kochamykolonie.pl


Obozy narciarskie i snowboardowe na ferie 2019

 


 

Obozy narciarskie ferie 2019

 

 


 

Obozy narciarskie i snowboardowe na ferie 2019 z BUT, to jedna z najbogatszych ofert wyjazdów na zimowiska dla dzieci i młodzieży na szusowanie w zorganizowanych grupach z instruktorami w Alpach i Polsce.

 

Na zimowiskach w ferie nie tylko spędzamy czas na nartach i snowboardzie, również na wspólnej zabawie poza stokiem. Integrujemy się w grupie, tworzymy niezapomniane przygody i przyjaźnie.
W każdy z naszych wyjazdów staramy się włożyć jak najwięcej dobrej energii, którą każdy uczestnik zimowiska zabierze z powrotem do domu.

 

Obozy narciarskie, snowboardowe i zimowiska dla dzieci z BUT na ferie 2019, to wyjazdy takie jak:

Narty i snowboard w Austrii, Włoszech, Słowacji na Chopoku i Polsce oraz ferie bez nart jako alternatywna propozycja dla osób, które będą chciały spędzić czas poza domem na fajnej zabawie.

 

Propozycją na zimowiska bez nart jest wyjazd do Londynu dla osób w wieku 13-19 lat lub do Julinka dla młodszych uczestników. Dodatkowo w naszej ofercie można znaleźć wyjazdy dla rodziców. Ferie zimowe z rodzicami, to świetne rozwiązanie dla mniej śmiałych dzieci, które nie chcą rozstawać się z ukochanymi rodzicami.

 

JAK WYGLĄDAJĄ OBOZY

13-19

 

 

 

Oferta 13 -19 LAT

 

Obrazek

 

 

Obrazek

 

 

Obrazek

 

 

Obrazek

 

 

Oferta 7 -13 LAT

Obrazek

 

 

Obrazek

 

 

Obrazek

 

 

 


 

śledź nas w mediach spolecznościowych

 

FacebookTwitterYoutubeInstagram