Premiera oferty letnich obozów młodzieżowych już wkrótce!

2017-11-09 12:00:02Letnie obozy młodzieżowe z Kocham Wakacje były w tym roku absolutnym hitem. Nie dziwi nas zatem pojawiające się często pytanie: Kiedy będzie premiera oferty obozów młodzieżowych lato 2018 z BUT?…

Czytaj całość Premiera oferty letnich obozów młodzieżowych już wkrótce!Letnie obozy młodzieżowe z Kocham Wakacje były w tym roku absolutnym hitem. Nie dziwi nas zatem pojawiające się często pytanie: Kiedy będzie premiera oferty obozów młodzieżowych lato 2018 z BUT?

Obiecujemy, że odpowiedź na to pytanie poznacie już wkrótce, a oferta obozów młodzieżowych 2018 nie będzie dla was rozczarowująca! Czego możecie się spodziewać?

wakacje z BUT

Na 100% promocji! To właśnie od nich jak co roku zaczynamy sprzedaż oferty letnich obozów młodzieżowych z BUT. Żeby jeszcze bardziej ucieszyć was początkiem planowania wakacji co roku przygotowujemy dla was promocje first minute na obozy młodzieżowe. Jak to wygląda w praktyce? Otóż w poprzednich latach kalendarz promocji przygotowaliśmy w taki sposób, że największe zniżki i najtańsze obozy młodzieżowe mogliście rezerwować właśnie w pierwszym okresie sprzedaży first minute.

obozy młodzieżowe but

Czemu tak robimy? Bo zależy nam na tym, żeby najwierniejsi klienci oraz osoby, które najbardziej kochają wakacje miały możliwość nie tylko zaoszczędzenia, ale jak najszybszego rozpoczęcia przygotowań do wakacji. Czy w tym roku ceny obozów młodzieżowych w promocji firstminute będą też tak niskie? Tego jeszcze nie zdradzamy, bo zgodnie z naszą zasadą karty i niespodzianki będziemy odkrywać po kolei. A niespodzianek będzie dużo!

Złote Piaski Royal2016

Planujemy masę nowości, wśród których nie tylko będą tradycyjnie już nowe kierunki, ale też…kompletnie nowa formuła wyjazdów. O tym jednak powiemy wkrótce! Czego jeszcze można spodziewać się po premierze oferty obozów letnich Kocham Wakacje 2018? Na 100% znajdziecie w niej wasze ukochane kierunki.

SAMSUNG

W zeszłym roku najpopularniejszymi obozami młodzieżowymi były wyjazdy do Złotych Piasków, Rimini I Lloret de Mar. Jak będzie w kolejnym sezonie wakacyjnym? Jakie obozy młodzieżowe będą najpopularniejsze w 2018 roku? Na 100% te, które znajdziecie w naszej ofercie! Ale, ale! Żarty na bok…W prace nad ofertą letnich obozów młodzieżowych włożyliśmy w tym roku bardzo wiele energii. Jest to związane z tym, że oferta obozów młodzieżowych 2018 będzie kompletnie nową rzeczą i czymś czego nie widzieliście do tej pory!

Podsumujmy:

Premiera oferty letnich obozów młodzieżowych 2018 odbędzie się już wkrótce.
Na start czeka na was promocja first minute na obozy letnie z oferty BUT.
W dniu premiery poznacie nowości, których w tym roku będzie sporo.
CZAT NA ŻYWO