Największa w sezonie promocja na obozy młodzieżowe
2018-05-18 12:00:02


Czekacie na promocje, niskie ceny i tanie obozy młodzieżowe? No to się doczekaliście! Do 500 PLN taniej za najlepsze obozy młodzieżowe! Do tego rezerwacja przy wpłacie zaledwie 300 PLN zaliczki.…

Czytaj całość Największa w sezonie promocja na obozy młodzieżoweCzekacie na promocje, niskie ceny i tanie obozy młodzieżowe? No to się doczekaliście!

Do 500 PLN taniej za najlepsze obozy młodzieżowe! Do tego rezerwacja przy wpłacie zaledwie 300 PLN zaliczki.

Bez owijania w bawełnę dajemy wam największą w tym sezonie promocję obozów młodzieżowych jaką znajdziecie w całej Polsce. Obozy dla młodzieży w Złotych Piaskach, Rimini, Lioret de Mar, Grecji, Chorwacji, Londynie! Czy znajdziecie je w promocji, którą odpalamy już dziś o północy? O tym przekonacie się…o północy! Najpierw kilka słów wstępu, który wyjaśni o co w ogóle chodzi z zaczynającą się dziś w nocy promocją na obozy młodzieżowe 2018.

To już nasza kolejna promocja, którą organizujemy w czasie Europejskiej Nocy Muzeów. Kilka lat temu pomyśleliśmy, że to właśnie ta data symbolicznie rozpoczyna sezon wakacyjny. Tej nocy ulice Warszawy, Poznania, Wrocławia, Trójmiasta, Krakowa, Lublina czy Katowic po raz pierwszy od miesięcy zapełniają się tłumami spragnionych wiosny mieszkańców. To samo dzieje się w Rzymie, Barcelonie, Warnie, Wenecji, Wiedniu, Pradze, Paryżu czy Londynie czyli w części z miast, do których zabieramy was w tym roku podczas naszych obozów młodzieżowych.

Tej nocy tłoczno jest też na naszej www, bo jak co roku czeka na niej na was największa promocja sezonu. W tym roku będzie to:

– do 500 PLN zniżki na wybrane obozy młodzieżowe
– wpłata tylko 300 PLN zaliczki


Ale uwaga! Tak jak szybko kończy się noc muzeów tak szybko kończą się nasze promocje…Takie ceny i warunki znajdziecie na naszej stronie tylko przez 24 godziny. Od północy 19.05 do 23.59 tego samego dnia. Jeśli zatem chcecie zarezerwować obóz młodzieżowy w niższej cenie to musicie się decydować już za chwilkę. Akcję odpalamy o północy, a niższe ceny znajdziecie klikając

>>>TUTAJ<<<

No to czekamy na was o północy. Pamiętajcie, tak dobrych cen na obozy młodzieżowe nie znajdziecie w tym sezonie w żadnym innym miejscu.
CZAT NA ŻYWO