Wakacje z Muszkieterami 2018 – podziękowania!
2018-09-20 12:00:02


„Być jak Muszkieter”! Nasi koloniści każdego dnia tych wakacji udowadniali nam, że bez problemu znaleźliby miejsce koło dzielnego D’Artagnana i jego przyjaciół! Dzięki wsparciu opiekujących się nimi dorosłych dzieciaki, które…

Czytaj całość Wakacje z Muszkieterami 2018 – podziękowania!„Być jak Muszkieter”! Nasi koloniści każdego dnia tych wakacji udowadniali nam, że bez problemu znaleźliby miejsce koło dzielnego D’Artagnana i jego przyjaciół! Dzięki wsparciu opiekujących się nimi dorosłych dzieciaki, które wybrały się na Wakacje z Muszkieterami 2018 przeżyły przygodę życia i udowadniały nam codziennie, że potrzebują celów i dobrych wzorców, oraz wsparcia Nas dorosłych w ich wyborach i budowaniu własnej przyszłości. Każdy dzień na Wakacjach z Muszkieterami 2018 był pełen magii oraz wyjątkowych wydarzeń.

Wakacje z Muszkieterami 2018 były wydarzeniem bez precedensu. Podczas dwóch wakacyjnych miesięcy dzieciaki odpoczywały w Julinku oraz odwiedzały najważniejsze miejsca w Warszawie. Spotykały się też z ambasadorką akcji Sylwią Gruchałą, utytułowaną polską olimpijką.

W czasie każdego dnia na dzieciaki wypoczywające w ramach Wakacji z Muszkieterami mogły liczyć nie tylko na masę rozrywek i atrakcji, ale też na wsparcie bardzo doświadczonej kadry, która sprawiła, że nawet najbardziej tęskniące za domem maluchy czuły się w Julinku jak u siebie!

Za te dwa wspaniałe miesiące szczególne podziękowania należą się, organizującej wszystko, ekipie BUT, zespołowi Ośrodka Julinek, kadrze kolonijnej, a przede wszystkim pracownikom i właścicielom sklepów Intermarche i Bricomarche! Bez tych ludzi wyjątkowe wakacje z Muszkieterami nie byłyby takie same.

Do zobaczenia za rok!
CZAT NA ŻYWO