

Czarny Pan Zaprasza!

 

Szczypta MAGII, odrobina WAKACJI, dwie krople pasji i w naszym kociołku wyszła mikstura na sprawienie aby każdy MUGOL mógł zamienić się w czarodzieja.

 

Na tym obozie nie tylko będziesz miał szansę, aby nauczyć się obrony przed czarną magią i być gotowy na walkę z SAM WIESZ KIM! Weźmiesz udział w niezwykłych wycieczkach, które sprawią że poznasz Londyn i jego okolice.

 

Co więcej, będziesz miał szansę na to, żeby Twój język Angielski nabrał tego specyficznego akcentu i płynności...aby Nauczycielowi języka ANGIELSKIEGO podczas roku szkolnego zrobić SUPRISE!

 

Zapraszam wiec CIEBIE, Mugolu, Magu...na spotkanie z Harrym i ze mną...CZARNYM PANEM do Londynu!

 

 

 

 

 

Zobacz co czeka Cię w studiu Warner Bros!