Obozy młodzieżowe – Wakacje z Pasją 2018

2018-02-01 12:00:02Czy jesteś osobą, która całe swoje życie poświęca pasji? Czy nie możesz spać po nocach , bo chcesz tańczyć, śpiewać, grać, gotować [tu wstaw to, co kochasz]? Jeśli tak to…

Czytaj całość Obozy młodzieżowe – Wakacje z Pasją 2018Czy jesteś osobą, która całe swoje życie poświęca pasji? Czy nie możesz spać po nocach , bo chcesz tańczyć, śpiewać, grać, gotować [tu wstaw to, co kochasz]?

Jeśli tak to debiutującą w lutym ofertę obozów młodzieżowych dla osób z pasją przygotowaliśmy właśnie dla CIEBIE! Dzięki obozom młodzieżowym z BUT Wakacje z Pasją nabiorą zupełnie innego znaczenia i sprawią, że jeszcze bardziej będziesz wyczekiwać wyjazdu na wakacyjny obóz młodzieżowy.

koncert kuba knap złote piaski

Wakacje z Pasją to nowy pomysł na obozy młodzieżowe, który proponuje BUT. To odpowiedź na pytania, sugestie i potrzeby naszych młodych klientów. To także chęć zrobienia czegoś kompletnie nowego.
Każdy obóz spod znaku Wakacje z Pasją to nie tylko okazja do rozwijania swoich zainteresowań, ale także szansa na robienie tego pod okiem prawdziwych ekspertów oraz na poznanie osób, które swoją pasję zamieniły w zawód, by z czasem stać się gwiazdami w swoim fachu.

taneczne obozy młodzieżowe

Rap, taniec, wędkarstwo, gotowanie, sporty walki, woltyżerka, nauka i odkrycia, podróże i przygoda oraz literatura. To tylko część z pomysłów na spędzenie wakacji na obozie młodzieżowym w ramach akcji „Wakacje z Pasją”.
Każdy z obozów zaplanowano w taki sposób, by poza obowiązkowym wypoczynkiem i spędzaniem czasu wolnego w gronie rówieśników, uczestnicy mieli szansę poznać także swoich idoli. Podczas premierowej edycji obozów młodzieżowych „Wakacje z Pasją” będą to między innymi:

raper Kuba Knap
tancerz Mateusz „Sobek” Sobecko (zwycięzca 8. edycji programu „You Can Dance – Po prostu tańcz!”)
tancerz Jarek Kowalczyk „Jerry” (absolutnie uwielbiany przez młodzież jeżdżąca na młodzieżowe obozy taneczne z BUT)
bloger Jacaventura czyli Jacek Brychczyński
Heweliusze Nauki czyli Tomasz Ruszkowski i Paweł Jaskólski
Aleksandra Gorzka mistrzyni Świata i Europy w karate tradycyjnym

I inni…

obozy młodzieżowe harry potter

Dla każdego coś miłego, a my jesteśmy specami do niespodzianek jakich mało, dlatego postanowiliśmy, że wśród naszych gości znajdzie się między innymi ekipa Harrego Pottera. Zaskoczeni? Zobaczcie wszystkie obozy młodzieżowe w ramach „Wakacje z Pasją” TU.
CZAT NA ŻYWO