Noworoczne postanowienia podróżnicze

2017-12-28 12:00:02Nowy rok to nowe wyzwania i nowe postanowienia! Każdy z nas, chwilę po Świętach, obiecuje sobie, że w kolejnych roku spełni jedno ze swoich marzeń. Zacznie chodzić na siłownie, czytać…

Czytaj całość Noworoczne postanowienia podróżniczeNowy rok to nowe wyzwania i nowe postanowienia! Każdy z nas, chwilę po Świętach, obiecuje sobie, że w kolejnych roku spełni jedno ze swoich marzeń. Zacznie chodzić na siłownie, czytać więcej książek, będzie bardziej przykładać się do nauki, albo w końcu spełni marzenie wakacjach za granicą! Nie jesteśmy wam w stanie pomóc z wyzwaniem siłowniowym i książkowym (choć akurat kilka książek polecić możemy, więc jak coś piszcie w komentarzach), ale akurat w kwestii wakacji możemy pomóc jak nikt inny!

Tym bardziej, że jak widać coraz więcej osób chętnych jest na spędzenie z nami wakacji 2018 na  przykład w Bułgarii. Zobaczcie sami.

grecja z kocham wakacje

Rok 2018 może być dla was rokiem podróży już od samego początku stycznia. Wystarczy tylko, że zdecydujecie się na wyjazd z nami na zimowisko młodzieżowe z okazji ferii 2018. Pierwsze turnusy startują już w połowie miesiąca, bo wtedy właśnie zaczynają się ferie dla części województw. Pozostali wypoczywają w innych terminach, a pełną listę tego kiedy poszczególne województwa mają ferie znajdziecie oczywiście na naszym blogu.

narciarstwo biegowe obozy

Ferie feriami, ale my jako jedni z pierwszych w Polsce pokazaliśmy wam ofertę letnich obozów młodzieżowych. W tym roku po raz kolejny zapraszamy was do Bułgarii, Hiszpanii, Grecji, Chorwacji czy Włoch. Na naszej www trwa promocja, dzięki której swoje wymarzone obozy młodzieżowe zarezerwujecie w niższych cenach. Śpieszcie się, bo początek roku 2018 to już ostatnie chwile naszej promocji.

hiszpanai obóz młodzieżowy lloret de mar

A jeśli chcecie spełnić swoje podróżnicze marzenia to pamiętajcie, że dzięki nam możecie nie tylko pojechać wygrzewać się i bawić w najpopularniejszych kurortach Europy, ale także zwiedzić takie miejsca jak Barcelona, Varna, San Marino, Wenecja, Rzym, Paryż, Budapeszt, Praga czy Londyn. Jak zatem widzicie z biurem BUT serio możecie zwiedzić prawie cała Europę i zobaczyć jej najważniejsze zabytki. A wszystko to tak naprawdę możecie rozpocząć już w przyszłym miesiącu. W końcu stare porzekadło mówi „co masz zrobić jutro, zrób dziś”, a wszyscy którym udało się zrealizować postanowienia noworoczne mówią, że za ich spełnianie trzeba zabrać się jak najszybciej!
CZAT NA ŻYWO