kochamykolonie.pl


Obrazek

 

Obozy młodzieżowe z Kubą Knapem

 

Obrazek

fot. T. Karwiński

 

 

O Kubie

 

Regularnie wydawane albumy spotykają się ze świetnym przyjęciem, a w wersji koncertowej dają zupełnie nową jakość na polskiej scenie.
 
Doświadczenia zdobyte na scenach największych festiwali (Hip-Hop Kemp, Gdańsk Dźwiga Muzę, Polish Hip-Hop Festiwal), podziemnych, piwnicznych spelun czy wielkich tras koncertowych (Tour Of The Year) dały Knapowi niesamowitą sceniczną swobodę i kilotony charyzmy.
 
Widz odnosi wrażenie, że uczestniczy w starannie wyreżyserowanym show, jednak poziom spontaniczności Knapa sprawia, że nie ma dwóch takich samych koncertów. Kawałki na życzenie, freestyle pod sceną czy bisy to norma.
 
Jedno jest pewne: jego występy to nie zwykłe koncerty, to kręcenie biby w najlepszym wydaniu!

 

FacebookYoutubeInstagram

Wakacyjny SZTOS - Koncert KUBY KNAPA!

 

 

Obozy młodzieżowe i wakacyjny Chillout na gorących plażach w Złotych Piaskach podgrzeje na maksa obecność na obozie Kuby Knapa z jego charyzmą i osobowością. Ty też możesz na nich się znaleźć!

 

Muzycznym kunsztem Kuba rozpali wszystkie uszy i rozbuja bitami, połączy muzykę ze słowami...SZTOS!

 

Koncert Kuby to będzie jedna z NAJLEPSZYCH, jak nie najlepsza impreza na jakiej można się pobujać w Złotych Piaskach na obozach młodzieżowych z BUT!

 

Instalujcie się w Złotych na koncert KUBY w te wakacje!

 

Kuba wystąpi w jednym z najlepszych Bułgarskich klubów PR CLUB!

Obrazek

fot. T. Karwiński

 
Obrazek

fot. T. Karwiński

 
 

 

Spotkanie z Kubą

 

Tylko dla uczestników wyjazdu na obozy młodzieżowe BUT!

 

Poza koncertem będziecie mogli chillować z Kubą Knapem w Złotych Piaskach. Porozmawiamy o pasji, muzyce i stylu życia, zrobicie pamiątkową fotkę.

 

Będziecie też mogli zadać Kubie pytania, o to jak zostać raperem, czy ciężko jest osiągnąć taki sukces i czym dla niego jest PASJA!

 

 

 

Zobacz jak rapuje Kuba Knap