kochamykolonie.pl


Obrazek

 

Jacek Brychczyński - Jacaventura

 

Obrazek

 

O Jacku

 

Znany bloger Jacaventura, przewodnik i pilot wycieczek, instruktor narciarstwa, miłośnik sportów ekstremalnych, pasjonat gór a nawet muzyk w zespole Wicewersja. - BLOG JACKA

 

Przez 30 lat swojego życia podróżował i pracował w 56 krajach na całym świecie, nie sposób zliczyć miejscowości, które już odwiedził i ciągle ma niedosyt. Był m.in. w Nepalu, Indiach, Japonii, Turcji, Bułgarii, Rumunii, podróżował po Ameryce Środkowej i Południowej, nie obce jest mu Kolorado i Stany Zjednoczone.

 

 

 

FacebookYoutubeInstagram

 

"One life to live, whole world to travel!

 

Ogromną radość sprawia mu dzielenie się swoimi pasjami z innymi, zaś pasja do podróżowania w naturalny sposób rozwinęła zainteresowanie fotografią, filmowaniem i montażem.

 

Zapytany czemu Jacaventura, odpowiada nam, że to z miłości do podróży i sympatii do filmowej postaci Ace Ventury granej przez przez Jima Carrey'a.

 

Młodzieży pochłoniętej technologicznymi nowinkami i życiem w biegu, między szkolnymi lekcjami a dodatkowymi zajęciami i warsztatami chce pokazać, że podróże mogą wywołać prawdziwy podziw wśród innych i warto jest wybrać się na PRZYGODĘ. Dodatkowo stanowią wspaniałą alternatywę dla spędzania czasu wolnego. Nie którzy też twierdzą, że "podróże kształcą".

 

 

Obrazek
Obrazek

 

Wakacje z Jackiem

 

Podczas wyjazdu z Jackiem czeka na Ciebie prawdziwa eksplozja przygód. Turystyczna esencja! Miejsca, które odwiedzisz:

 

Wiedeń
Wenecja
Werona i Padwa

Gardaland z See Life Aquarium

 

Podróżnicza pasja Jacka Brychczyńskiego to świetna okazja aby dowiedzieć się jak podróżować po świecie. Jacek z pewnością podzieli się z każdym uczestnikiem swoim doświadczeniem, opowie o wielu wspaniałych przygodach, pokaże fotki z podróży, może także staniesz się bohaterem jego podróżniczego bloga.

 

ZOBACZ CAŁY PROGRAMY - KLIKNIJ TUTAJ

 

 

 

ZOBACZ WYPRAWĘ JACKA DO INDII