kochamykolonie.pl


Zdjęcie przedstawiające młodych ludzi z poświatą wykonaną specjalną techniką fotografii. Na zdjęciu jest napis Wakacji z Pasją, zobacz więcej

 

Wakacje z Woltyżerką - Aleksandra Mazińska

 

Obrazek

 

Kilka słów od Aleksandry

 

Od zawsze bardzo podobał mi się sport jakim jest WOLTYŻERKA. Dla mnie, zwyczajnej dziewczynki, woltyżerka była wyjątkowa, ponieważ – łączyła piękno ruchu konia, muzyki, akrobacji i tańca woltyżera.

 

Zaczęłam ćwiczyć już w wieku 9 lat. Myślę, że już wtedy wiedziałam, że to jest to, co chcę robić w życiu. Z biegiem lat, wyjeżdżając na zawody, zgrupowania, a także uczestnicząc w treningach w Holandii - coraz więcej odkrywam w tym sporcie.

 

Mój trening jest coraz bardziej zintegrowany z koniem, mam z nim lepszy kontakt i jesteśmy zgranym zespołem działając w harmonii ze sobą.

 

Sukcesy Aleksandry

 

Aleksandra Mazińska - wielokrotna Mistrzyni Polski w Woltyżerce i finalistka Jeździeckich Mistrzostw Europy - Aachen 2015, członek Szwadron Jazdy RP.

 

Aleksandra zaprasza na wakacje:

 

Twoją pasją są konie? Wspaniale - więc zapraszam Cię na kolonie dla dzieci z pokazem WOLTYŻERKI w moim wykonaniu.

 

Jestem wielokrotną Mistrzyni Polski i finalistką Jeździeckich Mistrzostw Europy - Aachen 2015! Chciałabym podzielić się z Tobą moją wiedzą i pasją do koni! Czeka na was dwudniowa przygoda z woltyżerką, a resztę czasu spędzimy w siodle i w stajni!

 

Kolonie na koniu z Aleksandrą Mazińską, to świetna okazja aby zdobyć nowe doświadczenia i rozwijać swoją pasję pod okiem najlepszych!

 

 


ZOBACZ CAŁY PROGRAM - kliknij tutaj

Obrazek
 

 

Zobacz Aleksandrę w AKCJI!