Obozy młodzieżowe z BUT 2018 – START!
2018-06-20 12:00:02


Wakacje już w tym tygodniu! Czekaliśmy cały rok, żeby to napisać i w końcu mamy ku temu okazję. Jeszcze tylko 4 dni (a właściwie to 3, bo piszemy te słowa…

Czytaj całość Obozy młodzieżowe z BUT 2018 – START!Wakacje już w tym tygodniu! Czekaliśmy cały rok, żeby to napisać i w końcu mamy ku temu okazję. Jeszcze tylko 4 dni (a właściwie to 3, bo piszemy te słowa po południu w poniedziałek) i zaczynamy najbardziej wyczekiwany okres w roku. Dwa miesiące podróży, przygód, miłości, przyjaźni, imprez, tańca, spacerów brzegiem morza, obżarstwa, kąpieli w basenie/morzu/jeziorze i miliona innych rzeczy, które sobie wymarzyliście i w tym roku na 100% zrealizujecie.

 

Cieszymy się, że po raz kolejny zdecydowaliście się na wakacje z nami. To niebywała frajda ogarniać wyjazdy na obozy młodzieżowe dla najfajniejszej młodzieży w Polsce. Co więcej statystyki pokazują, że ten rok będzie rekordowy pod względem ilości osób, które wybiorą się z nami na obozy młodzieżowe lato 2018!

JEŚLI CHCECIE WYBRAĆ SIĘ Z NAMI NA WAKACJE TO MAMY JESZCZE OSTATNIE MIEJSCA NA PIERWSZE TURNUSY W CENACH DO 500 ZŁ NIŻSZYCH!

BUT obozy młodzieżowe

Żeby tradycji stało się za dość i żebyście najlepiej widzieli co dzieje się w swych ulubionych kurortach w momencie, w którym wciąż czekacie na wyjazd lub już smucicie się po powrocie po raz kolejny zaprosiliśmy do relacjonowania wyjazdów kilku młodych i pełnych energii ludzi. W tym roku nasza ekipa ambasadorów jest większa niż ostatnio, a znajdują się w niej osoby, które wybierają się i do Złotych Piasków i do Lloret de Mar. Oto część z nich:

Kinga – nasza zeszłoroczna zwyciężczyni konkursu foto to wielbicielka książek i prawdziwa specjalistka od Instagrama. Już teraz dodajcie do obserwowanych jej profil jeśli chcecie zobaczyć jak w dniach 08-18.07. relacjonuje dla was wyjazd do Lloret de Mar i Barcelony.

Magda – warszawska imprezowiczka, która atakuje Złote Piaski. Magdę spotkacie na bułgarskich parkietach w dniach 19-30.07, a jeśli wtedy nie będziecie nad Morzem Czarnym to śledźcie jej relację na profilu.

Marta – kolejna osoba, która wybrała relacjonowanie dla was swojego wypadu do Lloret de Mar. Marta będzie bawić się na Costa Brava w dniach 24.07 – 03.08 i z pewnością uchwyci dla was na swoim profilu wszystko co musicie zobaczyć na najsłynniejszej plaży Hiszpanii.

Paulina – ta Pani wbija do Złotych na przełomie lipca i sierpnia, a konkretnie w dniach 30.07 – 09.08 i będzie dla was relacjonować to co dzieje się w Bułgarii w najgorętszym (w przenośni i dosłownie) momencie sezony

Mateusz – jedyny pan w naszej ekipie to spec od video, którego być może kojarzycie z naszych zimowych obozów. Mateusz przygotował wtedy dla was super filmik z Alp, a tym razem czarować będzie również na Instagramie.

Czy wśród relacji znajdą się relacje z meczów Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018? Będzie ku temu okazja, bowiem w tym roku po raz pierwszy w naszej historii odpalamy we wszystkich naszych ośrodkach wakacyjne strefy kibica BUT!

wakacyjna strefa kibica z but

To na razie tyle. A nie! Momencik, jeszcze jedna kwestia. W tym roku po raz kolejny liczymy też na was…Bowiem po raz kolejny z rzędu odpalamy nasz instagramowy konkurs fotograficzny, w którym do wygrania będą najbardziej atrakcyjne z możliwych nagrody. Szczegóły wkrótce, ale tak naprawdę wkrótce!
CZAT NA ŻYWO