Zaczynamy drugi miesiąc wakacji – bardzo dużo atrakcji!

2017-08-01 12:00:02Zaczynamy drugi miesiąc wakacji! To informacja zarazem smutna (na obozach młodzieżowych z BUT czas tak szybko leci), ale i wesoła (ciągle zostało nam duuuuuużo czasu na labę). Z tej okazji…

Czytaj całość Zaczynamy drugi miesiąc wakacji – bardzo dużo atrakcji!Zaczynamy drugi miesiąc wakacji! To informacja zarazem smutna (na obozach młodzieżowych z BUT czas tak szybko leci), ale i wesoła (ciągle zostało nam duuuuuużo czasu na labę). Z tej okazji postanowiliśmy jeszcze raz zagrzać was do walki w naszym wakacyjnym foto konkursie, w którym do wygrania jest między innymi darmowy obóz młodzieżowy z oferty Kocham Wakacje. Zanim to jednak nastąpi przypominamy, że w Złotych Piaskach i Lloret de Mar wciąż przebywaj nasze wysłanniczki Patrycja Ilcewicz (obóz Party Zone w Złotych) oraz Marta Słupczyńska (obóz chill out zone w Lloret de Mar). Dziewczyny przygotowują dla was wypasioną relację i jak widać po poniższych zdjęciach bawią się chyba lepiej niż inni!

Co do zabawy, no właśnie. Ten rok po raz kolejny pokazał, że jeśli chodzi o zabawę na najwyższym poziomie młodzież wybierająca się na obozy z BUT nie ma sobie równych! Nie tylko jesteście najbardziej widoczną i najfajniej bawiącą się ekipą zarówno w Makarskiej jak i w Złotych Piaskach czy Rimini, ale też robicie na naszych obozach najwięcej zdjęć i dzielicie się największa ilością Instagram stories!

No i właśnie, zdjęcia, zdjęcia! To one są kluczem do walki o darmowy obóz w sezonie 2018! Wystarczy postępować zgodnie z poniższymi zasadami, by włączyć się do walki o to cenne trofeum.

1. Wrzucicie na Instagram swoje wakacyjne zdjęcie (im więcej tym lepiej!)
2. Oznaczycie nasz profil @kochamwakacjepl – możecie zrobić to w opisie swojego zdjęcia lub poprzez funkcję „oznacz znajomych”
3. Najfajniejsze zdjęcia, na których zostanie oznaczony nasz profil codziennie repostujemy na naszym profilu – podajemy przy tym w opisie nick osoby, która wykonała zdjęcie
4. Wśród wszystkich zdjęć, które zostaną repostowane na profilu Kochamwakacjepl jury, ostatniego dnia trwania konkursu jury wybierze zwycięskie prace
5. Zdjęcie z największa ilością serduszek zdobywa nagrodę specjalną!
6. Na wasze zdjęcia czekamy przez całe wakacje!

Nie macie pomysłu na swoje zdjęcie? Sprawdźcie jak robią to inni! W naszym tegorocznym konkursie biorą udział już między innymi takie zdjęcia.

Jak widać pomysłów na tematykę, otoczenie i inne rzeczy nie brakuje. Pamiętajcie jednak, że najważniejsze w tych zdjęciach jest pokazanie waszej osobowości, bo to wy jesteście najfajniejsi i to są wasze wakacje, które dzięki temu, że spędzacie je na najfajniejszych obozach młodzieżowych w Polsce zapamiętacie na zawsze!

Na koniec jeszcze małe przypomnienie o naszej akcji zdjęciowej, która w tym roku odbywa się między innymi w Złotych Piaskach. Chcecie wydrukować sobie dowolne pamiątkowe zdjęcie? Postępujcie zgodnie z instrukcjami z tego obrazka!

zdjęcie złote piaski
CZAT NA ŻYWO