Wakacje 2018 z BUT – podsumowanie cz. 2
2018-09-03 12:00:05


Obiecaliśmy drugą część podsumowania wakacji i słowa dotrzymujemy, tym bardziej, że w naszych social media wakacje trwają w najlepsze, a my już szykujemy się do kolejnych! Już w tej chwili…

Czytaj całość Wakacje 2018 z BUT – podsumowanie cz. 2Obiecaliśmy drugą część podsumowania wakacji i słowa dotrzymujemy, tym bardziej, że w naszych social media wakacje trwają w najlepsze, a my już szykujemy się do kolejnych!

Już w tej chwili wiemy, że na obozach młodzieżowych 2019 z pewnością nie zabraknie…arbuzów! Ten owoc był absolutnym hitem i nagrodą dla największych hardkorowców. Na przykład takich, którzy odważyli się ogolić głowy i w ten sposób celebrować najbardziej szalony okres w roku!

Wariatów u nas nie brakowało. Od Lloret de Mar po Jastarnię bawiło się z nami kilkaset osób, które tańczyły, śpiewały, imprezowały, plażowały, surfowały i kochały. Nie tylko wakacje! Bo w tym roku nasze obozy połączyły rekordową ilość par. Love is in the air, szczególnie jeśli imprezie patronuje BUT.

A imprezom patronowaliśmy całkiem niezłym. Jedną z głośniejszych była oczywiście La Notte Rosa, która tradycyjnie otwiera sezon w Rimini. W ogóle Włosi coś mają z tymi kolorami, bo inną imprezą (tym razem w sierpniu), która przyciągnęła tłumy było Yellow Night. Tłumnie było też w klubach. Niezawodnym Tropics w Lloret de Mar, Carnaby (tu znów obozy w Rimini) oraz w PR w Złotych. Złote to w ogóle oddzielna historia, bo tam też nasi niezawodni tancerze zorganizowali Baloniadę, czyli zawody, które nie pozostawiły nikogo…suchym!

Relacjonowaliśmy! I będziemy mieli dla was jeszcze sporo zdjęć i filmików do wspominek na zimowe wieczory. W tym roku były z nami Magda, Kinga, Paulina, Marta, Weronika, Monika i Mateusz. Za całe wsparcie, wielkie dzięki!

Zwiedzaliśmy. Owszem, jak szaleni. Barcelonę, Wiedeń, Berlin, Warnę, Londyn, Brighton, Rzym i Wenecję. Ta ostatnia okazała się prawdziwym hitem, co potwierdza ilość zdjęć na naszym Instagramie. Właśnie, Instagram. Pamiętajcie, że jeszcze przez momencik czekamy na wasze zdjęcia. Jeśli macie gdzieś takie, o którym zapomnieliście (uwierzcie, że my na telefonach mamy ich dziesiątki więc wy na 100% macie ich setki) lub wstydziliście się dodać to proszę się ogarnąć i raz dwa wrzucać foto, a następnie oznaczać nasz profil. Jak co roku czekają nagrody w tym darmowy obóz.

Działo się, aż nam się łezka w oku zakręciła! Obozy młodzieżowe lato 2018 uważamy za zakończone, ale to nie koniec emocji, bo nasza karuzela kręci się dalej. Już wkrótce będziemy mieli dla was info na temat rozwiązania konkursu. Następnie pora na premiery, a będzie ich dużo. No, ale o tym porozmawiamy sobie już w innym wpisie.

Na koniec. Dzięki wielkie, że nas wybraliście! Dzięki, że doceniliście naszą pracę i skumaliście na czym polega zabawa z nami. Dzięki od kadry, ekipy z biura i wszystkich, którzy kolejny rok pracowali, żeby najlepsze obozy młodzieżowe były jeszcze lepsze!
CZAT NA ŻYWO