kochamykolonie.pl


Obrazek

 

Karolem Owczarczykiem - Profesjonalny Kucharz

 

Obrazek

 

O Karolu

 

Małe przyjemności budzą wielkie PASJE, a pasje są jedną z najważniejszych cech ludzi sukcesu. O swoich osiągnięciach i miłości do gotowania opowie Karol Owczarczyk podczas 3 turnusu kolonii w Kretowinach.

 

Z zawodu kucharz i szef kuchni! Karol pracował w wielu restauracjach, prywatnie pasjonat jedzenia i poszukiwania różnych, niespotykanych połączeń smakowych. Swoją wiedzę chce przekazywać dalej i uczyć jak w łatwy sposób i krótki czas przyrządzić coś pysznego i zdrowego, przy użyciu dobrych i wartościowych produktów.

 

 

 

 

Do sukcesów Karola zaliczyć można:

 

• udział m.in. w programie zdrowego żywienia wśród młodzieży „Szkoła na widelcu”

 

• Jest finalistą Ogólnopolskiego Konkursu Gastronomicznego.

 

• Na facebooku zaangażowany w wiele grup m.in. „ Niezależna Grupa Kulinarna”

 

 

 

Obrazek
Obrazek

 

Zapraszam na Kulinarną Wyprawę do wakacyjnej kuchni!

 

Karol zabierze wszystkich uczestników kolonii kulinarnych na wyprawę po idealną przyprawę! Poznacie tajniki łączenia składników, odkryjecie sekrety, jakie zna prawdziwy Kucharz! Zapisz się już dzisiaj i zostań szefem własnej KUCHNI!

 

Konkurs „Mini Master Chef” - uczestnicy obozu będą współzawodniczyć w przygotowaniu szybkiego przepisu w określonym czasie, a następnie będą oceniani pod względem smaku i wyglądu potrawy. Wśród zawodników wyłonimy:

 

SUPER CookMistrza (1 miejsce) oraz NAJ Cooka (2 i 3 miejsce)
Gra planszowa "Master Chef" - dla jeszcze większej frajdy z gotowania czekają rozgrywki w grę planszową opartą o znane show telewizyjne

 

ZOBACZ CAŁY PROGRAM - kliknij tutaj

 

 

 

Jedz zdrowo! Obejrzyj Filmik!