Obozy młodzieżowe we Włoszech
2018-03-14 12:00:02


Zastanawiacie się gdzie pojechać na obóz młodzieżowy w 2018 roku do Włoch? Dobrze trafiliście, bo my znamy odpowiedź na to pytanie! Od prawie dwudziestu lat organizujemy młodzieżowe wyjazdy wakacyjne, a…

Czytaj całość Obozy młodzieżowe we WłoszechZastanawiacie się gdzie pojechać na obóz młodzieżowy w 2018 roku do Włoch? Dobrze trafiliście, bo my znamy odpowiedź na to pytanie! Od prawie dwudziestu lat organizujemy młodzieżowe wyjazdy wakacyjne, a nasza oferta obozów młodzieżowych we Włoszech obejmuje nie tylko oglądanie najsłynniejszych zabytków półwyspu apenińskiego, ale także obozy imprezowe dla prawdziwych wielbicieli Party Zone.

rimini z kocham wakacje

Jednym z hitów oferty obozów młodzieżowych we Włoszech 2018 jest zdecydowanie Rimini. Adriatycki kurort od dawna dzierży palmę pierwszeństwa w rankingu najpopularniejszych miejsc na wakacyjny wypoczynek we Włoszech. Rimini jest bardzo popularne wśród młodzieży. Kompletnie nas to nie dziwi! Plaża w Rimini to jedna z najpiękniejszych plaż nad Adriatykiem, a oferta klubowa tego miasta jest po prostu bezkonkurencyjna. Co ważne w tym roku w Rimini nasze biuro przygotowało masę atrakcji w tym… obozy samolotem, z bezpośrednim przelotem do Rimini!

rimini obozy młodzieżowe

Innym hitem wśród obozów młodzieżowych 2018 jest Półwysep Gargano. Słynna „ostroga” włoskiego buta z roku na rok przyciąga wielbicieli chillu i prawdziwej letniej zabawy. Do tego nasz obóz młodzieżowy na Półwyspie Gargano odbywa się w Isola di Varano, miejscowości malowniczo położonej pomiędzy Jeziorem Varano a Morzem Adriatyckim. Widoki…NIEZAPOMNIANE. Więc jeśli interesuje was alternatywny wyjazd na obóz młodzieżowy do Włoch to zdecydowanie nie przegapcie tej oferty, bo to właśnie Gargano od wielu lat króluje w Instagramowym feedzie największych imprezowiczów i wielbicieli wakacji.

rimini z kocham wakacje

Nowością w tegorocznej ofercie obozów młodzieżowych do Włoch jest Lignano Sabbiador. To położona na północy Włoch kultowa miejscowość, która z roku na rok zdobywa kolejne rzesze fanów. Wybierając się na obóz młodzieżowy w Lignano Sabbiador z BUT zwiedzicie po drodze Wiedeń, Wenecję, Padwę, Weronę, a także pobawicie się w słynnym parku rozrywki Gardalandzie.

carnaby klub rimini obozy młodzieżowe

Chcecie więcej? W tym roku Lignano Sabbiador będzie jednym z naszych centrów w ramach akcji Wakacje z Pasją. We włoskim kurorcie odpoczywać będziecie w towarzystwie bloggera Jacaventura, który przygody i podróże zamienił w swój sposób na życie. Być może dzięki niemu wasza wyprawa na obóz młodzieżowy do Włoch będzie pierwszym krokiem do wielkiej życiowej podróży?
CZAT NA ŻYWO