Wakacyjny konkurs – „Wakacyjne zdjęcie BUT 2017”

2017-07-04 12:00:02Wakacje powoli się rozpędzają, a wraz z nimi jedna z naszych dorocznych akcji! Jak w każde wakacje również w 2017 roku zapraszamy was do udziału w naszym wakacyjnym konkursie, w…

Czytaj całość Wakacyjny konkurs – „Wakacyjne zdjęcie BUT 2017”Wakacje powoli się rozpędzają, a wraz z nimi jedna z naszych dorocznych akcji! Jak w każde wakacje również w 2017 roku zapraszamy was do udziału w naszym wakacyjnym konkursie, w którym do wygrania jest masa atrakcyjnych nagród.
Ci, którzy jeździli z nami na obozy we wcześniejszych latach z pewnością wiedzą jak duża wagę przywiązujemy do tego, żebyście na obozach robili jak najwięcej zdjęć! Wiemy, że po latach zdjęcie będzie lepszą pamiątką niż zakurzony gadżet czy paczka cukierków, o której dawno zapomnicie. Dlatego właśnie dookoła zdjęć postanowiliśmy (jeszcze wiele lat temu) zorganizować naszą wakacyjna zabawę z nagrodami.

konkurs fotograficzny BUT

Zacznijmy może od konkretów czyli nagród. W tym roku na zwycięzców czekają:

– darmowy wyjazd autokarowy z naszej oferty – wyjazd w sezonie 2018
– zniżka 500 PLN na dowolny obóz z naszej oferty 2018
– zniżka 300 PLN na dowolny obóz z naszej oferty 2018

konkurs kocham wakacje
Jak zgarnąć te nagrody? To w sumie prostsze niż się wydaje! Wystarczy, że wykonacie 6 banalnych kroków:

1. Wrzucicie na Instagram swoje wakacyjne zdjęcie (im więcej tym lepiej!)
2. Oznaczycie nasz profil @kochamwakacjepl – możecie zrobić to w opisie swojego zdjęcia lub poprzez funkcję „oznacz znajomych”
3. Najfajniejsze zdjęcia, na których zostanie oznaczony nasz profil codziennie repostujemy na naszym profilu – podajemy przy tym w opisie nick osoby, która wykonała zdjęcie
4. Wśród wszystkich zdjęć, które zostaną repostowane na profilu Kochamwakacjepl jury, ostatniego dnia trwania konkursu jury wybierze zwycięskie prace
5. Zdjęcie z największa ilością serduszek zdobywa nagrodę specjalną!
6. Na wasze zdjęcia czekamy przez całe wakacje!

konkurs kocham wakacje

Wyniki naszej zabawy poznacie dopiero we wrześniu, ale wiemy, że to doda całej rywalizacji rumieńców, a was skłoni do jeszcze większego wysiłku! Pamiętajcie, że nagrodą jest darmowy obóz i całkowicie darmowa zabawa z BUT w sezonie 2018 więc gra poważnie jest warta świeczki!

konkurs fotograficzny BUT

Ten wpis w całości przyozdobiony jest zdjęciami osób, które wygrały w poprzednich latach. Poprzeczka wisi wysoko, ale my wiemy, że w tym roku zostanie przeskoczona nie raz! W końcu na wzięcie udziału macie aż dwa miesiące.

konkurs fotograficzny BUT

Z drugiej strony pamiętajcie, że im więcej zdjęć dodacie i im wcześniej zaczniecie to robić tym większą szansę na zwycięstwo macie. A nagroda jest poważnie bardzo atrakcyjna bo kto z was nie chciałby pojechać za darmo na obóz młodzieżowy z BUT?
Do dzieła!
CZAT NA ŻYWO