Najpopularniejsze wakacyjne kierunki wśród młodzieży

2017-12-04 12:00:03Premiera oferty obozów młodzieżowych 2018 z BUT, która miała miejsce w drugiej połowie listopada to doskonała okazja na przyjrzenie się temu jakie kierunki popularne są wśród polskiej młodzieży. Biuro Usług…

Czytaj całość Najpopularniejsze wakacyjne kierunki wśród młodzieżyPremiera oferty obozów młodzieżowych 2018 z BUT, która miała miejsce w drugiej połowie listopada to doskonała okazja na przyjrzenie się temu jakie kierunki popularne są wśród polskiej młodzieży. Biuro Usług Turystycznych BUT od lat stara się wyznaczać trendy na rynku młodzieżowej turystyki i śledzić wszystko co najmodniejsze wśród polskiej młodzieży. To właśnie na tej podstawie przygotowywaliśmy naszą ofertę letnich obozów młodzieżowych, którą przez cały grudzień możecie rezerwować w cenach najniższych w całym sezonie!

fot. Patrycja Ilcewicz
fot. Patrycja Ilcewicz

Od wielu lat niekwestionowanym liderem w turystyce młodzieżowej są Złote Piaski. Ten czarnomorski kurort w 2017 roku przyciągnął rekordową liczbę Polaków w każdym wieku, ale to właśnie młodzież szaleje za „Złotymi” już od kilku lat. Nie ma wiec nic dziwnego w tym, że to właśnie Złote Piaski są najchętniej rezerwowanym kierunkiem w pierwszych dniach naszej sprzedaży firstminute.

Innym kierunkiem od wielu lat chętnie wybieranym przez polską młodzież jest włoskie Rimini. Adriatycki kurort popularny był już w czasach antycznych. Dziś to prawdziwe centrum letniej zabawy, które w sezonie przyciąga setki tysięcy turystów. Rimini słynie z organizowanej na początku lipca Różowej Nocy (La Notte Rosa), która w roku 2018 odbędzie się z 6 na 7 lipca. Tego dnia całe niebo nad włoskim wybrzeżem rozświetlają tysiące różowych świateł i to one wyznaczają młodym turystom rytm ich zabawy.

la notte rosa rimini

Czym byłyby jednak wakacje bez Hiszpanii? Pomimo odległości i cen to właśnie Costa Brava jest trzecim najpopularniejszym miejscem wakacyjnych wypraw osób w wieku 13-19 lat. Centrum zabawy w tym regionie jest oczywiście Lloret de Mar. Gigantyczny kurort zdecydowanie nie jest miejscem dla osób, które poszukują ciszy i spokoju. Lloret pełne jest klubów, dyskotek i barów, spora część tej oferty skierowana jest do najmłodszych turystów.

DSC_lloret de mar obozy młodzieżowe7281

Są jednak młodzi ludzie, którzy nad wylegiwanie się pod palmami przedkładają aktywny wypoczynek w Polsce. Dla nich właśnie przygotowaliśmy bogatą ofertę obozów tematycznych. W roku 2018 z BUT będzie można wybrać się na obozy rowerowe, survivalowe, konne, żeglarskie i windsurfingowe, a nawet na wędkarskie.

ruciane nida z kocham wakacje

Z cała premierową ofertą obozów młodzieżowych 2018 zapoznacie się oczywiście na naszej www. Tymczasem przypominamy wam, że do połowy grudnia, a konkretnie do 14.12, nasze obozy możecie rezerwować zgarniając następujące korzyści:

– 200 PLN zniżki od ceny imprezy
– zaliczka rezerwacji w wysokości 300 PLN, dopłata do 40% ceny imprezy do dnia 05.01.2018
– gratis otrzymujecie Gwarancję Zmiany Rezerwacji, Gwarancję Najniższej Ceny, Gwarancja Stałej Ceny oraz Ubezpieczenie od Kosztów Rezygnacji AXA

Chcecie więcej? Dołączcie do naszej facebookowej grupy gdzie czekają na was kody zniżkowe łączące się z naszymi promocjami!
CZAT NA ŻYWO