Relacja z obozu młodzieżowego Lloret de Mar oraz Złote Piaski

2017-07-24 12:00:02Półmetek wakacji już za moment, ale zanim nastąpi ten przykry, a z drugiej strony bardzo symboliczny i wesoły moment (w końcu mamy jeszcze miesiąc laby!) pora pokazać wam jak na…

Czytaj całość Relacja z obozu młodzieżowego Lloret de Mar oraz Złote PiaskiPółmetek wakacji już za moment, ale zanim nastąpi ten przykry, a z drugiej strony bardzo symboliczny i wesoły moment (w końcu mamy jeszcze miesiąc laby!) pora pokazać wam jak na obozach młodzieżowych z BUT bawią się nasze wysłanniczki, których w tym roku tradycyjnie będą trzy!

Marta, Patrycja i Agnieszka odwiedzą Lloret de Mar (stamtąd jeszcze nie nadawaliśmy) oraz Złote Piaski, a swoje relacje dla was zaczynają…już dziś!

Na pierwszy ogień pójdzie Marta, która w chwili gdy to czytacie już jest w drodze do Hiszpanii, albo nawet tam wylądowała. Marta pokaże wam jak wygląda Lloret de Mar, jak bawią się Hiszpanie oraz młodzież, która wybrała się na obozy młodzieżowe z BUT. Do tego zobaczycie najważniejsze atrakcje turystyczne Lloret i okolic, zerkniecie na piękne krajobrazy i przekonacie się, ze Lloret de Mar jest miejscem, do którego musicie wybrać się na obóz młodzieżowy jak najszybciej!
kocham wakacje obozy młodzieżowe

Marta nadaje dla was od dziś na swoim profilu Instagram, a znajdziecie ją bez problemu pod nickiem marta_slup

Ale…to nie koniec atrakcji! Bo już za moment do Złotych Piasków wyrusza Patrycja. Patrycję mieliście okazję poznać rok temu i jej szalony tryb życia oraz energia spodobała się wam i nam na tyle, że zapraszamy ją w tym roku po raz kolejny do naszego projektu „Ambasadorki BUT”. Patrycja, wraz ze swoim nieodłącznym aparatem, uderza do Złotych chwilę po tym jak Marta wyląduje w Lloret. Na sto procent możecie się spodziewać masy mega klimatycznych zdjęć, które Patrycja wrzuci na swój profil (część z nich repostujemy u nas, ale pamiętajcie, że pełna moc zostanie pokazana na profilu pattyilcewicz.

Tak zatem, podsumowując. Jeśli chcecie zobaczyć jak w tym roku wygląda zabawa w Lloret de Mar oraz w Złotych Piaskach to koniecznie musicie śledzić nasze wysłanniczki Oto szczegóły dotyczące ich wyjazdów:

– Marta – Lloret de Mar – od 24.07
– Patrycja – Złote Piaski – od 26.07

Marty szukajcie na Instagramie pod nickiem marta_slup

 

Patrycji szukajcie na Instagramie pod nickiem pattyilcewicz

Tymczasem to właśnie Instagram w wakacje stał się naszym głównym miejscem zabawy. Wszystko spowodowane jest konkursem, jaki trwa na naszym profilu (gdyby ktoś nie wiedział to zapraszamy na kochamwakacjepl) i w którym do wygrania jest DARMOWY OBÓZ oraz inne nagrody!

konkurs fotograficzny but

Zobaczcie jak proste jest dołączenie do konkursu. Oto zasady:

1. Wrzucicie na Instagram swoje wakacyjne zdjęcie (im więcej tym lepiej!)
2. Oznaczycie nasz profil @kochamwakacjepl – możecie zrobić to w opisie swojego zdjęcia lub poprzez funkcję „oznacz znajomych”
3. Najfajniejsze zdjęcia, na których zostanie oznaczony nasz profil codziennie repostujemy na naszym profilu – podajemy przy tym w opisie nick osoby, która wykonała zdjęcie
4. Wśród wszystkich zdjęć, które zostaną repostowane na profilu Kochamwakacjepl jury, ostatniego dnia trwania konkursu jury wybierze zwycięskie prace
5. Zdjęcie z największa ilością serduszek zdobywa nagrodę specjalną!
6. Na wasze zdjęcia czekamy przez całe wakacje!
CZAT NA ŻYWO