kochamykolonie.pl


Obrazek

 

Aleksandra Gorzka - Mistrzyni Świata i Europy w karate tradycyjnym

 

Obrazek

 

O Aleksandrze

 

Wielokrotna mistrzyni Świata i Europy w karate tradycyjnym. Przez wiele lat reprezentantka Polski na arenie międzynarodowej.

 

Od wielu lat instruktorka fitness. Od ponad dwóch lat zakręcona na punkcie CrossFitu. Trenerka CrossFit oraz zawodniczka. Ukończyła warszawski AWF ze specjalizacją trener przygotowania motorycznego.

 

 

„Sport to całe moje życie. W wieku 9 lat poszłam na pierwsze treningi karate oraz koszykówki. Przez 6 lat trenowałam równolegle te dwie dyscypliny.

 

Moje serce zostało jednak przy karate i w tej dyscyplinie rozwijałam się ponad 13 lat. Zawsze wkładam całe serducho w to co robię i cieszę się, kiedy mogę dzielić swoją wiedzę i pasję z innymi.

 

 

 

 

 

 

Po zdobytych tytułach w karate totalnie zwariowałam na punkcie CrossFitu!

 

Od ponad dwóch lat rozwijam swoją „nową” drogę. Jestem również trenerką i prowadzę zajęcia na co dzień. Jestem szczęśliwa, że mogę robić to co kocham i to o czym marzyłam od dziecka.

 

Obrazek
Obrazek

 

Zapraszam na wyjazd ze mną

i na karate

 

Karate nauczyło mnie przede wszystkim dyscypliny, pokory i uporu w dążeniu do celu. Te wartości pomagają nie tylko na macie, ale i w życiu codziennym.

 

Uważam, że jeśli człowiek bardzo czegoś pragnie, to przez ciężką pracę i wiarę w swoje możliwości. może osiągnąć wszystko. Rób małe rzeczy w wielkim stylu – to właśnie prowadzi do sukcesu.”

 

ZOBACZ CAŁY PROGRAMY - kliknij tutaj

 

 

 

ZOBACZ ALEKSANDRZE W AKCJI