Terminy ferii 2019 dla województwa podlaskiego i warmińsko-mazurskiego.
2018-11-05 12:00:02


Hej ekipo z województw podlaskiego i warmińsko-mazurskiego! Skoro tu jesteście to pewnie poszukujecie informacji na temat tego kiedy, gdzie i jak można spędzić ferie 2019. Mamy pierwsze dobre info! Trafiliście…

Czytaj całość Terminy ferii 2019 dla województwa podlaskiego i warmińsko-mazurskiego.Hej ekipo z województw podlaskiego i warmińsko-mazurskiego! Skoro tu jesteście to pewnie poszukujecie informacji na temat tego kiedy, gdzie i jak można spędzić ferie 2019. Mamy pierwsze dobre info! Trafiliście najlepiej jak się da, bo znajdziecie tu wszystkie interesujące was rzeczy. Zacznijmy od tego kiedy województwa podlaskie i warmińsko-mazurskie mają ferie 2019!

W tym roku ferie dla województwa podlaskiego i warmińsko-mazurskiego zaplanowane są na dni 21 stycznia – 3 lutego 2019. Oznacza to, że jeśli chcecie wyjechać gdzieś na zimowisko 2019 to musicie rezerwować swój zimowy obóz młodzieżowy właśnie w tym terminie.  Zresztą zerknijcie na poniższą mapkę.

Pozostaje jednak pytanie co chcecie robić i jakie są wasze pasje?

Narciarstwo?

Spoko! Mamy obozy młodzieżowe zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych narciarzy!

Snowboard?

Też nie ma problemu. W naszej ofercie znajdziecie snowboardowe obozy szkoleniowe, oraz z opcją freeride, która pozwala na jazdę na najwyższych wysokościach pod okiem doświadczonych snowboarderów.

Zwiedzanie?

Jasna sprawa. Z nami możecie zwiedzać nie tylko zimowe kurorty Europy, ale też wybrać się do Londyny czy na obóz zimowy do Zakopanego lub Szklarskiej Poręby.

Jak widać mamy wiele opcji na drugi termin ferii 2019, który w tym roku wypada w dniach 21 stycznia – 3 lutego 2019 i będzie oznaczać wypoczynek dla młodzieży z województw podlaskiego i warmińsko-mazurskiego.
CZAT NA ŻYWO