kochamykolonie.pl


Obrazek

 

Dance camp z Empire ART - Jerry Kowalczyk

 

Obrazek

 

O Jarku

 

Instruktor tańca i choreograf z włoskimi korzeniami. Rozpoczął edukację taneczną w wieku 5 lat. Szkolił się m.in. w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej im. R. Turczynowicza i Europejskiej Akademii Tańca.

 

Mając zaledwie 14 lat i jako jedyna osoba niepełnoletnia, wziął udział w Międzynarodowym Festiwalu Ciało/Umysł. W wieku 16 lat dostał się do Szkoły Taneczno-Teatralnej w Krakowie, gdzie pod okiem wybitnych choreografów szkolił się w technice tańca współczesnego, co otworzyło mu drogę do występów w teatrach krakowskich. Prowadzi zajęcia taneczne z dziećmi, jest głównym instruktorem młodzieżowych formacji jazzowych.

 

 

 

Empire ART - Szkoła Artystycznej Wyobraźni

 

Obóz taneczny przygotowany we współpracy ze szkołą Empire ART - Szkołę Artystycznej Wyobraźni, której założycielami są Jerry (Jarek) Kowalczyk i Milena Kowalczuk.


Pokażemy Ci, że taniec to nie tylko kroki, ale nauka budowania świadomości ciała i manipulowania własnymi uczuciami. Codzienne kilkugodzinne treningi pozwolą sprawdzić, czy taniec to Twoja pasja na całe życie.

 

 

 

Obrazek
Obrazek

 

Zapraszam do tańca!

 

Jerry (Jarek) Kowalczyk zapraszam na wakacje w rytmie tańca.

Taniec to wyrażanie swojej osobowości, ekspresja i własna inwencja twórcza. Czas spędzony na Dance camp z Empire ART to jeden z pierwszych etapów przygotowujących do nauki w szkołach tanecznych, ale też możliwość, aby czuć się pewniej na parkiecie. Zachwyć swoich kolegów i koleżanki!

 

Podczas obozu tanecznego czekają na Ciebie 24 godziny intensywnych zajęć różnych stylów tanecznych, sesja fotograficzna, nagranie teledysku, miłe spędzenie wakacyjnego czasu oraz Certyfikat ukończenia danego poziomu kursu tańca.

 

ZOBACZ CAŁY PROGRAMY - kliknij tutaj

 

 

 

OBEJRZYJ JAK BYŁO NA WAKACJACH Z TAŃCEM