Czym jest Party Zone? obozy młodzieżowe 2019
2019-02-13 12:00:02


Często pytacie nas, czym różnią się obozy młodzieżowe Party Zone od obozów typu Chill out Zone. Choć sama nazwa może już wiele wyjaśnić, to przygotowaliśmy dla Was wpis (a właściwie to dwa wpisy), który wytłumaczy, czym…

Czytaj całość Czym jest Party Zone? obozy młodzieżowe 2019Często pytacie nas, czym różnią się obozy młodzieżowe Party Zone od obozów typu Chill out Zone. Choć sama nazwa może już wiele wyjaśnić, to przygotowaliśmy dla Was wpis (a właściwie to dwa wpisy), który wytłumaczy, czym jest obóz Party Zone, a dodatkowo pomoże Wam w podjęciu decyzji związanej z wyborem obozu młodzieżowego 2019.

Zacznijmy od podstaw. Nasza formuła Party Zone to najpopularniejsza opcja spędzania młodzieżowego obozu za granica, jaką znajdziecie w ofercie BUT. Przez lata zebrało nam się już chyba kilka tysięcy osób, które z Party Zone w Złotych Piaskach czy Lloret de Mar przywiozły najpiękniejsze wspomnienia życia. W tym roku, żeby tradycji stało się zadość, kontynuujemy naszą zabawę w Party Zone.

W wakacje 2019 na obóz młodzieżowy Party Zone możecie pojechać do Złotych Piasków, Słonecznego Brzegu, Lloret de Mar oraz Rimini. Te cztery miejsca są już tradycyjnie naszymi imprezowymi centrami. A jak imprezy to i kluby, a w każdym z kurortów znajdziecie ich bardzo dużo. Swojego czasu opublikowaliśmy ranking najpopularniejszych klubów dla młodzieży. Wybierając się z nami na obóz młodzieżowy Party Zone, możecie mieć gwarancję, że odwiedzicie, któreś z wymienionych w rankingu miejsc.

Bo Party Zone do jedna wielka impreza. Dla tych trochę bardziej doświadczonych i dla tych ciut bardziej początkujących. Tu nie ma rozróżnienia. Liczy się dobra zabawa i tańce, jakich nigdy nie przerobicie w żadnym klubie w Polsce.

A co poza imprezkami? Party Zone obozy młodzieżowe to także odpowiednia dawka słońca, morza i wypoczynku. A nie ma lepszych miejsc ku temu niż plaże nad Adriatykiem, Morzem Czarnym i Morzem Śródziemnym! Picka, skoczek i błogi chill. A wieczorem kolejna runda zabawy. O to właśnie chodzi z obozami Party Zone. Bo to właśnie one są najlepszymi obozami młodzieżowymi, jakie możecie znaleźć w Polsce.

W tym roku przygotowaliśmy dla Was 10 obozów młodzieżowych Party Zone.
CZAT NA ŻYWO