Promocja 100 PLN taniej + kigurumi gratis
2018-10-05 12:00:02


Na taką promocje czekaliście od dawna. W sumie i nam kręciła się ona po głowie od dłuższego czasu. Nie przedłużajmy zatem! W ten weekend (a właściwie to w weekend i…

Czytaj całość Promocja 100 PLN taniej + kigurumi gratisNa taką promocje czekaliście od dawna. W sumie i nam kręciła się ona po głowie od dłuższego czasu. Nie przedłużajmy zatem!

W ten weekend (a właściwie to w weekend i poniedziałek czyli w dniach 5-8 października) rezerwując obozy młodzieżowe z naszej zimowej oferty zgarniecie zniżkę w wysokości 100 PLN!
To jednak nie wszystko. Wiedząc jakimi jesteście wariatami postanowiliśmy przygotować, dla was promocję, której chyba nigdy nie było. Do każdej rezerwacji dorzucamy gratis kigurumi!

Dzięki temu w ferie 2019 będziecie się wyróżniać na stoku nie tylko dzięki super jeździe na krawędzi, ale także dzięki stylówce.


Swoja drogą milunie kigurumi to nie tylko strój na narty. Wiemy, że najbardziej wytrawni imprezowicze potrafią przetańczyć w nim całą noc, a wielbiciele letnich festiwali, którzy zdecydują się na pójście na imprezę w kigurumi mają gwarancję poznania masy nowych osób i strzelenia dziesiątek wspólnych zdjęć.

Jakie obozy zimowe 2019 obejmuje nasza promocja, w której poza zniżką zgarniacie kigurumi?

Na przykład wyjazd do Zell am See, który jest jednym z hitów pierwszego okresu sprzedaży.

W promocji możecie zarezerwować też obóz w Chopoku, który cieszy się popularnością, bo to właśnie w tej miejscowości można skorzystać z najtańszego w naszej ofercie karnetu na zjazdy.

Wielbicieli narciarstwa powinien zainteresować też wyjazd młodzieżowy na narty i snowboard do Karyntii lub Tatrzańskiej Łomnicy.

Osoby, które nie czują się najlepiej na stoku, a ferie 2019 chcą spędzić w otoczeniu rówieśników z całej Polski mogą wybrać się z nami do Zakopanego, Szklarskiej Poręby czy Londynu.

Pamiętacie – 100 PLN zniżki na ofertę zimową plus kigurumi gratis tylko do 8 października!
CZAT NA ŻYWO