Wycieczki szkolne dla młodzieży 2017/2018

2017-10-02 12:00:03Wycieczki szkole to dla wielu osób jedyna okazja, by spędzić czas ze swoimi znajomymi z klasy w kompletnie innym otoczeniu niż szkolna klasa. Wiedząc jak doskonale młodzież bawi się na…

Czytaj całość Wycieczki szkolne dla młodzieży 2017/2018Wycieczki szkole to dla wielu osób jedyna okazja, by spędzić czas ze swoimi znajomymi z klasy w kompletnie innym otoczeniu niż szkolna klasa. Wiedząc jak doskonale młodzież bawi się na naszych obozach postanowiliśmy przenieść trochę wakacyjnej atmosfery w rok szkolny i zaproponować waszym szkołom oraz nauczycielom ofertę wycieczek szkolnych dla młodzieży.

wycieczki-szkolne-2017-2018 dla młodzieży

Wycieczki szkolne z BUT

to wspaniała okazja do klasowej integracji, wspólnej zabawy i poznania Polski oraz innych krajów. Bo w tym roku przygotowaliśmy dla uczniów gimnazjów i szkół średnich (a także dla młodszych dzieciaków i dla nauczycieli) kilkadziesiąt różnych programów, które z pewnością was zainspirują do zrobienia czegoś fajnego!

W tym roku w naszej ofercie wycieczek szkolnych znajdziecie:

– wycieczki jednodniowe dla młodzieży
– imprezy integracyjne dla młodzieży oraz akcje tematyczne
– zielone szkoły dla młodzieży
– wycieczki zagraniczne dla młodzieży

Decydując się na wycieczkę jednodniową możecie wybierać między innymi wycieczkę do Telewizji, do Sandomierza, Kazimierza nad Wisłą czy kopalni w Kłodawie.
Wśród akcji tematycznych mamy między innymi zawsze przydatną i niezwykle oryginalną lekcję savoir vivre’u w Pułtusku, którą prowadzi prawdziwy ekspert w tej dziedzinie i która zakończona jest czterodaniowym obiadem w restauracji.

zakopane z kocham wakacje

Zielone szkoły lub wycieczki wielodniowe dla młodzieży to w tym roku bardzo bogata i atrakcyjna oferta. W Polsce zwiedzić możecie między innymi Kraków, Trójmiasto, Malbork, Tatry, Wieliczkę czy Karkonosze i Suwalszczyznę.

wakacje obóz młodzieżowy but

W każdym z programów czekają nie tylko zabytki i muzea, ale także piesze wyprawy w najbardziej niepoznane i tajemnicze miejsca w Polsce. Dla wielu osób jest to szansa na zobaczenie najsłynniejszych miejsc w naszej Ojczyźnie. Bo w końcu znana zasada mówi „Cudze chwalicie, swego nie znacie”. Jednak wycieczki wielodniowe dla młodzieży po Polsce to nie koniec naszej oferty wycieczek szkolnych 2018.

praga panorama

 

Decydując się na kilkudniową wycieczkę zagraniczną w klasą możecie zobaczyć takie kultowe miasta Europy jak: Budapeszt, Berlin, Barcelona, Bawaria, Dubrownik, Drezno, Paryż, Londyn, Rzym, Praga, Ryga, Wilno czy Wiedeń. To fantastyczna okazja, żeby nie tylko poznać inne kultury, ale także po raz pierwszy zobaczyć najsłynniejsze zabytki Starego Kontynentu i na moment ożywić wspomnienia z wakacyjnych wypraw na obozy młodzieżowe.

Pełną ofertę wycieczek szkolnych znajdziecie na specjalnie przygotowanej do tego stronie http://www.wycieczki.kochamwakacje.pl/
CZAT NA ŻYWO