kochamykolonie.pl


Obrazek

 

Pasja. To ona dyktuje rytm życia, nie daje spać po nocach, nakręca każdy dzień, godzinę i sekundę.

Pasja to coś co w młodym wieku zadecydowało o tym jak wyglądało życie nie tylko naszych idoli. Pasja to coś co zmienia wszystko co nas otacza!

 

Wiemy, że dla młodych ludzi życie bez pasji nie istnieje. Dlatego, jako pierwsi w Polsce, postanowiliśmy sprawić, żeby to właśnie jej nastolatkowie mogli poświęcić się w najfajniejszym okresie roku jakim są wakacje.

 

Od gwiazd programu You Can Dance po specjalistów z Centrum Nauki Kopernik.

 

Nasza nowa oferta wakacyjna to coś co sprawi, że na wakacje będziecie czekać jeszcze bardziej niż do tej pory. Sport, nauka, internet, muzyka, taniec adrenalina. Nie ważne ile masz lat! Ważne jest to co kochasz i to czemu poświęcasz każdą wolną chwilę!


Wakacje z Pasją to wyjazdy do najpopularniejszych polskich i zagranicznych kurortów, w których uczestniczą eksperci z wybranej dziedziny. To niesamowita okazja nie tylko na spotkanie idoli, ale też na zdobycie doświadczenia i naukę tajników pasjonującej was dziedziny pod okiem prawdziwych mistrzów.


Do wakacji jeszcze pół roku, ale już w tej chwili możemy powiedzieć, że w roku 2018 ich rytm dyktować będzie pasja! Wasza pasja!

 

 

Obrazek

 

Mateusz „Sobek" Sobecko

 

Tancerz. Instruktor. Choreograf ze Śląska.

 

Swoje zamiłowanie do tańca odkrył 7 lat temu. Pierwsze kroki stawiał w różnego rodzaju formacjach i na warsztatach, co miało ogromny wpływ na zmianę dotychczasowego stylu życia. Taniec stał się jego inspiracją i nadzieją na lepsze jutro. Jest człowiekiem ambitnym, a jego zapał i chęci do...

 

 

Czytaj więcej...

 

Obrazek
 

 

 

Obrazek

 

Owczarczyk Karol - Kucharz

 

Małe przyjemności budzą wielkie PASJE, a pasje są jedną z najważniejszych cech ludzi sukcesu. O swoich osiągnięciach i miłości do gotowania opowie Karol Owczarczyk podczas 3 turnusu kolonii w Kretowinach.

 

Z zawodu kucharz i szef kuchni! Karol pracował w wielu restauracjach, prywatnie pasjonat jedzenia i poszukiwania różnych, niespotykanych połączeń smakowych. Swoją wiedzę chce przekazywać dalej i uczyć jak...

 

 

Czytaj więcej...

 

 

 

Kamil Bolek - Wędkarz

 

Kamil jest pasjonatem wędkarstwa, a także Instruktorem szkolenia młodzieży wędkarskiej.

 

Wędkarstwo jest moją PASJĄ - to zawsze można usłyszeć z ust Kamila, który chce dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami z każdym, kto...

 

 

 

Czytaj więcej...

Obrazek

 

 
 

Klaudia Drożdzyk

 

Klaudia jest uczestniczka ostatniej edycji "Bitwy na Głosy" w drużynie Beaty Kozidrak w TVP2, a także laureatką wielu krajowych i międzynarodowych festiwali.

 

Klaudia Drożdżyk z wiedzą popartą wieloletnim doświadczeniem na scenie i w edukacji, chce razem z uczestnikami wyjazdu na...

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Obrazek

 

 

Obrazek

Jarek Kowalczyk "Jerry"

 

Instruktor tańca i choreograf z włoskimi korzeniami. Rozpoczął edukację taneczną w 5 roku życia. Szkolił się m.in. w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej im. R. Turczynowicza i Europejskiej Akademii Tańca.

