Terminy ferii 2019 dla kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, wielkopolskiego
2018-10-23 12:00:02


Ferie zbliżają się nieuchronnie. I nawet jeśli wydaje wam się, że jest dopiero jesień to zanim się obejrzycie to w kalendarzach będzie już styczeń, a wraz z nim nadejdą ferie…

Czytaj całość Terminy ferii 2019 dla kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, wielkopolskiegoFerie zbliżają się nieuchronnie. I nawet jeśli wydaje wam się, że jest dopiero jesień to zanim się obejrzycie to w kalendarzach będzie już styczeń, a wraz z nim nadejdą ferie dla województw kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i wielkopolskiego!

W tym roku ekipy z tych właśnie regionów zaczynają najwcześniej zimowy wypoczynek i to właśnie dzieciaki i młodzież z województw kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i wielkopolskiego rozpocznie ferie już w połowie stycznia. Oznacza to, że właśnie dla was ten okres będzie najgorętszym tej zimy i to wy pierwsi powinniście zabrać się za rezerwowanie i obczajanie promocji na zimowiska 2019! Co więcej, oferta zimowa e BUT jest na rynku już od początku września.

Oznacza to, że część miejsc jest już niestety wyprzedana. Zatem jeśli chcecie wybrać się na zimowisko w pierwszym terminie ferii 2019 to powinniście się pośpieszyć, bo kolejne rezerwacje znikają każdego dnia.

Ferie dla województw kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i wielkopolskiego trwać będą w tym roku w dniach 14 – 27 stycznia. Zresztą na załączonej mapce możecie zobaczyć w jakich terminach na ferie 2019 pojedzie cała Polska.

Co do ofert, bo to istotne. W tym roku przygotowaliśmy coś zarówno dla fanów snowboardu i nart (wzięliśmy mocną poprawkę na to, że w ferie 2019 niektórzy dopiero zaczną swoją przygodę z białym sportem, dlatego mamy też w ofercie obozy szkoleniowe dla młodzieży) jak i turystyki, nauki języków czy imprezowania. Od Alp, przez Tatry (zarówno słowackie jak i polskie) po Londyn. Miejsca jeszcze są, ale jeśli wybieracie się na ferie w pierwszym terminie to jest w dniach 14 – 27 stycznia i mieszkacie w województwie kujawsko-pomorskim, lubuskim, małopolskim, świętokrzyskim lub wielkopolskim to zerknijcie jak najszybciej TU.
CZAT NA ŻYWO