Obóz młodzieżowy w prezencie świątecznym!
2018-12-17 12:28:01


Jaki jest najlepszy świąteczny prezent dla nastolatka? Spełnienie marzeń! A czymś o czym, według naszej wiedzy, marzy większość nastolatków jest wyprawa na obóz młodzieżowy w 2019! W końcu wyjazd na…

Czytaj całość Obóz młodzieżowy w prezencie świątecznym!Jaki jest najlepszy świąteczny prezent dla nastolatka? Spełnienie marzeń! A czymś o czym, według naszej wiedzy, marzy większość nastolatków jest wyprawa na obóz młodzieżowy w 2019! W końcu wyjazd na młodzieżowe wakacje do Bułgarii, Włoch czy Hiszpanii jest czymś co choć raz w życiu powinien zrobić każdy!

Dlatego święta 2018 są doskonała okazją, żeby sprawić sobie, lub bliskiej osobie wyjątkowy prezent. A ty najbardziej wyjątkowym i najbardziej poszukiwanym w te Święta prezentem są obozy młodzieżowe z BUT!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kocham Wakacje (@kochamwakacjepl)

Świątecznemu planowaniu wakacji sprzyja jeszcze jeden fakt. Do 7 stycznia trwa kolejna część naszej jubileuszowej promocji, którą uruchomiliśmy z okazji dwudziestolecia działalności biura! Z tej okazji obozy młodzieżowe 2019 w Polsce i za granicą zarezerwujecie na poniższych, bardzo atrakcyjnych, warunkach.

– 10% zniżki na całą ofertę
– w prezencie gwarancje i ubezpieczenia ułatwiające Wam planowanie podróży
– wpłata TYLK 100 PLN zaliczki gwarantującej zajęcie miejsca (resztę kwoty dopłacacie w późniejszym terminie)

Kuszące, prawda? No to jeśli dodamy do tego, że w ofercie obozów młodzieżowych 2019 z Kocham Wakacje znajdziecie uwielbiane przez młodzież i hitowe co roku obozy w Bułgarii, Hiszpanii, Włoszech czy Chorwacji to pewnie powinniście tym bardziej KLIKAĆ I SPRAWDZAĆ NASZĄ OFERTĘ!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kocham Wakacje (@kochamwakacjepl)

No, a dla wszystkich, którzy nie mogą żyć bez nowości mamy też całkiem pokaźny pakiet premierowych obozów młodzieżowych w tym wyjazdy do Czarnogóry czy Bośni i Hercegowiny!

Pamiętajcie, dzięki naszej ofercie możecie rozgrzać się w zimowy dzień jeszcze skuteczniej niż ciepłą herbatką z imbirem!
CZAT NA ŻYWO