Obóz rekreacyjny w Zakopanem 2018

2017-10-16 12:00:03Szukacie taniego obozu młodzieżowego na ferie 2018? Jeśli chcecie wybrać się na ferie i zależy wam na znalezieniu najtańszego obozu to mamy coś co powinno was zainteresować! Obóz rekreacyjny Zakopiański…

Czytaj całość Obóz rekreacyjny w Zakopanem 2018Szukacie taniego obozu młodzieżowego na ferie 2018? Jeśli chcecie wybrać się na ferie i zależy wam na znalezieniu najtańszego obozu to mamy coś co powinno was zainteresować!
Obóz rekreacyjny Zakopiański luz to propozycja dla osób w wieku 13-19 lat, które nie maja ochoty spędzać czasu wolnego na stokach lub po prostu nie potrafią jeździć na nartach i snowboardzie. Zresztą w tym roku przygotowaliśmy sporo propozycji dla osób, które nie są fanami białego szaleństwa. Zacznijmy jednak od początku czyli od najtańszego obozu młodzieżowego w ofercie zimowej.

zima z BUT

Obóz rekreacyjny Zakopiański luz to obóz dla wszystkich, którzy tęsknią za typowym wakacyjnym luzem i przekonali się, że biuro BUT jest prawdziwym ekspertem od organizowania najfajniejszych obozów młodzieżowych. Jak sama nazwa wskazuje głównym miejscem, w którym będziecie rezydować jest Zakopane. Stolica polskiej zimy to miasto kultowe z wielu powodów. To tu wypoczywali najsłynniejsi Polacy, tu powstała potęga polskiego narciarstwa (w tym kochanych przez nas skoków narciarskich), o tym mieście pisali najważniejsi dla naszej kultury poeci i pisarze. Dziś Zakopane to tętniące życiem przez cały rok miasto, które popularnością równać się może z największymi zimowymi kurortami Europy i świata. Jeśli zależy wam na byciu w centrum zimowych wydarzeń to nie możecie ominąć obozu rekreacyjnego dla młodzieży w Zakopanem!

Obóz ten ZAREZERWUJECIE JUŻ ZA 999 PLN.

Wybierając się z nami na „obóz rekreacyjny Zakopiański luz” zakwaterowani będziecie w Kompleksie Rekreacyjno-Wypoczynkowym API . To miejsce położone w widokowej dzielnicy Zakopanego Pardałówce, tuż obok największych atrakcji Zakopanego. Do waszej dyspozycji oddajemy stół do ping -ponga, bilard, grill, salę dyskotekową oraz świetlicę w nietypowej formie szałasu góralskiego – Gazdówka. Na terenie całego obiektu złapiecie, tak ważne dla was, WI-FI.

Kompleks Rekreacyjno-Wypoczynkowy API –

Kochacie sport? W API czeka na was pełnowymiarowe boisko sportowe ze sztuczną nawierzchnią i oświetleniem i trybuną oraz Strefa Kibica API czyli miejsce do relaksu gdzie możecie m.in. pograć na plejaku.

Kompleks Rekreacyjno-Wypoczynkowy API –
W Kompleksie Rekreacyjno-Wypoczynkowym API zakwaterowani będziecie w przytulnie urządzonych pokojach 3-5 osobowych z łazienkami. Część pokoi ma widok na malowniczą panoramę Tatr.
Jak będziecie spędzać czas wolny na obozie młodzieżowy w Zakopanem?

ferie w zakopanem z BUT

Poza zwiedzaniem jednego z najpiękniejszych polskich miast i wyprawami na Krupówki proponujemy wam grille, ogniska, bitwy na śnieżki, wyprawy na lodowisko i okoliczne stoki, a także nocną grę terenową z dreszczykiem „Camp-Zakopane pełen zagadek”.

To wszystko czeka na was na obozie rekreacyjnym Zakopiański luz, na który możecie wybrać się w następujących terminach:

13.01 – 20.01.2018
27.01 – 03.02.2018
10.02 – 17.02.2018
CZAT NA ŻYWO