Obozy młodzieżowe Party Zone – promocja

2018-03-06 12:00:02Najlepsze imprezowe obozy młodzieżowe. Tego szukają wszyscy młodzi ludzie! To oferujemy wam my! U nas znajdziecie nie tylko najlepsze obozy młodzieżowe dla wieku 15-19 lat, ale także najlepsze obozy w…

Czytaj całość Obozy młodzieżowe Party Zone – promocjaNajlepsze imprezowe obozy młodzieżowe. Tego szukają wszyscy młodzi ludzie! To oferujemy wam my! U nas znajdziecie nie tylko najlepsze obozy młodzieżowe dla wieku 15-19 lat, ale także najlepsze obozy w formule Part Zone, która od wielu lat jest synonimem najlepszej wakacyjnej zabawy!

kuba knap złte piaski obóz młodzieżowy

Szukasz obozu młodzieżowego, na którym obok wylegiwania się na plaży będziesz też mieć możliwość potańczenia w najlepszych klubach Europy? U nas znajdziesz to wszystko. Rimini Lloret de Mar i Złote Piaski znamy jak własną kieszeń i to właśnie nasze biuro ma w swojej ofercie obozy, na których w cenie każdego obozu znajdują się wejścia do dyskotek. Tropics, Pr Club, czy Carnaby! Te nazwy zna każdy młody imprezowicz, a z nami wasz sen o bawieniu się pod ich dachem może stać się rzeczywistością. Tym bardziej, że w tym tygodniu przygotowaliśmy dla was promocję, dzięki której na wakacje 2018 możecie spędzić w prawdziwie imprezowym duchu!

fot. Patrycja Ilcewicz
fot. Patrycja Ilcewicz

Tylko my mamy takie obozy młodzieżowe na lato 2018 i tylko my mamy ofertę zwana Party Zone z BUT. Jest ona marką samą w sobie i każda osoba, która byłą z nami na obozach młodzieżowych typu Party Zone wie, że te wyjazdy to niezapomniane dni i noce…

tropics club lloret de mar obóz młodzieżowy

Te dnie i noce możecie przeżyć w kilku krajach. W tym tygodniu dajemy wam szansę tańszego wyjazdu na imprezowy obóz młodzieżowy do:

– Rimini
Złotych Piasków
Lloret de Mar
Ustki

Każdy z obozów w formule Party Zone przeceniliśmy dla was o 100 PLN.

Kliknijcie TU i zobaczcie promocję!

To nie tylko szansa na zarezerwowanie swoich wakacji w niższej cenie, ale także na załapanie się do wciąż formujących się ekip. A z tym z dnia na dzień jest coraz trudniej! Bo miejsca na obozach młodzieżowych kończą się z każdym dniem, a to właśnie obozy w konwencji Party Zone cieszą się największą popularnością i wyprzedają się w najszybszym tempie!

klub tropics obozy młodzieżowe

Zatem jak nie dziś to…kiedy? To właśnie jest ten moment, w którym powinniście zarezerwować swój obóz młodzieżowy. Jak nie teraz to…potem może już zabraknąć miejsc!
CZAT NA ŻYWO