Złote Piaski, ulubiony kurort naszych dziadków hitem wśród młodzieży!
2018-04-05 12:00:02


Jakie jest najpopularniejsze miejsce na letni obóz młodzieżowy? Odpowiedź jest prosta! Oczywiście Złote Piaski! To właśnie czarnomorski kurort od lat przyciąga młodzież z całej Europy, a w tym także sporą…

Czytaj całość Złote Piaski, ulubiony kurort naszych dziadków hitem wśród młodzieży!Jakie jest najpopularniejsze miejsce na letni obóz młodzieżowy? Odpowiedź jest prosta! Oczywiście Złote Piaski! To właśnie czarnomorski kurort od lat przyciąga młodzież z całej Europy, a w tym także sporą grupę turystów w wieku 13-19 lat oraz studentów z Polski.
Dlaczego młodzież wybiera obozy w Złotych? Ważny jest cena. Byłe kraje bloku wschodniego warunkami naturalnymi i pogodą nie odstają od krajów Morza Śródziemnego, a w przeciwieństwie do Włoch czy Hiszpanii są w stanie zaoferować więcej atrakcji w o wiele niższej cenie.

Złote Piaski

Kasa to nie jedyne, co ściąga młodych turystów na obozy na bułgarskiej riwierze. Innym, ważnym argumentem argumentem, jest odległość. Podróż na obóz młodzieżowy w Bułgarii (zarówno do Złotych Piasków czy Słonecznego Brzegu) można bez problemu odbyć autokarem co (szczególnie w przypadku podróży z południa Polski), nie trwa aż tak długo, jak autokarowa wyprawa na obóz młodzieżowy na Costa Brava.

fot. Patrycja Ilcewicz
fot. Patrycja Ilcewicz

Odległość wpływa nie tylko na komfort, ale też cenę. Wyjazdy autokarowe są o kilkaset złotych tańsze od tych realizowanych samolotem, a w naszej ofercie znajdziecie obozy młodzieżowe w Złotych Piaskach już od 1499 PLN (to cena nie w promocji – chcecie zaoszczędzić, zapiszcie się na nasz newsletter i zgarnijcie kod rabatowy na obozy młodzieżowe z BUT!)

złote piaski z but fot. paweł perliński3

Jednak młodzież jeździ na obozy młodzieżowe do Bułgarii nie tylko dla korzystnych cen, ale też dla zabawy. Złote Piaski w kilka lat dokonały prawdziwego cudu i z ulubionego kurortu naszych rodziców i dziadków przerodziły się w równorzędnego rywala Ibizy, Majorki, Zakynthos czy Rimini. Spowodowane jest to gigantyczną ofertą klubowo-gastronomiczną, która dostosowana jest do wieku odpoczywających tam ludzi.

pr klub złote piaski obozy młodzieżowe

W Złotych Piaskach znajdziemy bardzo dużo klubów z repertuarem muzycznym i zasadami wstępu dopasowanymi do potrzeb i gustów młodych osób. Od słynnego PR Klubu po inne, o których przeczytacie w naszym przewodniku klubowym dla osób wybierających się na obóz młodzieżowy.

kocham wakacje obozy

W 2018 roku BUT zaprasza młodzież na ponad dwadzieścia różnego rodzaju obozów młodzieżowych w Bułgarii, wśród których znajdują się też premierowe imprezy realizowane w ramach akcji „Wakacje z Pasją”.

TUTAJ znajdziecie ofertę obozów młodzieżowych 2018 w Bułgarii.
CZAT NA ŻYWO