Terminy ferii 2019 dla dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego, zachodniopomorskiego.
2018-11-12 12:00:02


Mieszkasz w województwie dolnośląskim, mazowieckim, opolskim lub zachodniopomorskim? Chcesz jechać na obóz młodzieżowy na ferie 2019? No to jesteś we właściwym miejscu, bo w naszej ofercie mamy kilkanaście różnych zimowisk…

Czytaj całość Terminy ferii 2019 dla dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego, zachodniopomorskiego.Mieszkasz w województwie dolnośląskim, mazowieckim, opolskim lub zachodniopomorskim? Chcesz jechać na obóz młodzieżowy na ferie 2019? No to jesteś we właściwym miejscu, bo w naszej ofercie mamy kilkanaście różnych zimowisk dla młodzieży. Od wyjazdów snowboardowych i narciarskich (na każdym poziomie zaawansowania), przez obozy turystyczne, po obozy językowe. Do wyboru do koloru. Ale z feriami co roku jest bardziej skomplikowana sprawa niż z wakacjami, które cała młodzież spędza dokładnie w tym samym terminie. Jeśli chodzi o ferie 2019 to podzielone są one po raz kolejny na cztery różne etapy, a u nas sprawdzicie kiedy na ferie wybrać się może młodzież z województw dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego i zachodniopomorskiego.

W tym roku Ministerstwo Edukacji i Szkolnictwa Wyższego zaplanowało ferie 2019 dla województw dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego, zachodniopomorskiego w terminie 28 stycznia – 10 lutego 2019 r.Jak zatem widać ferie 2019 dla młodzieży mieszkającej w dolnośląskim, mazowieckim, opolskim lub zachodniopomorskim wypadają na przełomie miesięcy. Ten termin to gwarancja doskonałej pogody i fantastycznych warunków śniegowych w Tatrach. A to właśnie na obozy zimowe w Tatrach (zarówno polskich jak i słowackich) zapraszamy was w tym roku bardzo serdecznie. Nie jest ważne czy szukacie obozu młodzieżowego, na którym nauczycie się jeździć na nartach lub snowboardzie czy jesteście już doświadczonymi sportowcami i prawdziwymi stokowymi wyjadaczami. Kadra, którą zatrudniamy to doświadczeni instruktorzy, którzy sprawią, że nauka jazdy lub szlifowanie umiejętności w ferie 2019 będą prawdziwą przyjemnością.

Zresztą BUT znane jest z najlepszej w Polsce kadry, która sprawia, że nasze obozy młodzieżowe zarówno letnie jak i zimowe cieszą się niesłabnącą popularnością już od prawie dwudziestu lat!

Dlatego niezależnie od tego czy jesteście z województwa dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego czy zachodniopomorskiego na ferie 2019 wybierzcie się z nami!
CZAT NA ŻYWO