Wakacje 2018 z BUT – podsumowanie cz. 1
2018-08-27 12:00:03


Wakacje 2018 już za nami…To jest ten moment (i serio możecie nam uwierzyć), którego w całym roku nie lubimy najbardziej! Dla nas kończy się kolejny rok pracy i wyzwań, dla…

Czytaj całość Wakacje 2018 z BUT – podsumowanie cz. 1Wakacje 2018 już za nami…To jest ten moment (i serio możecie nam uwierzyć), którego w całym roku nie lubimy najbardziej! Dla nas kończy się kolejny rok pracy i wyzwań, dla was najlepszy okres w życiu, z którego wspomnienia pozostają z wami na zawsze. Ale, nie ma się co smucić. W końcu w takim samym, a nawet większym składzie spotkamy się na obozach młodzieżowych 2019! Tym bardziej, że my już po cichutku coś zaczynamy planować i przygotowywać, ale o tym w późniejszym terminie, bo pora na małe podsumowanie wakacji na obozach młodzieżowych z BUT 2018!

2018 to dla wielu osób były wakacje życia i ten tekst powtarzał się niezależnie od tego gdzie wypoczywaliście. A wypoczywaliście w Polsce (Ustka, Jastarnia, Muszyna), Bułgarii (Złote Piaski), Włoszech (Rimini i Gargano), Hiszpanii (Lloret de Mar), Chorwacji (Crikvenica) oraz Wielkiej Brytanii.

Ten rok najlepiej podsumować w punktach, bo zapisanie tego co działo się przez ostatnie dwa miesiące mogłoby grozić powstaniem książki dłuższej niż niejedna szkolna lektura. Swoją drogą to by był dopiero pomysł, lektura – „Złote Piaski 2018 co się działo?” albo „Pamiętniki z Rimini 2018”. No, ale żarty na bok i przejdźmy do konkretów, bo w tym sezonie serio działo się wiele.

Razem z nami przejechaliście autokarami kilkaset tysięcy kilometrów. Ktoś liczył, że w sumie był to dystans prawie taki jak do Chin, ktoś inny dodał potem trochę i wyszedł nam Wietnam. Wietnam kochamy, ale jednak wolelibyśmy pojechać z wami 20 razy do Złotych Piasków niż wybierać się do Azji.

Samolotem tez przelecieliśmy niezły dystans. Same tylko maszyny lecące z wami do Lloret de Mar pokonały kilka razy dystans porównywalny do szerokości Atlantyku. A przecież lataliśmy też do Włoch czy Bułgarii!

Godziny, które przetańczyliście w klubach w sumie starczyłyby na to, żebyście odpracowali w ten sposób przynajmniej jeden miesiąc lekcji w szkole. Spoko, prawda? Móc odpracować miesiąc szkoły imprezując w Rimini. Myślimy, że gdyby to było możliwe to na obozach młodzieżowych z BUT pojawiłoby się chyba kilka milionów osób!
Tym bardziej, ze u nas tańca uczą najlepsi. W tym Mateusz Sobecko (zwycięzca You Can dance – Po Prostu tańcz) oraz prawdziwy gwiazdor naszych obozów Jarek „Jerry” Kowalczyk!

Ci, którzy nie do końca odnajdują się na parkiecie szaleli w tym czasie na deskach surfingowych. Jastarnicki ośrodek SurfPoint wyszkolił w sezonie 2018 kolejną drużynę surferów i kitesurferów.

Jesteście ciekawi co jeszcze działo się na obozach młodzieżowych z BUT 2018? Jak już uprzedzaliśmy przygód było tyle, że starczyłoby ich na porządną książkę więc, nawet tę, skondensowaną na maksa, opowieść dzielimy na 2 części! Kolejna w następnym wpisie!
CZAT NA ŻYWO