 

Mając zaledwie 14 lat i jako jedyna osoba niepełnoletnia, wziął udział w Międzynarodowym Festiwalu Ciało/Umysł. W wieku 16 lat dostał się do Szkoły Taneczno-Teatralnej w Krakowie, gdzie pod okiem wybitnych choreografów, szkolił się w technice tańca współczesnego, co otworzyło mu drogę do występów w teatrach krakowskich.

 

 

Czytaj więcej...

 

 

 

Aleksandra Mazińska - Woltyżerka

 

Od zawsze bardzo podobał mi się sport, jakim jest WOLTYŻERKA. Dla mnie, zwyczajnej dziewczynki, woltyżerka była wyjątkowa ponieważ – łączyła piękno ruchu konia, muzyki, akrobacji i tańca woltyżera.

 

Zaczęłam ćwiczyć już w wieku 9 lat. Myślę, że już wtedy wiedziałam, że to jest to, co chcę robić w życiu. Z biegiem lat, wyjeżdżając na zawody, zgrupowania, a także...

 

 

Czytaj więcej...

Obrazek

 

 

 

Obrazek

 

Jacek Brychczyński - uzależniony od przygód

 

Znany bloger Jacaventura, przewodnik i pilot wycieczek, instruktor narciarstwa, miłośnik sportów ekstremalnych, pasjonat gór, a nawet muzyk w zespole Wicewersja. - BLOG JACKA

 

Przez 30 lat swojego życia podróżował i pracował w 56 krajach na całym świecie, nie sposób zliczyć miejscowości, które już odwiedził i ciągle ma niedosyt. Był m.in. w Nepalu, Indiach, Japonii, Turcji, Bułgarii, Rumunii, podróżował po...

 

 

Czytaj więcej...

 

 

Wakacje z pasją pod patronatem Heweliuszy Nauki

 

Z pasji do popularyzacji nauki, razem z Heweliuszami Nauki Tomaszem Ruszkowskim i Pawłem Jaskólskim zapraszamy na wyjątkową kolonię eksplodującą w naukowe przeżycia.

 

Co robimy najlepiej? Bawimy, motywujemy i uczymy, a nasze hasło brzmi...

 

 

Czytaj więcej...

Obrazek

 

 

Obrazek

Obozy młodzieżowe z Harrym Potterem

 

Na obozie młodzieżowym z Harrym Potterem do Londynu, odwiedzimy sławne na cały świat studio filmowe Warner Bros. Studio.

 

Poznasz sekrety powstawania filmów z Harrym, zobaczysz fantastyczne plany filmowe, rekwizyty i kostiumy użyte w filmach!

 

Tylko 15 miejsc na obóz młodziezowy!

 

 

Czytaj więcej...

 

 

Aleksandra Gorzka - Mistrzyni karate

 

Wielokrotna mistrzyni Świata i Europy w karate tradycyjnym. Przez wiele lat reprezentantka Polski na arenie międzynarodowej.

 

Od wielu lat instruktorka fitness. Od ponad dwóch lat zakręcona na punkcie crossFitu. Trenerka crossFit oraz zawodniczka. Ukończyła warszawski AWF ze specjalizacją trener przygotowania motorycznego.Wielokrotna mistrzyni Świata i Europy w karate tradycyjnym. Przez wiele lat reprezentantka Polski na arenie międzynarodowej.

 

 

 

Czytaj więcej...

Obrazek

 

 

Obrazek

Maria Krasowska - Youtuberka i instruktorka tańca

 

Maria prowadzi najpopularniejszy w Polsce kanał o tematyce gimnastyczno-tanecznej "ZWARIOWANI" gdzie umieszcza filmiki instruktażowe, w których uczy dzieci i młodzież z całego kraju gimnastyki i tańca na wszystkich poziomach zaawansowania. Ty będziesz mieć możliwość poznania ją osobiście!Maria prowadzi najpopularniejszy w Polsce kanał o tematyce gimnastyczno-tanecznej "ZWARIOWANI" gdzie umieszcza filmiki instruktażowe, w których uczy dzieci i młodzież z całego kraju gimnastyki i tańca na wszystkich poziomach zaawansowania. Ty będziesz mieć możliwość poznania ją osobiście!

 

 

 

Czytaj więcej...