Obozy młodzieżowe 2018 zdjęcia, zdjęcia.
2018-08-14 12:00:02


Wakacje powoli dobiegają końca, ale wy wciąż odpoczywacie w kurortach w Polsce i za granica. Ostatnie dwa tygodnie lenistwa przed nami, na szczęście pogoda dopisuje, bo tylko ona mogłaby zepsuć…

Czytaj całość Obozy młodzieżowe 2018 zdjęcia, zdjęcia.Wakacje powoli dobiegają końca, ale wy wciąż odpoczywacie w kurortach w Polsce i za granica. Ostatnie dwa tygodnie lenistwa przed nami, na szczęście pogoda dopisuje, bo tylko ona mogłaby zepsuć najlepszy w naszej historii rok na obozach młodzieżowych! W tym roku bawicie się intensywnie jak nigdy dotąd, a prawdziwe tłumy młodzieży szturmują Złote Piaski, Chorwację, Lloret de Mar czy Ustkę.

Na podsumowanie wakacji przyjdzie jeszcze czas, ale już teraz możemy wam powiedzieć, ze zdarzyło się w ciągu nich kilka całkiem niezłych akcji. Na przykład jeszcze nigdy na naszych obozach głowy nie ogoliło na raz aż 4 panów….W tym roku bardzo dużą atrakcyjnością cieszą się arbuzy. Najpopularniejszym miastem wycieczkowym jest, stająca jak równa równą z Barceloną, Wenecja. Najlepsze zachody słońca ogląda się w Chorwacji, a wiele osób planowanie wakacji 2019 w Bułgarii czy Hiszpanii zaczęło już dziś!

O tym jak wyglądały obozy młodzieżowe z BUT w 2018 roku opowiemy wam jeszcze w kolejnym wpisie na razie chcieliśmy przypomnieć wam o konkursie, który trwa na naszym Instagramie (czyli TU) do 14.09.2018. Do tego dnia czekamy na wasze zdjęcia z obozów młodzieżowych. Szczegółowe zasady zabawy znajdziecie TUTAJ.

Pozostało nam jeszcze pokazać wam kilka zdjęć. Tym razem zerkniemy do Bułgarii gdzie, być może właśnie w tej chwili, nasz specjalny wysłannik Jarek Kowalczyk przygotowuje osoby bawiące się na naszym obozie tanecznym do wielkiego pokazu!
CZAT NA ŻYWO