kochamykolonie.pl


Obrazek

 

 

Bułgaria - Obozy młodzieżowe 13-19 lat

 

Obrazek

 

ZŁOTE PIASKI - perła Bułgarskiej Riwiery, najbardziej popularna letnia miejscówka dla młodzieży, gdzie można bawić się i relaksować. Oprócz wspaniałej plaży, miejsce to proponuje niepowtarzalny bałkański klimat, skąpane w słońcu gorące morze, tętniącą życiem promenadę, kluby i kawiarnie a do tego gwarancję dobrej pogody.

 

 

 

 

 

Lloret de Mar - Obozy młodzieżowe 13-19 lat

 

Obrazek

 

To wymarzone miejsce dla młodych ludzi! Lloret to iberyjskie budowle, średniowieczny zamek, mnóstwo przytulnych kafejek i sklepów oraz plaża ze złocistym piaskiem wzdłuż której biegnie nadmorska promenada. Miasto jest jeszcze piękniejsze po zachodzie słońca – uwodzi kolorami neonów, reklam i przedsmakiem zabawy. Lloret de Mar każdego lata staje się europejską stolicą wakacyjnej rozrywki!

 

 

 

Rimini - Obozy młodzieżowe 13-19 lat

 

Obrazek

 

RIMINI – to największe i najbardziej znane kąpielisko nad Morzem Adriatyckim, które przyciąga młodzież z całej Europy, a życie tętni tu 24 h na dobę! Stare rzymskie miasto przeszło wiele zmian i dziś jest ośrodkiem wypoczynkowym pełnym rozrywek idealnych dla młodych ludzi, którym marzy się luz, muzyka i dobre międzynarodowe towarzystwo.