Ostatnie dni promocji na obozy młodzieżowe

2017-11-28 12:00:02To już ostatnie dni, by zarezerwować tańsze wakacje 2018! Serio! Tylko do czwartku 30.11 do północy nasze ceny obozów (a także kolonii) będą pomniejszone o 250 PLN, a przy okazji…

Czytaj całość Ostatnie dni promocji na obozy młodzieżoweTo już ostatnie dni, by zarezerwować tańsze wakacje 2018! Serio! Tylko do czwartku 30.11 do północy nasze ceny obozów (a także kolonii) będą pomniejszone o 250 PLN, a przy okazji będziecie mogli zgarnąć trochę korzyści.

Odliczanie trwa…

Zacznijmy jednak od początku.

Ceny obozów młodzieżowych oraz kolonii z oferty lato 2018 w BUT od dnia premiery do końca listopada (czyli czwartku 30.11) przecenione są o najwyższą w sezonie stawkę czyli 250 PLN. Do tego każda osoba, która zarezerwuje obozy lub kolonie w terminie do 30.11 będzie musiała wpłacić zaledwie 300 PLN zaliczki, resztę kwoty dopłacając w kolejnych terminach. Oznacza to, że możecie zająć miejsce na swoich wymarzonych obozach już teraz, a finansami martwić się później. Zresztą…

but kocham wakacje złote piaski

Nasze biuro jest tak fajne, że jako jedyne oferuje darmowy pakiet ubezpieczeń oraz gwarancji. Często rezerwując pełni ekscytacji przez rozpoczęciem nowej wakacyjnej przygody w ogóle nie zwracacie uwagi. Tymczasem to właśnie te gwarancje i ubezpieczenia pozwalają na bardzo swobodne planowanie wakacji już w listopadzie. Otóż w gratisie dorzucamy wam gwarancję zmiany rezerwacji, najniższej ceny oraz stałej ceny.

A także (jako jedyni na rynku) ubezpieczenie od rezygnacji AXA Direct! Każdy z tych, całkowicie darmowych, bonusów to możliwość zmiany planów we właściwie każdej chwili. Acha, i pamiętajcie, że w okresie niepromocyjnym te bonusy są płatne i każdy z nich kosztuje kilkadziesiąt złotych!

obozy-mlodziezowe-i-kolonie-dla-dzieci-lato-2018

Będąc przy Złotych…

No cóż, pierwsze dni sprzedaży pokazują, że Złote Piaski po raz kolejny okazały się być prawdziwym hitem sprzedaży. Miejsca na obozach w Złotych znikają jak świeże bułeczki, a część turnusów przeżywa prawdziwe oblężenie zainteresowanych. Pokazuje to, że jeśli chcecie zarezerwować swoje miejsce w Złotych to musicie się pośpieszyć. Na szczęście wystarczy do tego wpłata zaledwie 300 PLN zaliczki, a dzięki naszym gwarancjom możecie zmienić plany nawet wiosną!

obóz młodzieżowy w lipcuCo jeszcze jest hitem pierwszych dni sprzedaży? Jak zwykle nie zawodzi Lloret de Mar oraz Rimini. Hiszpański i włoski kurort to wasze ulubione miejsca wypoczynku już od dawna. Jakie są jeszcze hity sprzedaży obozów młodzieżowych wakacje 2018?

Na 100% są nimi polskie obozy przeznaczone dla tych, którzy lubią spędzać czas aktywnie. W tym roku chętnie rezerwujecie obozy taneczne, kajakowe, rowerowe oraz wędkarskie. To jednak tylko kawałek naszej listy kierunków, która w tym roku jest o wiele bogatsza niż w poprzednich sezonach.

Pamiętajcie, że pierwszy etap naszej promocji trwa jeszcze do czwartku 30.11, a cała promocja obejmuje zarówno obozy młodzieżowe (dla młodzieży w wieku 3-19 lat) jak i kolonie (dla dzieci w wieku 7-13 lat).

A…i pamiętajcie o jednym ważnym szczególe. Zniżkę 250 PLN możecie powiększyć o kolejne 50 PLN w tym celu, kliknijcie TU.

Ps. Oczywiście po 30.11 wciąż planujemy promocję, jednak nie będzie ona już tak korzystna.
CZAT NA ŻYWO