Szukamy ambasadorów BUT – wakacje 2k19
2019-01-16 12:00:02


Kochasz wakacje? Marzysz już o tym, żeby zaczęły się te w 2019 roku? No to dzięki naszej akcji możesz rozpocząć je wcześniej! Zostań ambasadorem BUT w wakacje 2019! My mamy…

Czytaj całość Szukamy ambasadorów BUT – wakacje 2k19Kochasz wakacje? Marzysz już o tym, żeby zaczęły się te w 2019 roku? No to dzięki naszej akcji możesz rozpocząć je wcześniej! Zostań ambasadorem BUT w wakacje 2019!

My mamy już ekipę, która pomimo zimy czuje wakacyjny klimat: Kinga, Eleni i Martyna to dziewczyny, które kojarzycie z naszego Instagrama. Chcecie do nich dołączyć i zdobyć różne korzyści? Teraz, po raz pierwszy w historii naszego biura, dajemy Wam taką szansę!

Ambasador to wyjątkowa osoba, która współpracuje z nami na specjalnych warunkach i jest specjalnie traktowana. Człowiek taki jedzie na obóz z BUT, a do tego:

– otrzymuje specjalny kod rabatowy
– zgarnia specjalne zniżki
– wchodzi za darmo do klubów wejściówki
– ma większe możliwości niż pozostali uczestnicy.
– promuje markę wśród swoich ziomków

Na czym to polega?

Każdy ambasador, na współpracę, z którym się zdecydujemy, dołącza do programu i otrzymuje od nas specjalny kod, który może rozdawać swoim znajomym (każdy zrealizowany przez znajomego kod to kolejna zniżka dla ambasadora). Jak zatem widać każdy ambasador ma szansę pojechać na obóz z nami w najniższej możliwej cenie.
CZAT NA ŻYWO