Obóz młodzieżowy w prezencie świątecznym.

2017-12-12 12:00:03Święta Bożego Narodzenia 2018 już za moment! Zastanawiacie się jaki prezent można kupić na Gwiazdkę dla nastolatka? Szukacie fajnej alternatywy dla standardowego zestawu plejak/smartfon? A może chcecie namówić rodziców na…

Czytaj całość Obóz młodzieżowy w prezencie świątecznym.Święta Bożego Narodzenia 2018 już za moment! Zastanawiacie się jaki prezent można kupić na Gwiazdkę dla nastolatka? Szukacie fajnej alternatywy dla standardowego zestawu plejak/smartfon? A może chcecie namówić rodziców na to, żeby w końcu zafundowali wam pierwsze samodzielne wakacje lub spełnili sen o Złotych Piaskach?

Nasze biuro jak zwykle przychodzi z pomocą! Od wielu lat coraz większą popularnością cieszy się kupowanie w gwiazdkowym prezencie obozu młodzieżowego lub kolonii dla dziecka w wieku 7-13 lat. Nie inaczej jest w tym roku. Co więcej poziom rezerwacji oraz prywatne rozmowy z rezerwującymi pokazują, że w tym roku kupowanie w prezencie świątecznym obozu dla młodzieży może być prawdziwym hitem grudnia 2018. Tym bardziej, że warunki są nawet bardziej niż sprzyjające.

młodziezow e obozy zimowe ferie 2018

Po pierwsze w ofercie mamy jeszcze całkiem sporo miejsc na zimowiska (zarówno dla dzieci jak i młodzieży). Ferie w Alpach czy Tatrach spędzone na szkoleniu umiejętności snowboardowych lub narciarskich to coś o czym marzy wielu młodych ludzi. Przepiękne krajobrazy, stuprocentowa adrenalina i zabawa w gronie rówieśników.

obozy młodzieżowe zima 2018

To najlepszy przepis na spędzenie ferii 2018, a zarazem źródło doskonałych wspomnień, które zostają do końca życia.
W ofercie mamy takie obozy jak:

Livigno
Madonna di Campiglio
Chopok
Karyntia

Jeśli jednak myślami jesteście już daleko w przyszłości i marzycie o tym, żeby znów wylegiwać się na cieplutkiej plaży i wsłuchiwać się w szum fal, a wieczorem uderzyć na dzikie tańce w towarzystwie najfajniejszej ekipy polskiej młodzieży to powinniście zainteresować się ofertą letnich obozów młodzieżowych z BUT 2018. Taki prezent pod choinką to gwarantowany powiew ciepłego, południowego powietrza w najkrótszą noc w roku.

konkurs fotograficzny BUT

Zachęcamy was tym bardziej, że do 14.12 trwa kolejna część naszej promocji, w której swój obóz zarezerwujecie 200 PLN taniej. Od 15.12 do 28.12 ruszamy z kolei ze świąteczną rundą naszej promocji dzięki niej za swój wymarzony obóz zapłacicie 150 PLN mniej. Co więcej zarezerwowanie obozu to kwestia wpłaty zaledwie 300 PLN zaliczki. Robienie prezentu świątecznego nigdy nie było prostsze, bo kolejną ratę za obóz płacicie dopiero w 2018 roku! Mało atrakcji? To my w ramach zabawy w Mikołaja dorzucamy w gratisie ubezpieczenia (w tym ubezpieczenie AXA Direct) oraz gwarancje, które pozwolą wam jeszcze swobodniej planować urlop w wakacje 2018.

W przecenionej ofercie znajdziecie obozy młodzieżowe w takich miejscach jak Złote Piaski, Lloret de Mar oraz Rimini. Zresztą zobaczcie sami.

hh

Ale jeszcze jedna rzecz! Zapomnieliśmy dodać, że kupienie obozu młodzieżowego w prezencie świątecznym może być jeszcze tańsze. Wystarczy, że dołączycie do naszej grupy na Fejsie, a tam znajdziecie kod rabatowy, który bazową cenę promocyjną obniży o kolejne 50 PLN.
CZAT NA ŻYWO