Obozy młodzieżowe 2018 z BUT – premiera oferty i promocja

2017-11-21 12:00:02W końcu nadszedł ten moment! Dziś odbyła się premiera oferty letnich obozów młodzieżowych 2018 z BUT! I choć za kilka miesięcy tę datę pamiętać będziemy głównie my to i tak…

Czytaj całość Obozy młodzieżowe 2018 z BUT – premiera oferty i promocjaW końcu nadszedł ten moment! Dziś odbyła się premiera oferty letnich obozów młodzieżowych 2018 z BUT! I choć za kilka miesięcy tę datę pamiętać będziemy głównie my to i tak wiemy, że dla wielu z was ten dzień jest w szczególności bardzo ważny! W końcu to dziś rozpoczynacie (po rezerwacjach widzimy, że na tę chwilę postanowiło to zrobić więcej osób niż rok temu) swoja wielką przygodę z przyszłorocznymi wakacjami. Kilka klików dzieli was o d zarezerwowania najlepszego obozu młodzieżowego w Złotych Piaskach, Lloret de Mar czy Rimini. To jednak nie koniec tegotygodniowych atrakcji, ale zacznijmy od najważniejszych rzeczy.

kochamwakacje 2016

Sprzedaż oferty letnich obozów młodzieżowych 2018 z BUT już tradycyjnie zaczynamy od promocji. W tym roku promocja first minute to aż 250 PLN zniżki na CAŁĄ ofertę, ale to nie koniec, bo możecie zdobyć dodatkowe 50 PLN zniżki i w sumie zarezerwować swoje obozy młodzieżowe aż 300 PLN taniej.

Jak zdobyć dodatkowy kod zniżkowy? Wystarczy, że dołączycie do naszej grupy na fejsie i…po prostu znajdziecie go w przyklejonym poście. Do dzieła, klikamy w nowej karcie i czytamy dalej, bo to nie koniec!

konkurs fotograficzny BUT

Żeby jeszcze bardziej zachęcić was do jak najszybszego rezerwowania obozów młodzieżowych z naszej oferty 2018 w okresie promocyjnym będziecie mogli zarezerwować swój wymarzony obóz w Bułgarii czy innym miejscu wpłacając już 300 PLN zaliczki. To o wiele mniej niż zazwyczaj, bo standardowa kwota zaliczki wynosi 40% wartości rezerwowanego obozu. Tymczasem, żeby, jako jedni z pierwszych, zająć miejsce w naszej ekipie na lato 2018 wystarczy wpłacić wspomniane 300 PLN zaliczki.

kocham wakacje obozy młodzieżowe

Chcecie więcej? No to proszę!

Do każdej rezerwacji, która zostanie złożona w okresie promocyjnym dorzucamy w gratisie bardzo przydatne ubezpieczenia i gwarancje. Są to gwarancja zmiany rezerwacji, gwarancja najniższej ceny oraz gwarancja stałej ceny. Jako jedyni na rynku oferujemy wam też, oczywiście dla rezerwujących w okresie promocyjnym – całkowicie za darmo, ubezpieczenie od rezygnacji od AXA Direct.

obozy młodzieżowe w rimini

Wspomniana promocja na tych warunkach obowiązuje do 30.11 włącznie i obejmuje zarówno ofertę obozów młodzieżowych jak i kolonii dla dzieciaków w wieku 7-13 lat.

obozy-mlodziezowe-i-kolonie-dla-dzieci-lato-2018

A co czeka na was w niższych cenach? Wśród obozów młodzieżowych w ofercie lato 2018 z BUT znajdziecie wasze ukochane kierunki takie jak Złote Piaski, Rimini, Lloret de Mar, a także obozy młodzieżowe w Grecji, Chorwacji czy Wielkiej Brytanii. Jeśli chodzi o kolonie to w tym roku stawiamy na Polskę i imprezy tematyczne dla wielbicieli adrenaliny, gotowania, sportu, wędkarstwa, majsterkowania, a nawet magii. O szczegółach naszych programów informować będziemy w kolejnych wpisach, a już teraz ZAPRASZAMY DO REZERWOWANIA, póki oferta gorąca!
CZAT NA ŻYWO