Największe first minute w historii BUT
2018-11-21 12:00:03


Nadszedł ten dzień, na który czekaliście od 30 sierpnia (w tym roku to w sumie nawet od 3 września) czyli chwila, w której zaczynamy sprzedaż oferty obozów młodzieżowych lato 2019!…

Czytaj całość Największe first minute w historii BUTNadszedł ten dzień, na który czekaliście od 30 sierpnia (w tym roku to w sumie nawet od 3 września) czyli chwila, w której zaczynamy sprzedaż oferty obozów młodzieżowych lato 2019! W tym roku będzie to premiera jakiej nie było do tej pory, bowiem połączona jest ona z obchodami dwudziestolecia powstania biura. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was największą zniżkę w historii naszego biura.

Obozy młodzieżowe na lato 2019 w cenie niższej aż o 20% możecie rezerwować przez bardzo krótki czas. Zaczynamy dziś (20.11), a kończymy w piątek (23.11) o północy. Po tej godzinie cena w systemie zmienia się na większą (oczywiście wciąż tak atrakcyjną, że będziecie chcieli rezerwować obozy tylko u nas), ale…Nie wybiegajmy w przyszłość, bo na razie nasza promoka kręci się w najlepsze, a w niej:

– zarezerwujecie 20% taniej obozy młodzieżowe między innymi w Bułgarii, Hiszpanii, Włoszech czy Polsce
– zgarniecie w gratisie gwarancję zmiany rezerwacji, gwarancję najniższej ceny, gwarancję stałej ceny, ubezpieczenie od kosztów rezygnacji axa

Ale, ale. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie skiminili dla was dodatkowej zabawy. Tym razem już od początku sprzedaży oferty letniej możecie w necie szukać kodów zniżkowych. Dostało je kilka osób, które z naszym biurem lubią się szczególnie. Szukajcie zatem znaków od nich na naszych profilach w social media i zostańcie królami zniżek już teraz rezerwując obóz młodzieżowy z BUT najtaniej w historii naszego biura.

A co znajdziecie w ofercie obozów młodzieżowych lato 2019 z BUT? Jest tego sporo: ukochana przez wszystkich Bułgaria, imprezowa Hiszpania, legendarne Włochy, premierowa Bośnia i Hercegowina oraz coraz bardziej oblegana przez Polaków Czarnogóra. Do tego obozy w Wielkiej Brytanii, Chorwacji i bardzo bogata oferta imprez w Polsce.

No to zabierajcie się za rezerwacje. Czas na zarezerwowanie obozu młodzieżowego w najniższej w historii naszego biura cenie macie do 23.11!
CZAT NA ŻYWO